|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Terme 3000 ali Čatežke
8.12.2007 10:40:45   
Pingvinčica
Odločamo se, da bi po novem letu šli v toplice za ene 3 dni. Zanima me katere priporočate ali Terme 3000 ali Čatežke, da bo zanimivo tudi naši 2,5 letnici? Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Terme 3000 ali Čatežke
8.12.2007 18:25:32   
jooly
Poznam samo Čatežke in absolutno ti jih lahko priporočam. Še posebej za otroke, saj imajo bazene super, veliko animacij, igrišč in vsega. Mi se tja ravno odpravljamo, naslednji četrtek gremo v hotel Toplice - do ponedeljka.



_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Terme 3000 ali Čatežke
8.12.2007 18:45:43   
Anonimen
Mi smo se zadnjič kopali v Termah 3000 in se mi zdi bolj žalostno vse skupaj. Zanemarjeno.

Za Čatež sem pa slišala, da se skozi hotel (samo ne vem več kateri) pride do bazena, torej da greš lahko v kopalkah in plašču. To se mi zdi super, sploh za otroke.

Tako da jaz bi šla v Čatež.

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Terme 3000 ali Čatežke
8.12.2007 19:13:02   
Sulfinija
Sem doma blizu term3000,in ti iz srca priporočam Čateške,ker se mi terme3000 zdijo za otroke za nič.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Terme 3000 ali Čatežke
8.12.2007 22:29:55   
rija
terme 3000 so res zanemarjene user posted image  žal, pa glih prejšnjič smo šli v nedeljo v Moravske, pa je bilo kot na pogrebu.....resnično je po moje tu še penzionistom tečno user posted image  



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Terme 3000 ali Čatežke
8.12.2007 22:32:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

.....resnično je po moje tu še penzionistom tečno


Kriza...user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Terme 3000 ali Čatežke
10.12.2007 9:34:32   
Nika v službi
Čateške - hotel Toplice ima hodnik povezan s Termami. Mi gremo radi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Terme 3000 ali Čatežke
10.12.2007 11:10:56   
viv_
Pa še neki glede nastanitve:

a te apartmaji v čatežu, k so za 3 osebe, a to je ločen spalni del a je studio?

Kje so še kakšni luštni apartmaji, poznam terme 3000 pa Olimje. Mi bi šli tam za 8. februar nekam se kopat, lahko toplice ali pa morje (slovenska obala). Kje so kakšni luštni apartmaji ali pa družinske sobe?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Terme 3000 ali Čatežke
24.12.2008 0:05:51   
tajana
Hej!!
Z mojim dragim greva letos v terme 3000,pa me zanima,če katera ve,kaj dobiš tam,ali ti nudijo,glede na to da si pri njih nekaj dni, tudi kakšne brisače ali pa kopalne plašče,ali moraš imet vse s seboj?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Terme 3000 ali Čatežke
27.12.2008 20:19:54   
Paštetka
Odvisno v kateri hotel greste.
V katerem boste?

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu tajana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Terme 3000 ali Čatežke
28.12.2008 13:32:03   
pokica_
V Termah3000 pri bivanju v kateremkoli hotelu dobiš zraven brisače in kopalni plašč.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Terme 3000 ali Čatežke
29.12.2008 22:33:02   
ejša1
Bili oboje, priporočam Čateške, hotel Toplice. Tako kot so predhodnice napisale, je bistvena prednost tega hotela povezanost z zimsko termalno riviero, ki je po mojem mnenju najboljši notranji bazenski kompleks za otroke v Sloveniji. Me je pa v tem hotelu motilo, da si moral za kopalni plašč doplačati in ponudba hrane je v primerjavi z ostalimi slovenskimi hoteli**** nekoliko skromna.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?