|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ovulacija da/ne?
29.1.2009 19:11:44   
anajan
Mogoče bo vprašanje neumno in neprimerno. Če je tako, mi prosim povejte.

Zanima me namreč, kako veš, če nimaš ovulacije? Ali je možno, da imaš redno menstruacijo, neboločeo, ovulacije pa nimaš?
Tiste, ki nimate ovulacije, kakšne so vaše menstruacije?

Še enkrat se opravičujem, če je vprašanje neprimerno.

Hvala za vsako pojasnilo.


_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ovulacija da/ne?
29.1.2009 19:45:28   
ursa30
vse je možno user posted image jaz imam redne user posted image pa sem samo enkrat čutila O, so me kar fejst boleli jajčniki, pa tudi sluz je bila prisotna. no, zdaj pa je pa že nekaj časa ne čutim in sploh ne vem, kdaj oz če jo imam.

poskusi z ovulacijskimi testi ali z merjenjem temperature.

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ovulacija da/ne?
29.1.2009 19:50:53   
Anonimen
Saj o ne rabiš čutit.
če misliš zanosit je najboljše da seksata na 2-3 dni.Tako ne zgrešiš O.
In ti lističi za ugotavljanje so samo en šit in metanja denarja

(odgovor članu anajan)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ovulacija da/ne?
29.1.2009 20:09:43   
pejka
Jest imam zelo neredne menstruacije, od 28 do 45 dni. Da ovulacije nimam vem zato, ker me je ginekologinja pogledala na uz. Je rekla da imam zelo lene jajčnike. Drugače pa sem sumila da je nimam , ker je nikoli nisem čutila ( niso me boleli jajčniki enkrat na mesec, nisem imela sluzi bolj izrazite).


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ovulacija da/ne?
29.1.2009 20:35:04   
Olivija
Jaz sem imela pred prvim otrokom cikluse dolge od 60-90 dni, ampak očitno sem nekje vmes imela ovulacije, pač bolj poredko, čutila pa res nisem nič, niti sluzi nisem opazila.

Zakaj pa misliš, da nimaš ovulacije oz. kako si prišla na to idejo?

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ovulacija da/ne?
29.1.2009 20:37:56   
divans1
Ja pr men je tko, da mam redne menstruacije od 28-30 dni, pa mi je tud ginekologinja rekla, ko me je opazovala na uz, da nimam ovulacije ta mesec. To ti je čist odvisno od primera... Ni pravila, veš?

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ovulacija da/ne?
29.1.2009 20:51:30   
anajan
Olivija - imam redne menstruacije na 28 - 30 dni. Že eno leto se trudim zanositi. Sedaj me je pa prijateljica prestrašla, da mogoče nimam ovulacije. Seveda sem se takoj naročila za pregled. Drugače nisem imela novenih težav.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ovulacija da/ne?
29.1.2009 21:04:45   
ursa30
če imaš dobro G, te bo spremljala z UZ in videla, če imaš O.
tudi jaz sem se zdaj naročila in čakam na pregled, ker je tudi meni sumljivo in čudno, da je ne čutim oz da sem jo samo enkrat.
je pa res, da jo nekatere ful čutijo, nekatere pa nič.

s temi O testki je res tako, da niso najbolj zanesljivi. merjenje BT je pa učinkovito baje samo pri okoli 30 % žensk.

jaz imam pregled aprila, do takrat bom se bom pa testirala s testki in si merila BT.



(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ovulacija da/ne?
29.1.2009 21:05:41   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Ja pr men je tko, da mam redne menstruacije od 28-30 dni, pa mi je tud ginekologinja rekla, ko me je opazovala na uz, da nimam ovulacije ta mesec. To ti je čist odvisno od primera... Ni pravila, veš?


pa si ti svojo O kdaj čutila, imela vlečljivo sluz???

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ovulacija da/ne?
29.1.2009 21:08:19   
anajan
Sluz sem imela. Na pregled sem čakala pa samo 14 dni.Kje pa si se naročila?

