|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec žalec
15.1.2009 8:53:20   
panja
Naš otroček bo septembra letos odšel v vrtec. Star bo 11 mesecev in teden dni. Zanimajo me vaše izkušnje s tem vrtcem? Pozitivne, negativne... Vse mi bo dobrodošlo. Ker v našem kraju ni jasli smo primorani oddati otročka v vrtec v Žalec.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec žalec
15.1.2009 12:54:06   
zinkazi
otročka že prej pripravljajte na to, da bo odšel od vas. dogovorite se za uvajanje. prihranite nekaj dopusta. več na zs.

_____________________________


Otroško srce je zaklad


(odgovor članu panja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtec žalec
15.1.2009 15:09:03   
panja
Hvala za odgovor, čeprav sem bolj kot to, kako ga uvajati spraševala o izkušnjah z vrtcem žalec, če bi mi kdo znal povedati kaj koristnega.
Sem namreč tudi sama vzgojiteljica, a tega vrtca pač ne poznam in me zato zanima.


(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtec žalec
19.1.2009 22:13:23   
CLAUDY11
odvisno kako vzgojiteljico boš dobila !!! kam v žalec pa gre ? na upravo??  jaz za sebe lahka govorim da sem v celoti še kar zadovolna  stem da sem imela tudi en par problemov ki sem jih pa hitro rešila sam sem morala malo bol strogo nastopat ker drugače ni nič!!!!!!! 

(odgovor članu panja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtec žalec
21.1.2009 12:49:54   
panja
Ja  pojma nimam kam bo sprejet. Kamorkoli v bistvu sam, da bo vrtec dobil. Pa upam ok vzgojiteljice.

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtec žalec
22.1.2009 8:01:24   
ksenjuša
Pa si sigurna da boš dobila prostor,je ful gužva.Moj gre sicer zdaj marca vendar nisem dobila v Žalcu ampak v Šempetru(no upam,bom čez štirinajst dni zvedla).Upam da bo septembra dobil v Žalcu.Drugače pa so po mojih izkušnjah kar vredu vzgojiteljice no saj jaz nisem imela problemov ,sta pa tavečja otroka že kar velika(13 in 10) tak da mislim da tudi sedaj ne bo problemov.Pa še to jaslice so samo na upravi razen če bodo čez poletje kaj spremenili.
Imam pa eno vprašanje,mogoče katera ve koliko otrok je lahko v skupini za jaslice,zanma me zaradi vpisa.Hvala.

_____________________________

gašper 11,03,2008

(odgovor članu panja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtec žalec
26.1.2009 22:32:07   
CLAUDY11
mislim da za jaslicie je blo omejitev pri 14 otrocih nisem pa 100%!! vem da pa v žalcu ni več prostora je hotla moja kolegica dat sina v žalec pa so ga šibal v šempeter takm da ga zdaj sploh ne bo še dala :majo pa v žalcu dvo z smenski vrtec z heterogeno skupino in tam so že otroci z11 mesecim!!

(odgovor članu ksenjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?