|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neprebavljen korencek v blatu?
27.1.2009 14:46:28   
kat007
Zdravo!
Naša dama ima dobrih 5 mesecev in sva pocasi zacele z uvajanjem GH. Prvi tri dni krompircek, zdaj pa krompirju dodam malo korencka (glede na zgornjo temo cca 50 g kasice/dan)... Vse z veseljem poje, me pa zanima sledece: po korencku sem namrec v blatu opazila oranzne pike - pac od korencka. Zanima me ali je to normalno, ali sem mogoce prekmalu zacela in prebavni sistem se ni razvit in izloci neprebavljeno korenje?
Hvala in lep dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neprebavljen korencek v blatu?
27.1.2009 15:08:15   
Anonimen
Ola. Upam, da ste dobro:) user posted image

Naša je stara 7 mesecev in pol, pa še vedno kaka nepredelan korenček (vsakič manj). Imamo pa 3 obroke goste hrane že kar olala časa. Ne sekiri se, ko boste jedli špinačo, bo kakec zelen, pa po brokoliju tud.:) Pa jabolček bo tud pršel še nepredelan ven sprva.

Uživajte na zasneženem koncu Notranjske:)

(odgovor članu kat007)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neprebavljen korencek v blatu?
27.1.2009 15:10:29   
andrejkam
Meni je blo hecno, ko je pojedel celo rozino in je ven prišla še večjauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neprebavljen korencek v blatu?
27.1.2009 15:18:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrejkam

Meni je blo hecno, ko je pojedel celo rozino in je ven prišla še večjauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andrejkam)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neprebavljen korencek v blatu?
27.1.2009 15:34:40   
katra55
To je čisto normalno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neprebavljen korencek v blatu?
27.1.2009 15:35:05   
Elvircek
Naš ima 7 mesecev in še vedno tu in tam pride kaj celega ven. Tako da brez panike. To je povsem normalno.

_____________________________

Naj bo dan lep in prijeten!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: neprebavljen korencek v blatu?
27.1.2009 15:55:47   
kat007
Oj...
Hvala punce, ste me potolazile...

Ja, Didlinaa smo super, vsak dan nekaj novega, kot npr. korencek :)

Ta z rozino je bla pa zmagovalna.. hehe.. si me nasmejala..

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: neprebavljen korencek v blatu?
27.1.2009 16:14:07   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: andrejkam

Meni je blo hecno, ko je pojedel celo rozino in je ven prišla še večjauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: neprebavljen korencek v blatu?
27.1.2009 16:27:44   
3jeMi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?