|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako sem jezna
10.2.2009 18:04:11   
pikapolonica 24
Pa to ne moreš verjet.
Že spet user posted image . Ma sem jezna.

Paj kaj res nikol ne bom zanosila, al kaj?

user posted image vsak drugi dan. Pa vem kdaj imam ovulacijo, pa nič.

Res ne vem, več kaj naj.

Se opravičujem, ampak morem malo pojamrat.

Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako sem jezna
10.2.2009 18:27:13   
Anonimen
zedlo redkim usoe takoj.
Saj niti ni pomembno,pomembno je samo da zanosiš
zdrav par ima samo 25%,tako da.....

(odgovor članu pikapolonica 24)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako sem jezna
10.2.2009 18:30:30   
kakteja
Hej! Prvič sem zanosila takoj, v drugo sva pa z možem tisti teden ko je bila verjetnost ovulacije največja delala na dojenčku vsak drugi dan, včasih tudi vsak dan, pa sem zanosila šele po letu in pol. Ti se nič ne sekiraj, mislim da bo prišlo vse ob svojem času, vem pa da je težko, ko vsak mesec pričakuješ da m ne bo. Verjetno tudi psiha dosti vpliva na to. Držim pesti, da vama kmalu uspe! Pozdravček

(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako sem jezna
10.2.2009 18:36:30   
evangelie
Joj, sej bo...Te popolnoma razumem, tudi sama se kar bojim vikenda in morebitnega novega razočaranja...Sicer se tolažim, da že bo, ko bo čas, ampak  se že taaako vleče...Pa vsa tista besedičenja,da se moraš sprostit in pozabit...Pa koga naj farbam, itak, da ne morem pozabit!Itak, da v mislih računam plodne dneve, itak da sem pozorna na vsako spremembo v razpoloženju in itak,da sem razočarana, ko spet dobim menstruacijo! Ampak vseeno pa verjamem, da nam bo kljub vsem tem 'itak' uspelo! Itak da bo...Tako da, draga  pikapolonica, držim pesti in verjamem, da bo...! In takrat bo še bolj veselo!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako sem jezna
10.2.2009 18:37:16   
nincrli
vem kako je user posted image
ampak upanje umre zadnje kajne user posted image

(odgovor članu kakteja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako sem jezna
10.2.2009 20:15:04   
ursap
pikapolonica 24 tudi nama s fantom v prvih dveh poskisuh ni uspelo. koliko časa se pa vidva že trudita?

zadnjo M sem imela 17.1. in sedaj čakam vikend in vsak dan upam da M NE pride. še na wc grem malo s strahom, da ne bo krvi na papirčku. 

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako sem jezna
10.2.2009 21:17:39   
pikapolonica 24
Hvala za spodbudne besede.

Trudiva se 7 krog.

Sem vedno znova razočarana, ko se ta rdeči hudič pojavi.

Ne vem no.

Jaz se tako trudim za bebija, vse bi dala.

Eni pa delajo po 6. splav, sem prebrala na tem forumu.

Mislim svašta.

Petra

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako sem jezna
10.2.2009 21:18:13   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: ursap

pikapolonica 24 tudi nama s fantom v prvih dveh poskisuh ni uspelo. koliko časa se pa vidva že trudita?

zadnjo M sem imela 17.1. in sedaj čakam vikend in vsak dan upam da M NE pride. še na wc grem malo s strahom, da ne bo krvi na papirčku. 



prvih dveh poskusih?? torej zdaj šele tretjič poskušata...

eni se že trudimo celo leto...user posted image

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako sem jezna
10.2.2009 22:12:10   
Rakica_80
Ja, eni pa se trudimo že nekaj letuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako sem jezna
10.2.2009 23:02:32   
druga
hja....midva se tudi že 2 leti trudiva, tako da punce ne obupat...

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 6:03:52   
ursap
sej vem, da se eni trudijo več let, ampak sem vseeno razočarana, ker nama še ni uspelo. 

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 8:05:39   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

vem kako je user posted image
ampak upanje umre zadnje kajne user posted image



Tudi midva tečeva 7.krog, ampak se ne vdamo, a ne? user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 8:22:15   
pikapolonica 24
Vdamo- nikoli.

Upam, da res čimprej ugledamo user posted image  ali user posted image .

Samo ne bo druge, treba iti malo okoli ginekologa,
da vidimo, če je vse tako kot je treba.

