|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težka odločitev
26.2.2009 13:28:14   
soja
Občutek imam, da sem se znašla v nekem začaranem krogu. Naj opišem situacijo.

Z možem in s tremi otroki smo se pred dvemi leti preselili k mojim staršem (zaradi najine službe). Moja starša sta se dosti prepirala, vladal je alkohol in imela sta čuden odnos. Če pa smo jih prosili za mir so se pa spravili še na nas. Hudo mi je bilo zaradi otrok. Druge rešitve ni bilo kot da se odselimo. Kupili smo si parcelo in naročili marles hišo. Zdaj pred kratkim je pa oče umrl. In vse se je obrnilo. Imam še tri brate in eno sestro- s svojimi družinami živijo v svojih hišah. In zdaj so začeli na naju pritiskati češ da mamo pa ja ne moremo pustiti same v ogromni hiši. Tudi mama se cel čas joče kaj bo ona sama v veliki hiši - in to seveda dela pred otroci kot da bi jih želela vezat nase. Počutim se ne močna. Res ne vem kaj naj naredimo


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: težka odločitev
26.2.2009 13:31:17   
Anonimen
Kako ne veš kaj narest? Ti imaš svojo družino. Misli nase in na njih. In svojo hišo. Ona svojo. Če ji je prevelika naj proda pa si kupi garsonjero.
Če pa komu od bratov al sester kaj ne paše naj se pa oni vselijo tja.
Ne se pustit vodit k cucka....

(odgovor članu soja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: težka odločitev
26.2.2009 13:34:03   
zorica


Pišeš da maš tri brate in sestro.Zakaj pa bi se potem morala žrtvovati ti ?OZ. zakaj bi naj bilo samoumnevno da greš domov ti, ko pa mate ravno tako naročeno hišo.

Moje mnenje je, da živiš svoje življenje, mami pa seveda po potrebi pomagaš.Sigurno je situacija huda,..ampak ne se počutit dolžno ali pa krivo, za bilo kaj.



(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: težka odločitev
26.2.2009 13:39:21   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Kako ne veš kaj narest? Ti imaš svojo družino. Misli nase in na njih. In svojo hišo. Ona svojo. Če ji je prevelika naj proda pa si kupi garsonjero.
Če pa komu od bratov al sester kaj ne paše naj se pa oni vselijo tja.
Ne se pustit vodit k cucka....

se strinjam. sicer je full komplicirana situacija, ampak imaš svoje življenje, če pa se nekdo čuti krivega, ker je mama sama, pa naj gre on živet k njej. mama bo vedno tvoja mama, ampak imas svojo družino. srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: težka odločitev
26.2.2009 13:41:06   
analucija
res je težko če si v taki situaciji. najbolj pomaga pogovor. najboljše da se dobite skupaj in se pogovorite kako naprej. če se boste vi ali kdo drug preselil k njej bo lahko tudi hudo ker bo hotla bit skoz z vami pa spet ne bo dobro. ne vem  ker ne poznam osebe kako bi bilo in kaj ona stem misli. sama imam očeta, ki po mamini smrti živi sam, pa je bilo na začetku tudi težko. ko se sprijaznil, je dosti boljše,. kuha pere pospravlja  sam. trajalo je res leto in pol, zdaj je ok da se prehitro ne pohvalim. res soe pogovoite med sabo to bo po moje najbolj pomagalo. pa da jo  mogoče vsak dan kdo obišče, seveda če je možnost.

upam da kmalu uredite lp

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: težka odločitev
26.2.2009 13:45:04   
Janya
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Kako ne veš kaj narest? Ti imaš svojo družino. Misli nase in na njih. In svojo hišo. Ona svojo. Če ji je prevelika naj proda pa si kupi garsonjero.
Če pa komu od bratov al sester kaj ne paše naj se pa oni vselijo tja.
Ne se pustit vodit k cucka....



