|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tanaja stara 1mesec
15.1.2008 19:08:57   
ocka33
pozdravljeni!mi smo v mb bolnišnici.danes sva govorila z zdravnikom povedal nama je da tanaji vsaki dan steče 10 ml te tekočine in da notranje dranaže ne morejo narediti,ker tukaj ko bi naj naredili se ne odpira.baje bodo posledice k.....in da je z njeno glavico fejst narobe.v soboto bo z nama naredil uz in nama pokazal kako slabo je.danes sem jo imela prvič v svojih rokah.kako mi je bilo lepo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tanaja stara 1mesec
15.1.2008 19:31:11   
Anonimen
Pozdravljen.

Srčno upam, da bo z vašo Tanajo še vse vredu, kljub napovedim. Mislita le pozitivno. Živita lepe trenutke z njo, živita njo, ne le ob njej. Podarita ji vso svojo ljubezen. Sicer sem sama iz te stroke, sam nimam preveč izkušenj, le klinično prakso- zame so nedonošenčki pravi borci. Tudi vajina Tanaja je. Vrjamem, da je v Maribor zanjo najlepše poskrbljeno. Tam sem bila tudi jaz v času prakse, in poznam tim. Vse pohvale iz moje strani gredo dr. Roškarju. Če bodo težave, vam priporočam,d a se obrnete osebno še nanj- on je strokovnjak v pravem pomenu besede. Bori se za vsakega otroka, kot da bi bil njegov.

V mislih sem pri vas.

user posted image user posted image user posted image

aspirinčica

(odgovor članu ocka33)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tanaja stara 1mesec
15.1.2008 19:39:24   
ocka33
DR.ROŠKAR NAMA JE TO RAVNO POVEDAL KER JE NJEN ZDRAVNIK

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tanaja stara 1mesec
15.1.2008 20:10:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ocka33
DR.ROŠKAR NAMA JE TO RAVNO POVEDAL KER JE NJEN ZDRAVNIK


Njemu lahko zaupata. Če je on njen zdravnik, vrjameita, da bo naredil vse, da bi pomagal vajini pupi. Včasih deluje strog, odsoten, ampak z vsem srcem je pri otrocih. Ne bo se pretvarjal, in vama tajil, če bo kaj narobe. Veseli se vsakega njihovega napredka, in žaluje za vsakim otrokom. Ti so njegovo življenje. Ta zdravnik je resnično rojen za ta poklic. In lahko ste srečni, da je Tanaja dobila ravno njega.

user posted image

(odgovor članu ocka33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tanaja stara 1mesec
15.1.2008 20:54:43   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: ocka33
DR.ROŠKAR NAMA JE TO RAVNO POVEDAL KER JE NJEN ZDRAVNIK


Dr. Roškar je bil tudi naš doktor in jaz ga ne morem prehvalit. user posted image  
Dokaz je moja Maruša, zdaj stara 6 mesecev.
 
Vedi, da je tvoja Tanaja v res dobrih rokah.
Pa še to ti bom rekla, pa upam, da mi ne bo dr. Roškar zameril, včasih je premalo optimističen (saj vem, da ne more staršem metat peska v oči, če ni vse O.K., pa vseeno) in vem, da sem včasih šla čisto poklapana iz EINT, že naslednji dan pa mi je sporočil tako vesele novice, da se mi je hotelo zmešat od sreče. Tako, da.....
 
Vedi, da ni vedno vse tako črno, ocka33. user posted image  Zaupaj dr. Roškarju in ostalim na EINT, zaupaj svoji Tanaji in verjami, da bo vse v redu.
 
Mamice nedonošenčkov nismo naših user posted image , kar tako označile za MALE BORCE. Res so!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tanaja stara 1mesec
15.1.2008 20:56:27   
Janeja
Kljub slabim napovedim verjamem v vajino borko in držim pesti, da tudi to oviro pogumno in uspešno premaga.  user posted image





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tanaja stara 1mesec
15.1.2008 22:54:06   
biba 78
Tudi jaz držim pesti za Tanajo in res, vajina pupa je v dobrih rokah. Vse pohvale dr. Roškarju in vsem sestram, ki tako lepo skrbijo za otročke.

