|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehlad
15.12.2008 13:16:38   
nia5
Čao punce, moja skoraj 7m stara pupika je že  5 dni smrkava. Hvalabogu nima vročine, ampak nosek je še skoz poln. Proti temu se borimo s fiziološko, baby-vacom, materino dušico, vlažilcem zraka, zanima pa me, kaj še lahko storim, saj težko spi in se doji in se mi tako smili. Pa še nekaj; danes smo mislili it na božičeka in ne vem če je to glih pametno, it ven pa to. Prosim za pomoč, kako še ji lahko pomagam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehlad
15.12.2008 13:22:59   
Petr_a
Operil P vsaj za spanje

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehlad
15.12.2008 14:18:42   
anckabancka
Ne it na Božička! Saj je še tako majhna, da ne bo imela veliko od tega.

Tudi naši trije fantje so zboleli in bo jutri verjetno samo en že primerno zdrav, da bo šel Dedka Mraza gledat. Mi je žal, samo nimamo kaj.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehlad
15.12.2008 21:19:25   
novopecena
če ni vročine bi jaz šla ven, saj ji bo frišen zrak dobro del in prepucal dihalne poti

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?