Aplavz user posted image   user posted image  user posted image  ne bi mogla bolje napisat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: težka odločitev
26.2.2009 13:47:10   
gita10
če že ne moreš mame pustiti same naj proda hišo in se ona preseli k tebi nikakor pa ti v njeno hišo, mi smo tudi ob njeni hiši naredili sebi stanovanje vendar se točno ve da je to naše, ko pa smo poskušali čisto na začetku živeti z njo kljub temu da je bila sama ni šlo. vse je vedno morali biti po njenem in vedno dobiš pod nos da živiš pod njeno streho in vsaka investicija bi morala biti po njenem. Najbolje pa je da živi sama in si bo ona zase uredila življenje vi pa zase. Za praznike si jo pa razdelte vsak praznik naj jo ima drug otrok saj nisi edinka. Sploh se pa vdove zelo hitro postavijo na noge in same sebi uredijo življenje- moja ima trenutno pa je v penziji toliko obveznosti, da ko jo zaprosim za kakšno uro da pričuva otroka si mora v rokovnik zapisat da ne pozabi.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: težka odločitev
26.2.2009 13:47:26   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Kako ne veš kaj narest? Ti imaš svojo družino. Misli nase in na njih. In svojo hišo. Ona svojo. Če ji je prevelika naj proda pa si kupi garsonjero.
Če pa komu od bratov al sester kaj ne paše naj se pa oni vselijo tja.
Ne se pustit vodit k cucka....



se podpišem...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: težka odločitev
26.2.2009 13:48:30   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Kako ne veš kaj narest? Ti imaš svojo družino. Misli nase in na njih. In svojo hišo. Ona svojo. Če ji je prevelika naj proda pa si kupi garsonjero.
Če pa komu od bratov al sester kaj ne paše naj se pa oni vselijo tja.
Ne se pustit vodit k cucka....

se strinjam. sicer je full komplicirana situacija, ampak imaš svoje življenje, če pa se nekdo čuti krivega, ker je mama sama, pa naj gre on živet k njej. mama bo vedno tvoja mama, ampak imas svojo družino. srečno


Se podpišem pod oba posta - tvoja družina mora biti na prvem mestu in edino, če boste zase, boste imeli mir. Ne dopusti, da te kdor koli izsiljuje. V taki situaciji bi jaz upoštevala samo svoje in moževo mnenje, pa nikogar drugega. Kaj pa o vsem tem meni mož?

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: težka odločitev
26.2.2009 14:04:07   
FORZA
Nevem zakaj bi pritiskali na vaju. Večkrat jo obiskujte sedaj, ko je ostala sama. Mama bo seveda potrebovala svoj čas da si opomore ob izgubi in vi 5 otrok vas je ji bodite v oporo tako, da jo vsakodnevno obiskujete, če je to mogoče, če niste predaleč doma. Nevem zakaj bi se moral nekdo preseliti in tudi ideja da bi prodala hišo in se odselila se mi ne zdi pametna.
Ali pa jo tudi povabi k sebi domov. Enkrat ti enkrat bratje in sestra.
Naš sosed je umrl nedolgo nazaj. Žena je ostala sama v veliki hiši. Imata enega sina, kateri ima tudi svojo družino. Žena ne vozi avtomobila samo mož ga je vozil. Smo tko oddaljeni od mesta da res potrebuješ avto da prideš do trgovine.
Res obožujem sina, ker je vsak dan pri svoji mami in tako ji je najbolj trenutno v pomoč. Ji pripelje kar potrebuje iz trgovine in še kar nekaj časa posedi z njo doma.
Ne pa da bi se sedaj kar preselil k njej, tudi drugače se da rešiti.

Kar nekaj vas je, ki razmišljate tako naj proda in naj kupi garsornjero. Malo premislite, kako bi se pa potem počutila v čisto drugem okolju. Jas tko nebi svetovala nobenemu od mojih staršev. Pomagala bi kolikor bi lahko na drugačen način, da nebi bila preveč sama.

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: težka odločitev
26.2.2009 14:07:56   
Mišni
Zdaj če imate problem viška hiš, bi se našla rešitev.user posted image

Drugače pa ne vem. A kdo od vnukov pa še ni dovolj star, da bi šel rad živet tja?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: težka odločitev
26.2.2009 14:12:19   
Anonimen
Če se 5 otrok izmenjuje pri obiskih prideš na vrsto vsak peti dan.

Če pa noben noče živeti z njo pa bi vendarle popustili vi  - bi jaz zahtevala, da se odpovejo dedovanju v tvoje dobro.

