|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boli jo glava...
17.1.2009 10:16:17   
vija vaja
moja 2,5 letnica že celo dopoldan jamra, da jo boli glava. Sicer je normalno pojedla zajtrk, gleda risanke in je nasploh ok razpoložena. Na vsake 10 minut pa ji pridejo solze na oči in zastoka : mene pa glava boli, mami.

Zdej, na urgenco zaradi tega ne grem...a ji lahko dam kak sirup? Bo daleron ok, al kaj ji nej dam?

Hvala za odg.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boli jo glava...
17.1.2009 11:35:16   
hubi
Veliko ji daj za pit, mogoče je dehidrirana. Pa Lekadol sirup, če ga imaš. Lahko pa tudi pokličeš dežurnega pediatra, pa bo kaj svetoval.

(odgovor članu vija vaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boli jo glava...
17.1.2009 11:38:35   
Petr_a
Če ne pije,jo odpelji.
Mi smo z našim kar šli,je pristal potem v bolnici na infuziji

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boli jo glava...
17.1.2009 13:03:49   
principessablu
glih včeraj je bla debata s kolegicami kako zamala pri 2 letih jamra,da jo boli glava in jo pelje k zdravniku in ta ji reče a vi veste kdaj naj bi otroke res bolela glava in da bi oni to vedeli?pa pravi ona ja nevem sej zato sem tukaj,no in je rekel da tako majhnih glava ne boli,da večino posnemajo odrasle in si zapomnejo ko nekoga vidijo,slipijo in šele pri 5 letih naj bi jih res bolela,nevem če sem kej pomagala,ker verjamem da so izjeme...tako da delaj po svojem občutku..počakaj do jutri in nato na urgenco,če bo treba,sam da bo mir v bajti...user posted image

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boli jo glava...
17.1.2009 13:06:18   
Petr_a
a dej ne piši bedarij,jaz si sploh ne bi upala kaj takega povedat naprej

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boli jo glava...
17.1.2009 13:12:39   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

glih včeraj je bla debata s kolegicami kako zamala pri 2 letih jamra,da jo boli glava in jo pelje k zdravniku in ta ji reče a vi veste kdaj naj bi otroke res bolela glava in da bi oni to vedeli?pa pravi ona ja nevem sej zato sem tukaj,no in je rekel da tako majhnih glava ne boli,da večino posnemajo odrasle in si zapomnejo ko nekoga vidijo,slipijo in šele pri 5 letih naj bi jih res bolela,nevem če sem kej pomagala,ker verjamem da so izjeme...tako da delaj po svojem občutku..počakaj do jutri in nato na urgenco,če bo treba,sam da bo mir v bajti...user posted image


To pa ne verjamem!!!!   Moj je bil približno isto star, ko je težil da ga glava boli. Zdravnica je ugotovila, da je dehidriran in ga poslala v bolnico.
Od kolegice tamala je tudi jamrala, da jo buba glavica, ampak nekaj dni skupaj. Zdravnica je ugotovila, da je slabovidna!
Z glavobolom se kažejo tudi grše bolezni, kot je levkemija. Tako, da naj govorijo zdravniki kar čejo. Jaz bi mojega peljala k zdravniku, si potem če bi že bilo kaj narobe ne bi očitala.  Bolje it na urgenco na uro pogledat, kot pa si celo življenje očitat, pa se mlatit po glavi.


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?