|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   puregon
9.2.2009 14:08:53   
emsika
Pozdravljene punce!

Sem prebrala kr neki tem (na hitrco) pa nisem nikjer zasledila, da bi katera imela puregon injekcije. Js jih mam zdej prvič in se mi zdi, da sm nekam tk čudna..user posted image  ali še ima katera izkušnje s tem, bi bla zlo hvaležna ....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: puregon
9.2.2009 14:14:45   
sayuri
JAz sem imela Puregon lansko leto pri dr. rešu v drugem postopku ICSI. TAkrat sem bila edina tukaj s temi injekcijami. Zdaj je kar nekaj punc na puregonu. Meni je bil postopek zelo naporen v primerjavi s prvim. Bilo mi je slabo, zaspana sem bila, glavoboli so bili prisotni, driska, slabo počutje...bljak skratka. Še dobro, da tole špikanje traja tako kratek čas user posted image

(odgovor članu emsika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: puregon
9.2.2009 16:18:15   
pogum
Sayuri pozdravljena,

se ponovno po dolgem času oglašam.
Čestitam za dvojčka!


Glede Puregona pa je podobno kot z Gonalom, ti je lahko slabo, pa zelooo si zaspan, občasno imaš lahko glavobol, se čudno počutiš...Tudi sama sem imeal podobne izkušnje z Gonalom.
Torej je vse OK, samo da bo punkcija dala čimveč foliklov in uspešen ET!

lp,

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: puregon
9.2.2009 19:24:08   
pupe
ojla
tuda jaz sem imela full težavic z puregonom v primerjavi z menopurjem
slabost, bruhanje in glavoboli so bili stalnica med špikanjem


(odgovor članu pogum)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: puregon
10.2.2009 10:28:35   
emsika
aha, ok...user posted image upam, da mi bo tokrat uspelo, saj pravijo v tretje gre rado (to je že moj tretji IUI)..user posted image

pa je katera zanosila po puregonu z IUI-jem...

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?