Lp,

Petra

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 8:30:10   
ursa30
pri nama bo avgusta 3 leta, odkar se trudiva...vmes sem mela operacijo zaradi pregrade, tako da sva zdej na novo v 3. krogu..tudi jaz sem včasih že čisto obupana..user posted image

pa nimamo kej...treba it naprej..v nove boje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 12:51:56   
teji
tudi midva se trudiva že 3 leta pa sva bila oba na pregledih pa so rekli da je vse okuser posted image
upam da enkrat ratauser posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 12:52:01   
majalina
o pikapolonica, kako te razumem!

in tudi sama vem, da najmanj potrebujem nasvete kot: ne sekiraj se in ne misli na to.

tezko je odmisliti take stvari. 

jaz sem se tako naucila malo odmisliti stvari s tem, da se obcasno malo razvajam... vsak dan naredim nekaj izkljucno zase in svojo razbremenitev... veliko berem, privoscim kako savno, manikuro,... itd... najbolj pa pomaga, ce se o tem pogovarjas. veliko.

sama imam veliko prijateljic, ki so trenutno nosece. veselim se z njimi vendar sem zelo obcutljiva na komentarje kako jim je hitro ratalo,... nekaj casa sem bila tiho in poslusala... potem sem pa nekega dne eksplodirala in rekla, da bi bila vesela malo obzirnosti. da se veselim z vsemi, vendar boli to, da slisis, da vsi okoli tebe s tako lahkoto to dosezejo, tebi pa pac ne gre... no, zdaj veselo govorimo o njihovi nosecnosti... pri meni pa vsi brihtamo kako bomo dosegle tezko pricakovani plusek...

kar hocem reci je to, da ti bo najlepse, ce se bos o tem pogovarjala in bojazni ter trpljenja ne skrivala v sebi...

srecno! 

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 13:37:06   
Kanny
Mene pa zanima, kok ste pa kej stari da vam ne rata na user posted image ???

Pravijo da po 30.letu je še manj možnosti da ti rata v prvo. No midva ga še ne delava.

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 13:49:01   
ursap
jaz jih imam 25, se bližam 26. kaj pa ostale?

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 13:49:55   
tejčit
Jst sm tud po petih mesecih zanosila in na koncu mela prejšni tedn abrazijo.Vem kako
je ko si želiš in ni in ni.Bo kaj sončka pa poletje pa bo kaj bolje.

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 15:27:22   
Kliki
Midva sva se trudila skoraj 3leta, na kar so mi odkrili cisto, ki je bila vzrok da nisem zanosila. Zadj sem v 5krogu po laparo in upam da bom čim prej zagledala user posted image .

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 17:31:04   
pikapolonica 24
Jaz sem stara 25, moj 30.

Vem, da ste ene še na slabšem. Meni bi se zmešalo, da mi rečejo,
da je vse ok, pa še vedno ne bi zanosila. user posted image

Jaz držim pesti, da nam vsem uspe.

Pomaga pa res pogovor, da se malo izpovemo.

Pogovor pomaga v vseh pogledih.

Lp,

Petra

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 17:48:19   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Kanny

Mene pa zanima, kok ste pa kej stari da vam ne rata na user posted image ???

Pravijo da po 30.letu je še manj možnosti da ti rata v prvo. No midva ga še ne delava.



ojojjjjj....kje pa prodajajo take buče?!!! jaz sem bila stara 23 let ko sva začela, pa sem zdej 26 in ga še vedno ni...ni vse v letih...tukaj so nepojasnjene plodnosti, slabi spermiogrami, pregrade, policistični jajčniki in še tisoč drugič reči...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 18:35:11   
kajsica
Joj babnice, tukaj pa morem dodat svoj komentar.....kot je prekla predhodnica.....od kod vam take buče...nismo vse enake....

Pa malo za tolažbo, če vam v prvem krogu ne uspe....z dragim se trudiva ...ja letos bo 9 let, pa še vedno brez uspeha, pa sem stara že čez 30...res je da imamo tehnične težave, ampak vdamo se pa ne in vem da bo tudi nama enkrat prijokal na svet vsaj en lep sonček.

Zakaj sem omenila 30 let in več.....nismo vse enake. Zaradi tehnične težave sva v IVF postopku, reagiram pa na zdarvila dosti bolje kot marsikatera, ki je 10 let mlajša od mene...jajčne zaloge imam pa toliko kot da bi bila stara 20 let, tako da babike moje, ne obupavat ampak se sprostit in ko bo naš čas bo prišel naš čas, do takrat pa vsem želim najboljše!!!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako sem jezna
11.2.2009 20:43:51   
matejaj
Pozdravljene!
midva sva se trudila dve leti in pol... in ko nama je končno ratalo, sem imela decembra - v 12. tednu abrazijo user posted image . Mojemu user posted image  je nehal bit srček. Sem mislila, da se mi bo zmešalo.... no in zdaj čakam še drugo mens. po abraziji in pol spet v nove boje... Tako močno upam, da nam hitro rata...ker če ne...ne vem....user posted image  
Ne smemo obupat!!!!!!

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako sem jezna
12.2.2009 7:39:20   
evangelie
midva sva tokrat v 9. krogu, konec meseca bom dopolnila 27 let. Ko berem tukaj poste od punc, ki se trudite že več let, se mi mojih 9 mesecev sploh ne zdi tako dolgo...Kljub temu, da si res zelo želim plusek, pa se vedno potolažim, da raje še nekaj časa počakam, pa bo potem v redu, kot pa, da se med nosečnostjo kaj zalomi in prekine..To je po moje najhuje....Punce, držite se! Vse se zgodi ob svojem času, za nekaj je že dobro tako kot je...

(odgovor članu matejaj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?