|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poporodna tesnoba, mrtvenje
13.9.2008 22:10:03   
dkrajnc
Zdravo mamice,

imam tri tedne staro deklico, drugo po vrsti. Se pridno dojiva na dve do tri ure in puncka ponoci kar pridno spi. Skrbeti me je zacelo le moje stanje. Po porodu sem hitro okrevala. Se mi je pa v zadnjem tednu 2x dogodilo, da sem ponoci ko sem bila ravno v fazi, da zaspim, zapadla v neko cudno stanje, ko nisem mogla premakniti ne nog, ne rok in ne priklicati moza. Prvic me je celo rahlo treslo. Danes me cez dan obdajajo obcutki tesnobe kot pred izpitom, kot da se iz mene vsake toliko casa sprosti adrenalin. Pa taksen pritisk imam v glavi. A ima katera podobne izkusnje? Je to povezano s hormonskimi spremembami in dojenjem? Mene je strah, da je kaj nevroloskega. Pri prvem porodu kaj takega nisem dozivljala.
Hvala za vasa mnenja, pa obilo veselja pri cartljanju otrockov.

drejka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poporodna tesnoba, mrtvenje
13.9.2008 23:06:30   
Zofy
Meni se sliši kar strašljiv tale tvoj pripetljal. Jaz bi poklicala zdravnika, ziher je ziher...
Pa srečno in da se ne bi več ponovilouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dkrajnc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poporodna tesnoba, mrtvenje
13.9.2008 23:10:16   
massylou
Lahko da je tesnoba, lahko so hormoni, ampak lahko je pa kaj resnega. Nujno nekam pokliči, magari že jutri v kako dežurno ambulanto.

Srečno, user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poporodna tesnoba, mrtvenje
21.9.2008 9:35:25   
bati
zahtevaj pogovor z zdravnikom.

(odgovor članu dkrajnc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poporodna tesnoba, mrtvenje
6.11.2008 22:45:04   
SasMami2be
dkrajnc,

kako si rešila zadevo? kaj je novega? si ugotovila zakaj se ti to dogaja?
meni je bilo kar strašno brati pripetljaj. lahko bi bilo kaj fizičnega ali pa čist psihičnega.
ne se hecat. upam, da si bila pri zdravniku.
vse dobro ti želim!
otroci rabijo zdravo mamo. psihično in fizično.
objem,
SasMuser posted image

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?