|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čez noč pri starih starših
2.10.2008 13:02:42   
veselje07
ker misliva najinega 22mesečnika pustiti doma za 3 noči(pri starih starših) me zanima kakšen so vaše izkušnje s tem
ker vedno ponoči pride spat k nama se mi to zdi najbolj problem ker ne vem če bo v tem napol spanju protesiral ker ne bo naju...če spi celo noč ni problem samo kaj ko to se ne zgodi skoraj nikoli

kakšne so vaše izkušnje?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čez noč pri starih starših
2.10.2008 13:06:33   
Anonimen
Hčerka pri dedkih in babicah spi bolj mirno in brez muh, ki jih drugače kaže doma. Spi pri babici, ki jo vidi dokaj pogosto in pri babici, ki jo vidi par ur na mesec.

Kot kaže doma zna dobro vleči na svoj konec. V glavnem pri nas nobenih problemov.

(odgovor članu veselje07)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čez noč pri starih starših
2.10.2008 13:52:11   
Naja30
Pogosto otroci pri starih starših spijo lepše kot doma.
Naša je prvič spala pri njih, ko je bila stara 15m in ni bilo nobenega problema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čez noč pri starih starših
2.10.2008 13:52:26   
melanija
Tudi mi nimamo problmov za spat pri starih starših - mojih, medtem ko pri njegovih nočejo spati.

Jaz bi ti samo svetovala da prej enkrat provate, ne ga na polno pustiti za 3 dni tam, ker bo lahko prehudo za njega. Naj najpraj preživi eno noč tam, da vidite kako bo.

(odgovor članu veselje07)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čez noč pri starih starših
2.10.2008 14:07:49   
t5t6
Naši pri dedkih in babicah spijo kot bubice, doma pa se nam skoraj obvezno pridružita ponoči ali proti jutru. Tudi ko sta imela 13 mesecev (ko sem jih nehala dojiti) sta večkrat prespala pri babici in ni bilo nobenega problema. Sicer pa ne se sekirat za tri dni karkoli bo bodo že rešili.


(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čez noč pri starih starših
2.10.2008 14:09:19   
blaža
ta starejši je spal pri petih mesecih in ta mali tudi. To pa večinoma pri moji mami, ki se z njimi res dobro znajde. ampak postopoma in sem ga ponavadi dala spat in sva šla z možem za dve uri ven, pa itak je spal in se ni zbujal. niti ne vem natančno kdaj je bla cela noč, ki mi gremo ponavadi samo za par ur ven , ker se nam ne da žurat celo noč, ki naslednji dan si pol ves slab in imaš otroke . V glavnem so se postopoma navadli, da niso brez nas pol v paniki. in sploh ni problemov. Imamo pa res red pri spanju in če je treba ponoči kaj vstat, je to samo malo žeje in niti ne ve kdo mu flaško da , da se odžeja.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čez noč pri starih starših
2.10.2008 14:21:51   
aprilčica07
Kot so že prehodnice napisale, tudi naš spi pri nonah mirneje in predvsem dlje in brez motenj..

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čez noč pri starih starših
3.10.2008 12:30:02   
lilka
Naša rada in lepo spi pri dedeku in babici, čeprav lepo spi tudi doma. pa tam je takoooo mirna, umirjena in nič sitna....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čez noč pri starih starših
3.10.2008 12:45:19   
Pupsika
Pri naši ni nobenega problema..lepo in celo noč spi v svoji posteljici(doma) kot tudi pri babiciuser posted image

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čez noč pri starih starših
6.11.2008 11:33:07   
Branka Teržan

ja dok ne pustiš ne boš vedela kako bo

jst sem jo prvič pustila pri16 mesecih za dva dni pri mojih starših in je blo ok
od takrat gre večkrat gor za vikend

20minut vožnje stran in je čist super


_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čez noč pri starih starših
6.11.2008 12:48:16   
Rožica*
Pri nas spi brez problema pri mojih starših.
pri njegovih še ni, ker živimo v izi hiši in raje vedno kdo od njih pride k njemu in počakajo da pridem iz službe..., skratka ne izražajo želje, da bi spali pri jih, zato jih tudi tam ne pustiva.
te razumem da te je strah, ker si tudi jaz ne predstavljam kako bi bilo.
Sicer pa probat je treba.

