|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boljši testi - dražji testi?
12.11.2008 23:13:04   
Toia
Pozdravljeni vsi na forumu! Tukaj sem nova in imam nekaj vprašanjuser posted image
S fantom že eno leto seksava brez zaščite in seveda si želiva otročka. Zadnje par dni mi je velik slabo in vonji, ki so mi bili všeč mi smrdijo [parfumi, hrana,...], bolijo me tudi jajčniki.
Včeraj sem 2x naredila test in danes 1x...vedno je pokazalo negativno.user posted image   Naj še povem, da naj bi imela menstruacijo šele 29. ta mesec in ali je velika možnost da test laže??

+ ali so cenejši testi manj zanesljivi kot dražji??

Prosim za odgovore! user posted image
Lp, Toia.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 13.11.2008 15:28:10 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Problem.
12.11.2008 23:21:17   
Anonimen
Naj še povem, da naj bi imela menstruacijo šele 29. ta mesec in ali je velika možnost da test laže??


Danes smo 12egauser posted image

Saj še ovulacije nisi imela, kak češ bit nosečauser posted image

Saj piše v navodilih....prvi dan zamude pokaže. Ne en mesc prej....

Slabost in to.....trebušna viroza razsaja drgač.

Testi so pa pomoje kar vsi isto zanesljivi. Sploh 17 dni pred predvideno Muser posted image

< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 12.11.2008 23:22:05 >

(odgovor članu Toia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Problem.
13.11.2008 7:17:25   
Anonimen
se čisto strinjam s predhodnico.

test si delala 100 % in absolutno prehitro user posted image , narediš ga lahko po izostanku user posted image . nekaterim test pokaže tudi kak dan pred user posted image , sam je najbolj ziher, da narediš test po izostanku user posted image . mogoče bi namesto testa za nosečnost naredila test za ovulacijo ... user posted image   user posted image  

punca, naslednjič si preberi navodilo pri testu za ugotavljanje nosečnosti. edina možnost, da bi bila noseča, bi bila ta, če prejšnji mesec nisi dobila user posted image . takrat pa bi lahko test kaj pokazal.
tako da te dni rajši čim več user posted image , pa bo 29. test mogoče pa pokazal user posted image .  


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Problem.
14.11.2008 13:10:44   
Toia
Sem prebrala vsa navodila a mi še vedno ni bilo čisto jasno...tako da hvala vam za odgovoreuser posted image  

Zdaj bom pa upoštevala vaš nasvet in bomo videli, če bo izostajala M in bom naredila testuser posted image

hvala. Lp, Toiauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Problem.
14.11.2008 13:16:29   
Anonimen
user posted image   user posted image   user posted image

a niso navodila čisto jasno napisana?

ampak kljub temu ... ja, rajši počakaj do konca meseca in se pol obremenjuj s testom ...

zdaj pa le pridno user posted image user posted image  ...

(odgovor članu Toia)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Problem.
16.11.2008 18:38:56   
Toia
so jasna...samo jaz sem bolj pri ta ''blond'' ženskahuser posted image  no v glavnem...glede testerjev...lahko mi še vseeno povete, če so dražji bolj zanesljivi kot cenejši ;)

lp, Toia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Problem.
17.11.2008 7:27:29   
tihoupanje
Vi so zanesljivi in pokažejo tisto, za kar so ustvarjeni....

BC pokaže že 10 enot nosečniškega hormona v urinu

FS pokaže 20 enot

CB pokaže 40 enot

Tako.

Če boš brala naše debate, pa boš izvedela vse kombinacije...če...in ...ko...

Srečno!

(odgovor članu Toia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Problem.
17.11.2008 11:20:23   
giotti
Toi,

jaz imam slabo izkušnjo z Baby Check testom. Pokazal mi je dve črtici, vendar nisem bila noseča. Naslednjič bom naredila Clear Blue. Če je res, kar pravi Tihoupanje, glede enot beta HCG hormona, potem sta tako Baby Check kot Frist Sign zame žal neverodstojna. Kajti do 40 enot je tako imenovana "siva cona" in šele, ko je vrednost 40, je nosečnost uradno potrjena.
Tudi če boš dala kri, če bo vrednost med 10 in 40, ti ne bodo potrdili nosečnosti. Lahko se na primer nekaj začne dogajat, ampak zelo hitro propade, ti se že veseliš, v bistvu pa ni nič od tega.

Seveda če pa uspeš počakati kakšen teden po zamudi M (šteješ seveda najdaljši cikel seveda), potem pa gotovo ni nobene razlike, kateri test boš delala. Ampak za prvi dan zamude ti sama priporočam Clear Blue.

