|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 14:43:50   
Tanana
Panika!!!
Za soboto imamo organizirano rojstnodnevno zabavo za 4-letnika, povabljeni njegovi in najini prijatelji ... precej ljudi, torta, nekaj hrane ... danes zjutraj pa temperatura pri slavljencu!!!
Kaj storiti?
Odpovedati / prestaviti zabavo?
Praznovati brez njega?
Ga pripeljati le na torto - če bo šlo seveda le za temperaturo brez drugih bolezenskih znakov?

Kaj ste naredili vi?
Kaj svetujete? 

Hvaležna za vse vaše nasvete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 14:46:50   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Tanana

Panika!!!
Za soboto imamo organizirano rojstnodnevno zabavo za 4-letnika, povabljeni njegovi in najini prijatelji ... precej ljudi, torta, nekaj hrane ... danes zjutraj pa temperatura pri slavljencu!!!
Kaj storiti?
Odpovedati / prestaviti zabavo?
Praznovati brez njega?
Ga pripeljati le na torto - če bo šlo seveda le za temperaturo brez drugih bolezenskih znakov?

Kaj ste naredili vi?
Kaj svetujete? 

Hvaležna za vse vaše nasvete.


Prestavila zabavo. V soboto pa samo za vas tortico in malo več pozornosti. Nikakor pa ne praznovat brez njega!

(odgovor članu Tanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 15:14:31   
barbara b
Če vročina ni ravno visoka, mogoče jutri ne bo nič. Moj otrok je pri 38 oC še vedno aktiven. Če boste praznovali doma, mislim da ni panike. Itak ne bo to trajalo več kot kakšni dve uri.

_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 15:18:00   
Jagodka*
Jaz bi prestavila zabavo. Vseeno je to njegov rojstni dan. Edino če ga odpelješ k P in da ta ugotovi, kaj mu je.

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 15:27:43   
Anonimen
moja znanka je imela enak primer. otrok v petek zakuhal v soboto imeli zabavo. no potem sta bila lepo cel teden doma in povrhu tega še moj otrok, ki je dobil od njega virozo. tak, da jaz bi prestavila! 

(odgovor članu Jagodka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 16:03:22   
blaža
Če vročina ni ravno visoka, mogoče jutri ne bo nič. Moj otrok je pri 38 oC še vedno aktiven. Če boste praznovali doma, mislim da ni panike. Itak ne bo to trajalo več kot kakšni dve uri.



ma ne moreš vseh ostalih otročkov okužit, no! brez njega praznovat?! Pa čigav je roj, dan?! Prestavi! Nam se je tudi enkrat zgodilo, nimaš kaj!

Boš vidla kako bo z njim. pri nas se je pa res parkrat zgodilo, da je imel vročino samo en dan in v bistvu ni bil bolan. jo je pa dobil, če je bil ful preutrujen.

Želim vamuser posted image  in, da čim prej ozdravite. Vem, da je nerodna situacija.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 16:07:08   
klavdiy4
Po mojem je bolje, da prestaviš zabavo...

Pa vso srečo, da slavljenec kmalu ozdravi..user posted image user posted image user posted image ..

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 16:07:32   
tažana
Jaz sem lansko leto prestavila rojstni dan. Sicer je naneslo, da smo prestavili za več kot en mesec (potem še zaradi smrti v družini) pa ni bilo panike, je itak vedela da je imela rojstni dan saj sva ji medva čestitala in prinesli smo tortico iz slaščičarne pa je bilo vsem prav! user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 19:29:28   
Volga
Jasno, da boš prestavila. Kako lahko sploh kaj drugega pomisliš?

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 19:30:56   
Najaa
Odvisno od tega, kaj bo jutri. Če bo jutri imel vročino, vsekakor prestavi. To bo vsak razumel. Tortico si pa le privoščite. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 19:31:49   
Laubica
Kaj naš je pa ravno tisti dan zbolel ko je bilo vse povabljeno -to je šele krizauser posted image vsi so bili zunaj midva pa noteruser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 20:26:55   
Naja31
Mi smo bili v soboto povabljeni na en rojstni dan,pa je bila zabava odpovedana 2 uri prej ker jer slavljenec dobil vročino.
Valjda,da prestavite. Tako zaradi tvojega otroka,kot zaradi drugih.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 20:32:13   
Anonimen
Po moje prestaviti.

(odgovor članu Tanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 20:47:47   
*sato*
Moja pupa je štiri leta zapored dobila angino na dan, ko bi praznovala. Smo pač prestavili, saj bolan otrok potrebuje počitek in mir- meni tudi ne bi pasalo, da mi nekdo skače okoli in želi, da sem ful razpoložena, če bi imela vročino. Vsak bo razumel, če boste prestavili, dokler ne ozdravi.Tudi do drugih otrok ne bi bilo fer, da jih vabite in da se česa nalezejo. Na to, da bi se otrokov rojstni dan praznoval brez otroka, pa niti pomislila nisem (in mi je mimogrede grozna ideja).
Jaz sem vsakič imela pripravljeno torto, pa smo pač povabili babico in dedija, ter "praznovali", čez kak teden pa smo ponovili z novo torto (k sreči jih pečem sama, tako da ni grozen strošek). Pa še ful vesela je bila vsakič, ker je vsako leto dobila dve torti, frajerkauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
20.11.2008 21:36:34   
glen
Če ni huda vročina in ni hudo bolančkan bo lahko že jutri o.k. in zdrav,v nasprotnem primeru pa bi jaz zabavo prestavla

(odgovor članu *sato*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
21.11.2008 9:11:41   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jasno, da boš prestavila. Kako lahko sploh kaj drugega pomisliš?


Sem istih misli. Problem bi bil edino, če ne bi imela možnosti prestavit. Če jo imaš, pa problema sploh ni.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rojstni dan - slavljenec zbolel
21.11.2008 14:33:38   
Tanana
HVALA VSEM ZA NASVETE. VČERAJ SEM ŠE MALO UPALA NA ČUDEŽ, A KER POPOLDNE TEMPERATURA NI PADLA, SMO ŽE ZVEČER VSE OBVESTILI IN PRAZNOVANJE PRESTAVILI.
PA VELIKO ZDRAVJA VSEM SKUPAJ!!!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?