|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ostanki hrane
23.2.2009 12:29:56   
ursi
MEne pa zanima kakšne trike oziroma navade, kako porabite hrano, ki vam je npr. ostala od kosila od prejšnega dne. Mi smo v soboto nekaj praznovali, pa je kar nekaj hrane ostalo. Tako smo včeraj za kosilo pač jedli isto. Kar mi je ostalo od kokoši sem pa danes naredila rižoto in porabila še to meso. Je pa res, da moj ne komplicira preveč, da bi moglo bit ravno vsak dan nekaj drugega za jesti, ampak sva oba navajena, da se hrane pač ne meče. No dobro, ravn tri dni skupaj tudi ne jemo istega.

Torej, kako in kam porabite užitne ostanke iz prejšnega dne? Včasih mi pač zmanjka idej. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ostanki hrane
23.2.2009 13:12:43   
Hope2
Če je kaj na žlico, meso v omaki,večji kos pečenega odojka, jagnjetine ali pizza dam kar v zmrzovalnik. Drugače če ni fejst začinjeno in ni preslano, operem pod vodo in dam psu. Po večini pa skuham glih za glih, raje prej naj zmanjka, kot ostane, ker itak še pol kaj sladkega dava v usta in si do fula nabasan. Zaenkrat nimamo problemov z ostanki.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ostanki hrane
23.2.2009 13:24:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ursi

MEne pa zanima kakšne trike oziroma navade, kako porabite hrano, ki vam je npr. ostala od kosila od prejšnega dne. Mi smo v soboto nekaj praznovali, pa je kar nekaj hrane ostalo. Tako smo včeraj za kosilo pač jedli isto. Kar mi je ostalo od kokoši sem pa danes naredila rižoto in porabila še to meso. Je pa res, da moj ne komplicira preveč, da bi moglo bit ravno vsak dan nekaj drugega za jesti, ampak sva oba navajena, da se hrane pač ne meče. No dobro, ravn tri dni skupaj tudi ne jemo istega.

Torej, kako in kam porabite užitne ostanke iz prejšnega dne? Včasih mi pač zmanjka idej. user posted image

Pri nas naredimo enako.

(odgovor članu ursi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ostanki hrane
23.2.2009 13:57:04   
marjetica23
kakšne ogrizke damo mačkom in psu. nedotaknjena hrana gre pa v skrinjouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ostanki hrane
23.2.2009 14:48:56   
nuala
Vse porabimo.
Ce se da, odvecno hrano zamrznem ( juhe, obare, golaz, bolonese,... ). Drugace npr. iz ostankov pecenega piscanca naredim naslednji dan smetanovo omako s piscancem in grahom ter siroke rezance. Golaz dostikrat postane golazeva juha s krompirjem. In tako naprej.
No, ostanke riza, polente, testenin porabim za pse, prav tako ostanke starega kruha,  ostanke kaksnega mesa iz zara pa obozuje macka.
Res, nic ne gre v smeti.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ostanki hrane
23.2.2009 16:31:50   
Anonimen
Veliko stvari gre v zamrzovalnik, iz kruha naredim drobtine ali kruhove cmoke, meso odvisno od vrste, polpete npr. se lahko "predela" v omako za špagete, piščanca porabim za kakšno rižoto,... Če ostane riž, naredim riž na mleku za večerjo.
Zelo hvaležna pa je tudi naša kužika, ona bi itak pojedla vse, če bi ji pustili.

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?