(odgovor članu soja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: težka odločitev
26.2.2009 14:12:26   
t5t6
Živi svoje življenje s svojo družino, za mamo se poskrbi drugače, tako, da jo obiskuješ in da ji pomagaš pri določenih stvareh in nudiš psihično podporo. Če vsak od vas obišče mamo enkrat na teden je to čisto doolj. Kaj pa tvoj mož pravi na to da bi se kar selil sem ter tja glede na potrebo tvoje primarne družine?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: težka odločitev
26.2.2009 14:16:02   
Gina
Vse je najbrž odvisno od tega, kaj si ti v resnici najbolj želiš? Če ti je mama res fajn in si želiš, da ste skupaj, potem je to ok. Če si ne želiš biti skupaj, moraš iti proč. V vsakem primeru moraš narediti tako, da bo tebi fajn.
Jaz sem se z mamo res strašansko fajn razumela, pa bi skoraj gotovo ostala z njo. Tudi očeta bi vzela k sebi domov, če bi ostal sam, to je skoraj gotovo, ker ne more skrbeti zase, čeprav je hkrati zeloooo težko verjetno, da bi se jaz k njemu preselila, ne čutim tako. Ni pa nič narobe, če je ne vzameš k sebi, ali če ne ostaneš z njo, pa če si kupi garsonjero kje v bližini vseh svojih otrok ali pa če ostane sama tukaj, kjer je, če je na to hišo navezana. Važno je, da boš ti v svojem lajfu zadovoljna. Samo to je važno.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: težka odločitev
26.2.2009 14:18:45   
Anonimen
No ja....odrasla ženska je. Puste jo da je odrasla.
Moja mami je tud sama.
Niti približno ne pričakuje da smo vsak dan tam, še manj da bi kdo od nas živel pri njej. Pa smo štirje otroci. Vsi smo šli. Jaz prva, drugi za mano.
Bilo je hudo na začetku, se je privadila. Sedaj ima svojo rutino, svoj čas, svoje življenje.....ne rabi varuške. Še manj nadzornikov.
Pa meni na konc pameti ne pade da mamici rečem naj se k men preseli. Pa jo mam rada. Sam rabve vsak svoj plac. Dokler se rihta sama.....

(odgovor članu t5t6)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: težka odločitev
26.2.2009 14:24:17   
mateyka
proda hišo in si kupi stanovanje npr.?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: težka odločitev
26.2.2009 15:18:44   
Vijoličarka
Ne nasedaj čustvenemu izsiljevanju. Tvoja mama se ni prav nič ozirala nate, ko je zaradi odnosa, ki sta ga imela z očetom, trpela tvoja družina. Prav tako si tvoji bratje in sestra najbrž niso kaj prida belili glave s tvojim položajem. Saj, dokler ni oče umrl, najbrž nihče ni kaj dosti komentiral, da delata svojo hišo.

Čisto možno je, da tvoja mama misli samo nase, ker bi rada da kdo skrbi zanjo. Skrb za hišo, pa tekoči stroški in podobno. Poleg tega je mogoče celo navajena, da je vseskozi s kom v napetem odnosu in boste ti in tvoja družina zanjo prevzeli vlogo očeta. Ker misli predvsem nase, se bo poslužila vse trikov, ki so na razpolago - jokanje pred vnuki, pomilovanje, zbujanje usmiljenja in občutka krivde. 

Tvoji bratje in sestra morda tudi mislijo samo nase. Radi bi se čim bolj izognili svoji odgovornosti, pa bi tebe imeli zraven mamo, češ saj bo ona skrbela zanjo, nam ni treba.

V prihodnosti pa se lahko zgodi še marsikaj. Npr. ti bi podlegla čustvenem izsiljevanju, leta in leta prenašala mamo, zato bi mogoče celo trpel tvoj zakon, morda bi to negativno vplivalo tudi na vzgojo otrok. Morda bi mama potem, ko bi bilo zagotovljeno, da bi ostali pri njej, pokazala čisto drugačne barve in vladala vaši družini. Po njeni smrti pa bi tvoji bratje in sestra lepo izjavili, da si vsa ta leta zastonj živela doma, da se čimprej izseli, ker se dediščina deli na vse ali pa bi hišo ocenili do astronomske vrednosti in zahtevali svoje deleže.

Tako boš svojo hišo vsekakor morala enkrat kupiti. In če jo imaš možnost zdaj, potem jo daj zdaj. Tudi ti imaš pravico do ljubega miru in svojega življenja. Če kdo tega ne more prenesti, naj proda svojo hišo in pride živeti z mamo.

Misli predvsem nase, na svojo družino in na svoj duševni mir. Kaj pa o tem misli tvoj mož?