Mamica, poznam ta občutek, ko imaš otroka prvič v naročju. Jaz sem Alino prvič pestovala po dveh mesecih in sem zraven jokala kot dež. Od sreče.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Tanajo.

Lp


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tanaja stara 1mesec
16.1.2008 5:58:15   
anajmad
Tudi mi držimo pesti za vašo punčko. Boste vidli,da bo še vse dobro.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tanaja stara 1mesec
16.1.2008 9:22:30   
melani99
držimo pesti tudi mi! nikar ne zgubite upanja! vaša mala borka je v zelo dobrih rokah!!!!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tanaja stara 1mesec
16.1.2008 10:33:29   
blev
Pozdravljena,tudi naši princeski je dr.Rošker  pri 1 mesecu delal UZ glavice in rekel da bo sigurno imela CP-oz bo razvojno zelo slabo.Sedaj je stara4,leta in čisto normalna in zdrava  princeska.No rodila se je s 24 tedni 533g in 30 cm.Tako da imej upanje.

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tanaja stara 1mesec
17.1.2008 2:31:19   
Afnica
Naša dvojčka sta se rodila sicer v 32. tednu user posted image  1750g, user posted image  1140g, a je imel fantič tudi možganske krvavitve. Sicer so se kmalu samo ustavile, a so rekli, da je rizičen za gibalni razvoj. Sedaj ima 8 mesecev, korigirano 6 in ne odstopa od vrstnikov, no morda odstopa a v + smislu.
 
Želim vam veliko upanja in zdravja!!



_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu blev)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tanaja stara 1mesec
17.1.2008 16:44:49   
mojcaziga
Naš je bil sicer rojen čez rok, ampak je po treh dneh prenehal dihati zaradi edema v možganih. Roškar je bil tudi naš zdravnik, in ne on pa tudi ne ostali niso hoteli ničesar napovedovati, ker niso vedeli kako dolgo so bili možgani brez kisika in kake poškodbe bodo ostale. Ampak pri tamalih je poznano, da se možgani še razvijajo in nemalokrat se zgodi, da zdravi del možganov prevzame tudi naloge poškodovanega dela možganov. Pa tudi vsak otrok je po razvoju enkraten in znajo presenetiti. Mi smo bili dolgo časa v skrbeh, ampak očitno nima nobenoh poškodb, ker je čisto zdrav 5-letnik.

Upam na čimboljši razplet, Mojca

(odgovor članu ocka33)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tanaja stara 1mesec
17.1.2008 20:28:13   
ocka33
lepa hvala vsem za lepe želje in veliko odgovorov.naši tanaji so danes odstranili zunanjo drenažo in glavica je čisto drugačna.gre tudi zato da ima tanaja od teh krvavitev zmehčano možgansko tkivo in zato je vse skupaj vprašljivo.dr.roškar nama je obljubil da bomo naredili v soboto še en uz.in nama bo pokazal kako slaba je glavica,ampak midva sva še vedno prepričana da ne morejo biti tako hude poškodbe...

(odgovor članu ocka33)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tanaja stara 1mesec
28.3.2009 22:44:24   
majatomaz
Dober dan vsem!

upam da še kdo pride na ta forum glede na to da je že precej star.
Midva imava pa problem z malim 3 ure po čisto običajnem rojstvu so mu ugotovili močne možganske krvavitve prepeljan je bil v klinični center kjer so mu opravili dva operativna posega in mu vstavili drenažo pravijo da ima dedno okvaro trombocitov zdravniku so zelo skeptični in naju zanima če ima še kdo izkušnje s takim primerom ter razplet vsega tega.

Hvala za pomoč

L.p.

(odgovor članu ocka33)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tanaja stara 1mesec
30.3.2009 9:45:08   
emaa
majatomaz odpri svojo temo, ker vprašanje, če bodo punce takole kaj opazile. Ne morem ti pomagat. 

(odgovor članu majatomaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tanaja stara 1mesec
30.3.2009 9:50:27   
sonček33
Tanaja, očka in mamica - mislimo na vas, držimo pesti in vam pošiljamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tanaja stara 1mesec
30.3.2009 13:29:00   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33
Tanaja, očka in mamica - mislimo na vas, držimo pesti in vam pošiljamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


KLIK user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?