(odgovor članu Branka Teržan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čez noč pri starih starših
6.11.2008 12:50:02   
Rožica*
A ja bi pa na tvojem mestu prej poizkusila za eno noč, pač da se navadi, sploh če se ti kam odpravljaš, da boš bolj mirna, ker boš vedela da ni težav.

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čez noč pri starih starših
6.11.2008 13:36:45   
viv_
Mi smo dali vedno prej na "štih probo", tako da sta šli prespat, mi2 sva bila pa doma, da bi šla lahko iskat če bi bilo potrebno.

Sicer pa nikoli ni bilo težav. Kar pogumno!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čez noč pri starih starših
6.11.2008 23:37:53   
Anonimen
Dajta jo najprej za eno noc, da bosta videla. Tudi starsem bo lazje sprejet za tri dni, ce bosta vedela, da je vse ok, tebi pa itak.

(odgovor članu veselje07)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čez noč pri starih starših
7.11.2008 9:39:57   
NATAŠI
no pri nama je bilo tako da je že prej kdaj prespal po eno noč (situacijo sva imela enako kot vidva, je tudi hodil ponoči k nama) ... in nazadnje (enaka starost kot tvoj) sva šla midva za vikend na formulo in je najin pikec spal tri dni pri babici in dediju... nobene panike... otroku moraš točno povedati kam greš, kdaj pride in kje bo on ta čas... in on bo vedel zato ne bo problema.. itak bo spal med babico in dedijem tako da bo vse ok ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čez noč pri starih starših
7.11.2008 9:51:04   
mojasončka
No naš dečko spi glih kjer ga bi dalauser posted image user posted image
Mu je vseeno-sam da lahko spi-je pa res da naš pa babici iskoristi sot na uro

Doma ne pije ponoči že lep čas-pri babicah rabi ponoči kakav
Doma spi do osmih, ker se pač ne vstanemo prej če ni potrebnouser posted image
pri babici(moji mami) spi enako
pri njegovi mami-vstane tud ob petih in noče baje več spatuser posted image

Nevem no-smo pa že v fazi ko se sam zmeni pridem k tebi babi-bom tebi ajal danesuser posted image

Glede na to da semuser posted image mi včasih kr paše malo kak večer da dobesedno odležim brez  mami sok-me kr baše že-pa čeprav mam še skor 1,5m do koncauser posted image
Pa ne da ga nebi rada mela sam, trebuh mi kr otrdeva on bi se pa zdaj še bolj nosil-sej si da dopovedat da ne moram ker sestrco tiščiva sam kaj-hitro pozabiuser posted image user posted image

Hm-malo preveč sem se razpisala kajuser posted image , se opravičujem-sam pasalo pa jeuser posted image


_____________________________

Komaj čakamo 4 člana pardon čalnico družine

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čez noč pri starih starših
7.11.2008 9:51:45   
mojasončka
ja star je pa 2l in 4m

_____________________________

Komaj čakamo 4 člana pardon čalnico družine

(odgovor članu mojasončka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čez noč pri starih starših
8.11.2008 21:14:58   
Žabika
Jaz sem pa našo miško staro 19m prvič pustila pri babici prejšnji teden , ko se me je pošteno dotaknila viroza, očija pa ni bilo doma. In je zaspala in spala popolnoma brez problemov. Sicer tudi doma nimamo kakšnih večjih problemov, ampak tam je bilo vse še boljše.

Bi pa na tvojem mestu, eno noč prej raje sprobala - za vsak slučaj.

(odgovor članu mojasončka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: čez noč pri starih starših
10.11.2008 10:23:48   
frutka_
Taprvi je spal pri moji starših prvič pri 5-ih mesecih. Ker še je bil dojen sem si mleko spumpala in ni bilo problema.
Z 22-mesečnikom pa res več ni nobenega dela ponoči .user posted image  Če bo kriza boš pač po njega šla. Ne sekiraj se že vnaprej. Niti šanse še mu nisi dala.user posted image

(odgovor članu veselje07)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?