Pogovori se z možem, nato pa daj sorodstvu vedeti, da se ne pustiš čustveno izsiljevati. Parcelo imata, hiša je praktično končana, želite svoj mir. Mama lahko, če ji je hiša prevelika, hišo proda, si kupi manjše stanovanje ali gre v kakšno stanovanjsko skupnost za starejše občane, kjer bo imela dosti družbe ljudi svojih let in različne aktivnosti. Slednje bo bolje tudi zanjo. Če bo cele dneve sama in komaj čakala, da pridete iz službe ali šole in visela na vas, ne bo dobro niti zanjo, ne za vas.




_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: težka odločitev
26.2.2009 15:34:05   
A & T
Tudi mi imamo marles hiško in smo več kot zadovoljni, boš videla, da boste tudi vi - vendar le v tej svoji hiši.

Ne popusti, ker ti bo najverjetneje žal, saj le redki znajo živeti skupaj s svojimi starši in še to le zaradi prilagajanja in večnega odrekanja. Moraš gledati na svojo družino in vašo srečo.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
26.2.2009 16:05:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu analucija)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: težka odločitev
26.2.2009 18:20:14   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Kako ne veš kaj narest? Ti imaš svojo družino. Misli nase in na njih. In svojo hišo. Ona svojo. Če ji je prevelika naj proda pa si kupi garsonjero.
Če pa komu od bratov al sester kaj ne paše naj se pa oni vselijo tja.
Ne se pustit vodit k cucka....



se podpišem...user posted image


jaz tuduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: težka odločitev
26.2.2009 18:23:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Ne nasedaj čustvenemu izsiljevanju. Tvoja mama se ni prav nič ozirala nate, ko je zaradi odnosa, ki sta ga imela z očetom, trpela tvoja družina. Prav tako si tvoji bratje in sestra najbrž niso kaj prida belili glave s tvojim položajem. Saj, dokler ni oče umrl, najbrž nihče ni kaj dosti komentiral, da delata svojo hišo.

Čisto možno je, da tvoja mama misli samo nase, ker bi rada da kdo skrbi zanjo. Skrb za hišo, pa tekoči stroški in podobno. Poleg tega je mogoče celo navajena, da je vseskozi s kom v napetem odnosu in boste ti in tvoja družina zanjo prevzeli vlogo očeta. Ker misli predvsem nase, se bo poslužila vse trikov, ki so na razpolago - jokanje pred vnuki, pomilovanje, zbujanje usmiljenja in občutka krivde. 

Tvoji bratje in sestra morda tudi mislijo samo nase. Radi bi se čim bolj izognili svoji odgovornosti, pa bi tebe imeli zraven mamo, češ saj bo ona skrbela zanjo, nam ni treba.


Se strinjam.

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: težka odločitev
26.2.2009 19:11:38   
soja
Ne nasedaj čustvenemu izsiljevanju. Tvoja mama se ni prav nič ozirala nate, ko je zaradi odnosa, ki sta ga imela z očetom, trpela tvoja družina. Prav tako si tvoji bratje in sestra najbrž niso kaj prida belili glave s tvojim položajem. Saj, dokler ni oče umrl, najbrž nihče ni kaj dosti komentiral, da delata svojo hišo.

Čisto možno je, da tvoja mama misli samo nase, ker bi rada da kdo skrbi zanjo. Skrb za hišo, pa tekoči stroški in podobno. Poleg tega je mogoče celo navajena, da je vseskozi s kom v napetem odnosu in boste ti in tvoja družina zanjo prevzeli vlogo očeta. Ker misli predvsem nase, se bo poslužila vse trikov, ki so na razpolago - jokanje pred vnuki, pomilovanje, zbujanje usmiljenja in občutka krivde. 

Tvoji bratje in sestra morda tudi mislijo samo nase. Radi bi se čim bolj izognili svoji odgovornosti, pa bi tebe imeli zraven mamo, češ saj bo ona skrbela zanjo, nam ni treba.

V prihodnosti pa se lahko zgodi še marsikaj. Npr. ti bi podlegla čustvenem izsiljevanju, leta in leta prenašala mamo, zato bi mogoče celo trpel tvoj zakon, morda bi to negativno vplivalo tudi na vzgojo otrok. Morda bi mama potem, ko bi bilo zagotovljeno, da bi ostali pri njej, pokazala čisto drugačne barve in vladala vaši družini. Po njeni smrti pa bi tvoji bratje in sestra lepo izjavili, da si vsa ta leta zastonj živela doma, da se čimprej izseli, ker se dediščina deli na vse ali pa bi hišo ocenili do astronomske vrednosti in zahtevali svoje deleže.

