|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   punkcija
22.9.2009 23:27:31   
Anonimen
Pozdravljene,

Imam eno težavo. Prosim, če mi lahko pomagate.

Jutri imam punkcijo-1 folikel, spontani ciklus (naročena v Lj ob 8h, verjetno podobno kot še nekaj ostalih), ob 10h pa imam že duge opravke. A je možno, da bom še pravi čas konec? Verjetno bi bilo dobro čimprej tja prit (7.30, 7:00?) Prosim, če mi lahko tiste, ki ste že to dale skozi poveste kdaj ste prišle in kdaj odšle od tam. Res bi nujno rabila to informacijo.

Najlepša hvala vam za odgovor. Želim vam ploden mesec z veliko veselja in user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: punkcija
23.9.2009 6:55:11   
Anonimen
Ne bom trdila, da se ne da, čeprav po mojih izkušnjah bolj težko.
Razen če se zmeniš s sestro, da boš prva na vrsti za punkcijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: punkcija
23.9.2009 8:09:37   
tailor
jaz sem enkrat šla in je trajalo cel dan. prišla sem zjutraj ven pa šla zvečeruser posted image prišla sem zadnja na vrsto in še ležat sem mogla niti ne vem koliko časa .to je bil moj najhujši dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: punkcija
23.9.2009 10:33:56   
Rakica_80
Jaz sem imela v ponedeljek transfer, pred mano so imele punce punkcijo in so komaj začeli ob 9-9.30user posted image
Vse odvisno od dneva in Dr.


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: punkcija
23.9.2009 10:41:16   
koala
Jaz bi definitivno prestavila tiste druge opravke, prvič ker skoraj ne vrjamem da bodo začeli delat pred deveto,kot drugo če tudi di prva na vrsti vseeno malo traja, pa fino je malo odležat.

Jaz sem prišla pred okoli sedmih, domo vp odšla po 14 uri, je pa res da sem bila zadnja na vrsti ker sem imela veliko foliklov.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: punkcija
23.9.2009 19:15:12   
Anonimen
Hvala vam.

Sem bila 1. na vrsti, konec ob 9h. Samo sem bila čisto neuporabna, poležat sem mogla malo dlje in kar lepo je bolelo. Sem pa prespala skoraj cel dan.
Ja, sem prestavila.

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?