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ovulacija da/ne?
29.1.2009 21:18:45   
ursa30
če si imela sluz, potem sem skoraj prepričana, da imaš O. za zihr ti bo pa povedala tvoja G.
jaz sem imela prej G v Domžalah, ko sem jo klicala, da bi se naročila za pregled mi je rekla, da ona teh pregledov z UZ ne dela user posted image in da naj pokličem čez pol leta po operaciji, če mi do takrat ne bo uspelo zanositi  (novembra sem imela HSC zaradi pregrade.)
tako da sem jo zamenjala in sedaj jo imam na Fužinah.

tudi jaz ti svetujem, da user posted image na 2-3 dni, pa probaj čim manj misliti na to, kdaj imaš O, čeprav vem, da je težko, ti govorim iz lastnih izkušenj, da  se je težko odklopiti.
srečno!

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ovulacija da/ne?
29.1.2009 21:23:35   
emaa
Jaz sem imela UZ pregled pri svoji G, da pogleda če imam O ali ne, imela sem redne M, na 28-35 dni, močne, neboleče, sluzi, bolečine ob ovulaciji nikoli. In sem doživela šok, ko je ugotovila, da jih nimam, da se folikel razvija, vendar od njega potem ni nič. Jih imam obratno kot večina žensk na vsake toliko M imam kako O, večina pa na vsake toliko nima O, pa mi je vseeno uspelo spontano zanosit z dvojčki. 

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ovulacija da/ne?
29.1.2009 21:46:40   
anajan
ursa30 - pri kateri ginekologinji v domžalah si bila? jaz se ravno zanimam za dr. Megličevo iz Domžal. Jo poznaš?

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ovulacija da/ne?
30.1.2009 7:42:30   
divans1
Morm rečt, da je bila sluz pri meni vsak mesec vidna, ampak očitno tudi sluz ni 100% pokazatelj, če je zdaj vidla na uz, da je nimam!

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ovulacija da/ne?
30.1.2009 8:14:24   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: anajan

ursa30 - pri kateri ginekologinji v domžalah si bila? jaz se ravno zanimam za dr. Megličevo iz Domžal. Jo poznaš?


jap, njo sem imela...moje izkušnje z njo niso ravno najbolše..po pravici povedano...se mi je kar malo zamerila, ker me ni hotela vzeti na pregled..

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ovulacija da/ne?
30.1.2009 8:57:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anajan

Mogoče bo vprašanje neumno in neprimerno. Če je tako, mi prosim povejte.

Zanima me namreč, kako veš, če nimaš ovulacije? Ali je možno, da imaš redno menstruacijo, neboločeo, ovulacije pa nimaš?
Tiste, ki nimate ovulacije, kakšne so vaše menstruacije?

Še enkrat se opravičujem, če je vprašanje neprimerno.

Hvala za vsako pojasnilo.


jaz sem imela zmeraj redno M, in sva se trudila leto in pol pa nič. potem sem bila na pregledu in povedala G, pa je naredil vaginalni UZ in je rekel, ja ni čudno da ne morete zanosit, sja nimate ovulacije. me je poslal dat kri-hormonske preiskave je bilo vse v redu pa mojega na spermiogram-slab izvid.in naročena sem bila pri G da se zmeniva za naprej, no v  tem času pa je ratalo naravno. zdaj pa si razlagaj, kako če kao nisem imela ovulacije.user posted image
v glavnem zdaj sem pa noseča.

