|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč, prosim!
13.4.2005 11:35:11   
strucka
Zivjo vsem!
Imam en problem, al pa tudi ni. Ker zelim zanositi sem zacela ze prej jemati folno kislino. Zdej pa prihaja moj problem, glede na to da pise da ni stranskih ucinkov jaz ne razumem kaj se dogaja z mano. Non stop bruham kasne tri ure po zauzitju folne kisline, a je mogoce imela tudi kaksna od vas enak problem?? Kaj naj naredim?!

Hvala lepa za odgovore.
LP strucka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pomoč, prosim!
13.4.2005 11:39:28   
Čiračara
Meni ni bilo slabo po teh tabletah, slišala pa sem, da je nekaterim slabo zaradi Tifola:zmeden2:..
Upam, da ti bo katera vedela kaj več povedat..
LP

(odgovor članu strucka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pomoč, prosim!
13.4.2005 11:41:26   
tinkamiška
Najbolj pomembno je, da vzameš folno kislino po zaužitem obroku. Velikokrat to pomaga. Poskusi:)

Meni je po Tifolu tudi bilo slabo, zato ga zamenjala z FOLICplus-om. Zdej nimam več teh problemov.

Lp,
Tinka

(odgovor članu strucka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pomoč, prosim!
13.4.2005 12:04:32   
Tjula
? Mogoče si pa noseča?

(odgovor članu strucka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pomoč, prosim!
13.4.2005 12:36:59   
KMALU
Zamenjaj vrsto tablet, saj ne obstajajo samo ene.....

(odgovor članu strucka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pomoč, prosim!
13.4.2005 14:14:03   
girly
zamenjaj tablete.lahko poskusiš recimo centrum,ki ima poteg folne kisline še ostale vitamine.

pa lep dan :)

(odgovor članu strucka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pomoč, prosim!
13.4.2005 14:51:34   
strucka
Mogoče nisem noseča, vsaj tko test pravi in zaenkrat mu še verjamem.
To se pravi najboljše je če zamenjam tifol z nečem drugim.
Hvala vsem:)

(odgovor članu strucka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?