Srečno user posted image  in seveda poročaj, kako je s tebo. Lahko se nam pa pridružiš tudi na novembra pričakujemo dve črtici, kjer se pogovarjamo o znakcih, upanjih, objemamo tiste, ki jih je tečka spet obiskala... smo ful vesele za tiste, ki postanejo nosečke.... skratka, mamo se prav fino in dnevi so lažji.


(odgovor članu tihoupanje)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Problem.
17.11.2008 11:21:05   
giotti
Oprosti, Toia, ne Toi user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Problem.
17.11.2008 16:40:53   
tane
IZVIRNO SPOROČILO: tihoupanje

Vi so zanesljivi in pokažejo tisto, za kar so ustvarjeni....

BC pokaže že 10 enot nosečniškega hormona v urinu

FS pokaže 20 enot

CB pokaže 40 enot

Tako.

Če boš brala naše debate, pa boš izvedela vse kombinacije...če...in ...ko...

Srečno!


ja, kot piše giottka spodaj, 10 enot še ni potrjena nosečnost, lahko vse skupaj žal propade. meni je dva meseca nazaj BC pokazal roza črtico, delala sem ga pred dnevom D, nato sem na 28 dan ga naredila še enkrat prav tako pokazal črtico, dala kri, kjer so mi namerili vrednost 9,98, se pravi skoraj 10 potem j epa čez 1 teden prišla user posted image .
takrat sem pisala Pušenjaku kaj misli in je rekel: niste noseči vrednost mora biti vsaj 40, da lahko govorimo o nosečnosti.

(odgovor članu tihoupanje)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Problem.
21.11.2008 13:44:14   
Toia
no hvala vsem! user posted image  vam sporočim kaj bo po 29....do takrat pa bova s fantom seveda še probavalauser posted image
lp, Toia.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Problem.
21.11.2008 22:16:07   
Deja
Jaz pa moram povedat, da sem bila razočarana nad CB.
Doma sem imela nekaj mini BabyCheck testov in sem jih delala v razmaku 2,3 dni, po datumu pričakovane M. Prvi je pokazal eno črtico močno, druga se je komaj videla. Ko sem delala drugi test 3 dni kasneje sta bili črtici skoraj enako močni, tretji test pa mi je pokazal dve jasno vidni črtici.
Mož je bil čisto iz sebe in je rekel da se noče prej veselit, ker tem tapoceni testom ne verjame.... šel je po CB in po preteku časa se je na zaslončku pokazala močna pokončna črta in rahla prečna črta. Plus je bil zelo slabo viden. Medtem ko je na BC bilo že očitno da sem user posted image , so pri CB še zmeraj bili dvomi.
Danes cca pol leta po opravljenem testu se na BC črti še zmeraj dobro vidita, medtem ko je na CB-ju že vse zbledelo.


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Toia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Problem.
24.11.2008 20:03:13   
zmajaz
Meni je Clear Blue vedno prav pokazal -sem ga pa vedno delala po izostanku M in ne prej. Piše pa v navodilih, da jakost črtice NI pomembna - če je plus je - brez dvoma - nosečnost, tudi če je druga črtica zelo zelo rahla.

Po odgovoro dr. Pušenjaka, ki pravi, da mora biti 40 enot hormona za nedvomno potrditev nosečnosti, pa so drugi testi torej zavajojoči, saj ti lahko pokažejo nosečnost, tudi ko je sploh ni, in ti dajo samo lažno upanje.

Jaz prisegam na Clear Blue.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 24.11.2008 20:06:54 >

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Problem.
26.11.2008 10:16:12   
kaminek
jst sm delala viola test, ki se ga dobi v mullerju in to en dan po izostanku. pa mi je pokazal močno drugo črtico in seveda sem noseča (10.tednov). sem pa tudi jst začela dvomit v test, ker enostavno ne morš takoj zregistrirat, da se je zgodilo...
je pa seveda odvisno od vsake posameznice, glede ravni hormona, kdaj in s kakšnim testom ti pokaže.

tko, da srečno vsem, ki se še trudite, držim pestkeuser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Problem.
28.11.2008 18:53:31   
Looney27
Jaz ga moram narest jutri (upam, da bo + user posted image ). Mi je ponujala v lekarni babychek za 2 eur, pa sem raje vzela clear blue ker mu bolj zaupam. 

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Problem.
28.11.2008 21:33:56   
zmajaz
Prav si se odločila. Držim pesti, da bo +. user posted image

(odgovor članu Looney27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?