(odgovor članu anajan)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ovulacija da/ne?
30.1.2009 9:12:42   
anajan
danes grem na pregled in bomo vidli, kako je z ovulacijo. menim, da je res veliko samo v glavi.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ovulacija da/ne?
30.1.2009 10:25:35   
Anonimen
Ahh,prosim no,samo z enim bogim UZ ne more G ugotovit d animaš O

(odgovor članu anajan)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ovulacija da/ne?
30.1.2009 14:43:10   
anajan
pa je ugotovila kako je z ovulacijo. samo z enim UZ. sem pač imela srečo.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ovulacija da/ne?
31.1.2009 22:33:07   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: anajan

pa je ugotovila kako je z ovulacijo. samo z enim UZ. sem pač imela srečo.


sklepam, da jo imaš. user posted image

Zdaj te bo verjetno itak napotila naprej na druge preiskave glede na to, da se trudita že eno leto.

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ovulacija da/ne?
2.2.2009 13:50:30   
giotti
Punce, O testi so 99% zanesljivi. Če vam res nič ne pokažejo ali pa "kr neki", je to ravno zato, ker nimate O ali pa je kakšna druga hormonska motnja ali pa PCO...

Torej, če je vse okej, bi O testki mogli pravilno kazat. Jaz sem jih zdajle delala prvič in je res vse lepo pokazano (najprej šibka testna črtica, potem enaka kontrolni, potem bolj močna kon kontrolna, potem pa spet bolj šibka) Res fantastična stvar za ugotavljanje O.

Srečno vsem.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ovulacija da/ne?
2.2.2009 18:05:02   
S*
giotti katere teste pa si uporabljala? Na tržišču jih je malo morje in pri nas so kar zasoljene cene. Si jih ti kupila pri nas ali prek neta v tujini.
p.s.
sem pa vesela, da si zopet med nami, polna energije in pozitivnega razmišljanja user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ovulacija da/ne?
2.2.2009 22:37:03   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: S*

giotti katere teste pa si uporabljala? Na tržišču jih je malo morje in pri nas so kar zasoljene cene. Si jih ti kupila pri nas ali prek neta v tujini.
p.s.
sem pa vesela, da si zopet med nami, polna energije in pozitivnega razmišljanja user posted image   user posted image   user posted image



user posted image ja, ful sem polna energije user posted image bom pa malo manj na pričakujemo 2 črtici...

pri nas so nenormalno dragi te testi, sem jih res hotla tu kupit, sam ni šans, da dam toliko denarja za nekaj, kar je v tujini ful ceneje. Tako sem jih dobila od prijateljice iz tujine, kjer so ful cenejši. Če pa ne bi ta pot uspela, bi jih pa po netu naročila. Ena punca je en super link poslala, ne vm več na kateri temi, malo pobrskaj...

Pa tudi v Italijo bi najbrž skočila, verjamem, da je tam ceneje.

Sem tako srečna, da sm jih odkrila, prej sploh nisem vedla, da to obstaja.

Srečno vsem user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ovulacija da/ne?
3.2.2009 4:51:20   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

Jaz sem imela pred prvim otrokom cikluse dolge od 60-90 dni, ampak očitno sem nekje vmes imela ovulacije, pač bolj poredko, čutila pa res nisem nič, niti sluzi nisem opazila.

Zakaj pa misliš, da nimaš ovulacije oz. kako si prišla na to idejo?

 

wow, olivija, brez zamere..sam ko sem prebrala dolžina cikla, me je na rit vrgel...pa sem mislila, da imam jaz "čudno" dolge in "čudno" kratke cikluse...ker tukaj gor vse pišejo kak imajo na 28 dni...jaz pa reva spadam v tvojo kategorijo...

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ovulacija da/ne?
3.2.2009 4:54:13   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: emamair

Jaz sem imela UZ pregled pri svoji G, da pogleda če imam O ali ne, imela sem redne M, na 28-35 dni, močne, neboleče, sluzi, bolečine ob ovulaciji nikoli. In sem doživela šok, ko je ugotovila, da jih nimam, da se folikel razvija, vendar od njega potem ni nič. Jih imam obratno kot večina žensk na vsake toliko M imam kako O, večina pa na vsake toliko nima O, pa mi je vseeno uspelo spontano zanosit z dvojčki. 


bravo za dvojčkeuser posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?