|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obcinska stanovanja
1.4.2005 19:44:43   
FAILA
Bom malce spremenila ritem tem. Imam obcutek, da se tu pogovarjamo samo o studentariji, dohodnini ali porodniski. Mene pa zanima nekaj povsem drugega. Namrec obcinska stanovanja. A mi lahko tiste, ki zivite v takih stanovanjih malce vec napisete o tem? Kaksni so stroski, ali ste zaprosile za subvencijo najemnine, a lahko tako stanovanje odkupis, se najemnine spreminjajo.....

Po koliksnem casu ste dobile stanovanje, po oddaji vloge?

Meni se v skupnem gospodinjstvu ze mesa...Tako da ce me boste srecale kje na ulici, vedite da se mi je strgalo. :))

faila
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Obcinska stanovanja
1.4.2005 20:11:02   
Gina
:)-:)-Tak lep napis maš pri imenu, pol pa praviš, da se ti bo zmešalo....:) Saj bo, boš videla, boste našli kakšno stanovanje. Saj so punce precej pisale o tistih z neprofitno najemnino, malo nazaj poglej, jaz se ne spomnim točno. Edino to vem, da so pisale, da jih ni tako težko dobit, da pa je najemnina precej draga. Ne dosti manjša od običajne.
Dobro zrihtaj!

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Obcinska stanovanja
1.4.2005 21:09:48   
Taša
Mi imamo neprofitno stanovanje.. Dobila sva ga ko sva bila še sama pred skoraj 8 leti...To je bilo enosobno stanovanje z kuhinjo, spalnico in kopalnico.. Za naju čisto dovolj.... Potem smo naredili zamenjavo in sedaj ko smo štirje imamo dvosobno stanovanje v velikosti 52 m2.. (kuhinja z dnevno sobo, spalnica, otroška soba in kopalnica z WC pa hodnik).... No imamo 35.000 SIT najemnine ( za nas je čisto dovolj dvosobno stanovanje 52 m2, ker več nisva zmožna plačevati najemnine..)Najemnina se viša... nevem po neki metodologiji... Mislim da se je v enem letu kar zvišala cca. 5.000 SIT. Smo v centru mesta, meni je lokacija kar všeč... smo se kar navadli... Lahko zaprosiš za subvencijo najemnine, vendar so pogoji letos kar strogi (novi zakon)... Odkupit stanovanja zaenkrat ne moremo....
Aja na stanovnje sva čakala 2 leti... sva imela srečo, res pa je da živiva v občini, kjer zelo skrbijo za novogradnjo oz. za obnavljanje neprofitnih stanovanj..

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Obcinska stanovanja
1.4.2005 21:13:45   
morskadeklica
oj:rozica:

No sošolka, sva pred časom debatirale o tem, kako je fajn, ko si na svojem;). Vidim da delaš na tem. Je pa res, da je najemnina kar tam tam z običajno. Imam kolegico, ki je v občinskem stanovanju, najemnine pa ima 10000 manj kot mi trije. Tako da sploh ni velike razlike, žal.

lp:muca:

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Obcinska stanovanja
2.4.2005 18:15:49   
FAILA
Jaz bi nekaj cisto brez najemnine..:)- Saj ce ne bo nic, me boste pa ze ve vzele k sebi. Pri vsaki kaksen mesec pa bo. Saj sem ze tako "kuca putujuca"... :)

Zanima me zakaj ni mozno odkupit takega stanovanja, ce si v njem vsaj pet let ali vec? A renoviras ga lahko? In ali ga sploh lahko kdaj odkupis ali ne?

Joj, tecka....se dobro da niste v blizini...:)-

faila

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Obcinska stanovanja
2.4.2005 19:19:51   
Taša
Zaenkrat ga midva ne moreva odkupit.. Nevem če spet začel kak nov zakon veljati:zmeden::zmeden:pol bo pa možno... Stanovanje pa lahko renoviraš, vsaj midva sva ga...za določene posege v stanovanju, pa moraš imeti soglasje lastnika, ampak ne delajo težav...

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Obcinska stanovanja
3.4.2005 18:27:59   
FAILA
Pa je res, da ce imas enkrat stanovanjsko pravico, to je moznost odkupa takega stanovanja, da ti placano najemnino vracunajo v ceno? Al se meni kar nekaj sanja...non stop....

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Obcinska stanovanja
3.4.2005 19:33:39   
Taša
Mislim da se bo tebi kar malo sanja...:)-:)-:)-

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?