|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LINOLA FETT N
31.10.2008 21:15:50   
cukrček11
Mene pa zanima, če je že katera uporabljala to kremo za svojegauser posted image , namreč mi smo dobili kremo na recept v kateri je osnovna sestavina Linola fett N, in sicer za obrazek, ki je bil že celi hrapavi in rdeči. Pa smo uporabli to kremico pa je blo v treh dneh boljše, brez sledu o kakem flekecu, pa naj bi se dojenčkova koža obnavljala zelo počasiuser posted image  Je blo vredu 3 dni pa se je spet začelo, rdeče hrapavo.
Me zanima, če je možno, da je ta krema preveč agresivna za dojenčkovo kožo in jo lahko trajno poškoduje, ker naj bi tanjšala kožo. Lepo prosim, če ima katera izkušnje ali kaj vedenja o tem, če mi lahko svetuje, saj ne bi rada uničila to nežno kožiko.
Hvala za odgovoreuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LINOLA FETT N
1.11.2008 11:59:22   
biga
Mi smo jo uporabljali, ko je bil alergik na mleko. Skoraj leto dni in nismo imeli nobenih težav, lepa, gladka koža po obrazu. Po moje ta krema sploh ni agresivna, poglej si sestavine gor, druge kreme za alergike so veliko bolj agresivne in tanjšajo kožo. Mi nismo imeli negativne izkušnje z njo.

(odgovor članu cukrček11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LINOLA FETT N
1.11.2008 13:58:32   
Tisana
pa naj bi se dojenčkova koža obnavljala zelo počasi
 Jaz sicer omenjene kreme ne poznam, ampak prvič pa slišim, da naj bi se dojenčkova koža obnavaljala počasi. Pri naši pupi je ravno obratno. Če je npr. imela kakšno prasko kot novorojenček na obrazu, je ta tako rekoč naslednji dan že izginila ali pa vsaj skoraj izginila, odvisno pač od globine praske. Tudi še danes se mi zdi, da se pri njej vse prej zaceli kot pa bi se npr. pri meni. 

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu cukrček11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
1.11.2008 16:56:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LINOLA FETT N
1.11.2008 17:00:32   
Anonimen
Cukerček11 a ima tvojuser posted image  alergijo. Tudi mi imamo isti problem tri dni dobro potem pa smo spet čist rdeči. Po pregledu krvi so nam rekli da ni nič posebega na kar bi lahko bil alergičen, ampak jaz vem da je na nekaj , nisem pa še ugotovila kaj bi to lahko bilo.

(odgovor članu cukrček11)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LINOLA FETT N
3.11.2008 12:43:38   
Aja1
Mi tudi našo kopamo v Linoli fett. Za nego kože imamo pa Linolo z olivnim oljem in vodo (zmešajo v lekarni). S to kremo začnemo mazat v jeseni in jo uporabljamo do pomladi. Čez poletje pa Bepanthol. Tako nam je priporočil dermatolog in je super. Ta krema ne tanjša kože - je negovalna. Je pa res, da smo se pikic znebili z Elocomom (namazala 1x dnevno - dva dni). V primeru, da se pojavi kakšna pikica, jo tudi namažem z Elocomom, ker naredi manj škode (jo itak uporabljamo samo za posamezne pikice parkrat na mesec), kot če se tamala razpraska.

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LINOLA FETT N
6.11.2008 17:47:10   
cukrček11
IZVIRNO SPOROČILO: Metka15

Cukerček11 a ima tvojuser posted image  alergijo. Tudi mi imamo isti problem tri dni dobro potem pa smo spet čist rdeči. Po pregledu krvi so nam rekli da ni nič posebega na kar bi lahko bil alergičen, ampak jaz vem da je na nekaj , nisem pa še ugotovila kaj bi to lahko bilo.


Se opravičujem za zamudo. Smo bili na testiranju pa na rokici ni nič pokazalo, krvne izvide pa še čakamo. Sumim pa da ima alergijo na mleko, sicer ne dojim, uporabljamo pa Aptamil1. Zdravnica pa je rekla, da ima dermatitis, tako da ne vem,tudi še ugotavljamo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: LINOLA FETT N
6.11.2008 17:51:17   
cukrček11
krema ne tanjša kože - je negovalna
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1


Hvala za odgovor. Pa vseeno, zakaj potem v navodilih oz. opozorilih te kopeli in kreme piše da se v nosečnosti in dojejnju posvetujte z zdravnikom, ter da je ne smejo uporabljati tisti, ki imajo.... bolezen in so na .... alergični. Mislim, da če ni najbolj priporočljivo za nosečnice oz. doječe matere tudi za dojenčke ni. Samo moje mnenje.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
6.11.2008 19:55:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cukrček11)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
6.11.2008 19:56:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?