|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plačevanje vrtca v primeru daljše odsotnosti
3.12.2007 9:09:06   
Suza
Pozdravljene,

ker ste doma iz cele naše ljube Slovenije mi lahko prosim poveste kako imajo vaše občine rešeno glede boleznin.

V glavnem sin gre na operacijo kolkov in nekaj časa ne mogel hodit v vrtec. Ker pa naša občina bolj skrbi za šoder kot za otroke morem ves ta čas plačevati vrtec po razredu v katerem sem.

ker pa se mislim pritožit bi vas prosila če mi lahko poveste kako imajo vaše občine rešeno glede odsotnosti daljše od 30 dni zaradi bolezni.

Hvala

p.s.
ne mi prosim pozabit povedat s katere občine prihajate, da si lahko pravilnik poiščem.

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki nas dvignejo s tal in nas spomnijo, da znamo leteti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plačevanje vrtca v primeru daljše odsotnosti
3.12.2007 10:18:59   
Naty*Taja
Mislim, da je tako, da moraš v vrtec dostavit potrdilo- opravičilo od zdravnika, da je bil otrok odsoten več kot en mesec in si potem upravičena plačila. Ne vem pa točno, če ti denar vrnejo, al pač ne dobiš položnice. Pa še ta fora je, da mora otrok manjkati od 1. do 30./31. Pozanimaj se pri računovodji vrtca.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Suza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plačevanje vrtca v primeru daljše odsotnosti
3.12.2007 10:31:29   
Aja32
Pri zdravniku dobiš potrdilo in daš vlogo za zdravstveno rezervacijo.
Mi smo jo uveljavili skoraj za dva meseca in pol.
Plačaš samo delno vrtec - mislim, da je bilo 20%.

LP A

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plačevanje vrtca v primeru daljše odsotnosti
3.12.2007 14:31:27   
zp
MOL - koristili možnost dvomesečne izredne rezervacije (1x na leto- min 1 mesec, max 2 meseca neprekinjeno), potrebno je bilo zdravniško potrdilo, da rabi domačo nego in se mora izogibati virusnim okužbam. Plačali smo 30% običajne cene. v Ljubljani  ni nujno, da se začne s 1. in konča z 31.tim.

plp

(odgovor članu Suza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plačevanje vrtca v primeru daljše odsotnosti
3.12.2007 16:45:53   
Suza
Saj to vem glede potrdila.
Samo so razlike od občine do občine. Vsaka ima po svoje sprejeto. Glede MB in Ptuja vem kako imajo. Zanima me pa kako imajo to rešene bolj male občine, da imam s čim argomentirati svoj zahtevek. Kot kaže moram doseči spremembo pravilnika občine in bi bila rada čim bolj podkovana s statuti drugih občin.

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki nas dvignejo s tal in nas spomnijo, da znamo leteti.

(odgovor članu zp)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?