|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sadje
27.1.2009 8:46:40   
tasa 23
naš malček pa noče sadja, če ga jaz pripravim, z veseljem pa poje frutek. zdaj me pa zanima, če mu naj vsak dan dam frutek kot sadni obrok, ker moje pripravljeno sadje kar ven poriva z jezikom? lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sadje
27.1.2009 9:32:26   
2 Sraki
Navadi ga na sadje. Sem bila varuška enemu otroku, ki mu je mamica dajala samo frutke in ne sadja. Še vedno ne je nič od sadja pa je že v OŠ.

(odgovor članu tasa 23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sadje
27.1.2009 10:29:17   
botrca
Vztrajaj, ker je vseeno boljši sveže sadje kot frutek. Moj tudi nima rad preveč sadja ampak to mene ne gane mu včasih naredim čežano (ali banano,jabolko,hruško odvisno kaj imam doma), pa zmiksam in dodam malo zmetega plazma keksa in ohladim in to lepo poje. Probaj. Ali pa mu na koščke nareži pa naj tako je.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sadje
27.1.2009 11:22:35   
tosja
Pri nas smo imeli tudi tako obdobje. Ker sem želela, da dobi sveže sadje sem začela kuhati čežano-jabolčno, hruškovo, dodala sem dve žlički frutka user posted image Pa je uspelo-ni mu bil všeč okus svežega jabolka, malo pokuhanega pa je jedel. To je trajalo kak mesec, pol pa je začel jesti sveže sadje-nič pokuhano user posted image  user posted image  user posted image
Vseeno pa najraje pije sok iz kompota user posted image Mami pa poje jabolka user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tasa 23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sadje
27.1.2009 15:58:16   
Elvircek
Sadje (jabolka, hruške, banane) mu pokuhaj in zmiksaj. Zraven nato primešaj riževe kosmiče ali dodaj skuto ali jogurt ali pol žličke masla. Nekaj pač... In bo uspelo, boš vidla. Pa še to: ne glede na to, ali je kupljena ali doma narejena kašica, vedno jo ponudi otroku v njegovi skledici. Čeprav so majhni, so prebrisani in kupljene kašice prepoznajo tudi po steklenički.

Želim ti, da ti uspe!


_____________________________

Naj bo dan lep in prijeten!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sadje
7.2.2009 20:07:13   
srki
A banane tudi kuhate, al kajuser posted image . Jaz mu drugače dajem surovo sadje, vendar opažam, da ga po sadju kar zvija in ima prebavne motnje-zeleno blato, nemiren spanec zaradi zvijanja...

(odgovor članu Elvircek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sadje
7.2.2009 21:04:09   
AnciM
Jaz sem mu kuhala samo jabolka na začetku, pa sem nehala. Jih je še kar lepo sprejel, čeprav so rahlo kisla (kuhana niso več). Zvijalo ga pa ni nikoli po nobeni GH.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sadje
8.2.2009 17:42:34   
josephine27
 Moji nasveti:
- poskusi s koščki. Moj je imel eno obdobje k je zavračal sadje pa sem mu začela banano, jabolko in hruško kar v koščkih dajat in tako še sedaj je. Čežan iz sadja doma pripravljenih pa preveč ne mara.
- poskusi zmešat sadje z žitno kašico al pa piškotom ( tudi tega se poslužujemo)
- poskusi mešat malo fruteka in malo svežega sadja ( nismo provali ampak mogoče pali)in potem postopno več sadja pa samo malo fruteka
- zbiraj bolj sladko, zrelo sadje ker so mu fruteki verjetno bolj všeč zato ker so sladki al pa če daš kaj bolj kislega daj še malo banane zdraven da posladka okus.

Če ne bo nič pomagalo poskusi znova čez par dni, mogoče ima samo tako fazo. Sicer pa imajo tudi otroci različne okuse. Tudi moj raje je zelenjavo kot sadje. Pa veliko sreče

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sadje
8.2.2009 19:53:27   
ksenci
tud mi mamoc podoben primer. star je 6,5m in noče nič, kar mu jaz pripravim, pa sm ga začela uvajat gh z doma pripravljenimi jedmi. od takrat dalje, ko je zbolel, pa zavrača vse, samo sadne frutke še nekak spravim v njega druga ne, pa sm poskusla vse varjane. fajn spasirano, majn spasirano, z dodatkom mleka, okusno in začinjeno pa nič. tako je že skoraj dva tedna. upam da bo boljše, ko bo čist ozdravel

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




prijatelji
Siana

Si vzamete čas za prijatelje kljub otrokom?

DA (69%)

NE (31%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!