Ja, to je tisto kar kar tudi jaz čutim in se bojim ostati pri njej. Moja mama se je prepirala odkar se je oženila k tej hiši - s taščo, z možem. Čeprav se je vedno znala pred drugimi narediti tako, da je ona uboga in so sosede, sorodniki bili vedno na njeni strani- v bistvu se rada toži. Mogoče je to njena karma. In se toži tudi sedaj in se bo tožila še naprej. Če bomo naredili hiško, se bo tožila in smilila drugim, da je sama, če pa ostanemo pri njej pa se bo tožila, da ne npr, ne pospravljamo, da nam kuha ipd. Rada se žrtvuje - hoče biti v drugih očeh zmagovalka.

Z možem se dobro razumeva in mi stoji ob strani. Pravi, da se naj odločim in dami bo stal ob strani. Ampak mislim, da bi zelo trpel ker je taka umetniška duša. Če pomislim na njegovo otroštvo - so živeli skupaj s starimi starši, slišal dosti prepirov tudi glede dedovanja......si želim iti na svoje v trenutku.
In to je tisto kar čutim nekje zelo globoko v mojem srcu- biti z družinico na svojem - malo vstran od staršev. Seveda jim pa mislim pomagati, jih obiskovati.

In kolikor poznam moje bratje in sestro - so vsi bolj materialisti in nimajo ravno pošlihtanih odnosov. Mene imajo v družini za črno ovco in sedaj češ, da mi gre zelo dobro, da živim pri mami... In mami se seveda vsi smilijo.





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: težka odločitev
26.2.2009 19:21:48   
suncicica
podpisem se pod vse poste.
imas svojo hiso ne podlegaj custvenim pritiskom svojih bratov in sestre. saj nisi edinka ,pa naj se kdo od njih odloci in gre zivet k mami.
ti imas svojo druzino in najlepse je na svojem, zato se pa tvoje sorodstvo tako otepa te odgovornosti. se vedno pa lahko mama hiso proda in gre v kak dom za ostarele.
ti imas pravico do svojega zivljenja.


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: težka odločitev
26.2.2009 19:49:53   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Kako ne veš kaj narest? Ti imaš svojo družino. Misli nase in na njih. In svojo hišo. Ona svojo. Če ji je prevelika naj proda pa si kupi garsonjero.
Če pa komu od bratov al sester kaj ne paše naj se pa oni vselijo tja.
Ne se pustit vodit k cucka....


Podpis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: težka odločitev
26.2.2009 19:51:57   
Vijoličarka
Potem pa se meni zdi odgovor jasen. Tvoja mati, ki uživa v vlogi žrtve, bo 'nesrečna, izkoriščana in oh in sploh uboga' tako ali tako. Ne glede na to, če ti ostaneš doma ali ne. Zate, za tvoj zakon in družino, pa bo mnogo bolje, če boste na svojem. Kot si jo opisala, ona očitno ne zna biti srečna - to je tip človeka z negativno energijo. Imamo eno tako v familiji - ko so vsi najbolj veseli in sproščeni, ona eno tako pribije, da pade razpoloženje čisto na tla. In če kaj morda v 0,00000001% ni čisto po njenem, to pomeni, da ona trpi, nihče ne ne mara, vsi jo izkoriščajo in vedno se se mora ona prilagajati, ko pa je tako ponižnega značaja... user posted image   Če ne bo več imela očeta, ampak samo vas, bo počela to, kar počne vse življenje - zastruplja odnose okoli sebe.


Tudi tvoji bratje in sestre so hecni patroni. Po eni strani ti zavidijo, ker živiš pri mami in naj bi ti zato bilo bolje, kakor njim, po drugi strani pa te silijo, da pri mami tudi ostaneš. Če bi bilo to res tako sijajno, bi se veselili, da greš in vlekli slamice, kdo bo potem 'užival ugodnosti'. Ko si omenila, da so materialisti, je možno, da se bojijo, da bi mama sama hišo prodala in denar porabila ne bi za dedovanje nič ostalo, pa potrebujejo tebe, da jim odnašaš rit in čuvaš dediščino. Ne vem, vse je mogoče. Človek sliši prav neverjetne zgodbe.

Zdrži. Si očitno mehke sorte in vedo, na katere gumbe je treba pri tebi pritiskati. Ne daj se. Še vedno lahko mamo obiskuješ, ji pomagaš, ko je treba, ni pa treba, da zato žrtvuješ svoj duševni mir.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?