|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dabroston ali še eni podobni tbl..
25.1.2009 10:47:21   
buča
Živjo!Jedla sem Dabroston v 2 nosečnosti zarad grozečega splava.Zdej mi je pa dr.Požlep iz Lj rekla,da če bom še kdaj noseča,naj grem raje po neko zdravilo,ki je v Italiji ali v Avstriji,ki je še boljše od Dabrostona.Mislim,da se tud začne na D,nisem pa stoposto šur.Če katera ve,kako se reče temu zdravilu,naj mi prosim napišeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dabroston ali še eni podobni tbl..
25.1.2009 11:19:38   
Sulfinija
Temu drugemu zdravilu se reče Utrogestan.Vedno prej dvakrat sem mela dabraston in nikoli nisem zvozila sedaj pa sem mela od 4-11 tedna Utrogestan in v četrtek bom dopolnila 12.tednov.Se jih daje v nožnico 3x2na dan.Škatlico imaš 5.dni in stane 12Eurov.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dabroston ali še eni podobni tbl..
25.1.2009 12:57:31   
fragola
Ali pa Prometrium, ki se ga dobi samo v tujini (v Italiji), meni mi je zdaj pomagal zdaj sem stopla v 20teden.user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dabroston ali še eni podobni tbl..
25.1.2009 21:43:00   
buča
najlepša vama hvalauser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dabroston ali še eni podobni tbl..
27.1.2009 8:11:48   
anci banci
prometrium je tudi meni "pomagal" sem v 16 tednu

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dabroston ali še eni podobni tbl..
27.1.2009 9:44:40   
Vitaebella
Anči Banči, živjo!

Sem brala tvoje poste za nazaj, ko si bila v fazi kot sem danes jaz (3. dan po ET), pa me zanima, koliko so ti jih vstavili in koliko zamrzjenčkov imaš. Jaz sem pridelala 9 celic, 6 se jih je oplodilo, dva so vstavili in danes sem izvedela, da imam samo enega eskimčka :(.

LP

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dabroston ali še eni podobni tbl..
27.1.2009 11:52:40   
anci banci
ojla...Vitaebella

ja pridelala sem 5 celic, 4 so se oplodile , 2 so vstavili (en se je prijel) in 2 sta zamrznjena

Ful drižm pesti da ti rata:) user posted image user posted image user posted image pa seveda sporoči

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




ali anj gre otrok pri enem letu v jasli
bebiji

ali naj gre otrok pri enem letu v jasli?

ja, mu bo koristilo (52%)

ne, je še premajhen (48%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!