|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dr. Kočnar Nataša - KK
20.9.2008 11:23:20   
divans1
Zanima me kakšne izkušnje ste imele z njo predvsem tiste, ki ste imele probleme z zanositvijo?? Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dr. Kočnar Nataša - KK
20.9.2008 12:58:41   
nhaya
Kaj je to kaka nova v Krškem (al kaj bi ta KK pomenu) ? Ker jst sem tudi iz okolice KK pa še nisem slišala za njo..jaz hodim k dr. Preskarju.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dr. Kočnar Nataša - KK
20.9.2008 13:05:02   
divans1
Ona dela v Brežicah.

(odgovor članu nhaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dr. Kočnar Nataša - KK
20.9.2008 14:11:44   
dutika
Ni moja ginekologinja, toda večkrat me je v času nosečnosti tudi ona pregledala, v bolnišnici.Meni se zdi v redu, nimam pa neke pohvale, ne graje...Glede na to, da sem žal imela priložnost spoznati večino ginekologov v naši okolici, vključno z NM, bi izpostavila Dr. Preskarja kot zelo dobrega ter Dr. Kostanjškovo v NM.Preskar je moj osebni ginekolog in njega pa res lahko samo pohvalimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dr. Kočnar Nataša - KK
20.9.2008 21:13:45   
Anonimen
Ona je moja ginekologinja v Brežicah, samo sem bila le parkrat pri njej, ker mi je samo recepte pisala. Izbrala sem si jo, ker so mi tako svetovali, da je prijazna. Medtem ko 1 sestra pri njej je pa taka kokla, da je za znoret. Totalno neprijazna. Še enkrat se mi zamiri, pa bom ime napisala. Zanosila pa še nisem, tako da ne vem kako spremlja nosečnost. Naj se še katera javi z izkušnjami. Preskarja hvalijo, ja, samo jaz sem hotela žensko ginekologinjo.

(odgovor članu dutika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dr. Kočnar Nataša - KK
21.9.2008 10:29:18   
strumf
Pozdravljene. Dr. kočnarjeva je moja G. O njen lahko zaenkrat povem samo lepe besede. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Letos marca sem zanosila in je zelo budno spremljala mojo nosečnost. preglede sem imela redno na 4 tedne in za vsako je delala UZ. Potem pa je na žalost avgusta prišel črni dan, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ko ni bilo utripa na UZ. novico mi je zelo zelo obzirno povedala in se je videlo, da ji ni vseeno. ravno tako je zelo hitro sprožila postopek za abrazijo, pregled krvi.. dala mi je možnost izbire ali grem na abrazijo takoj drugi dan, ali čez dva dni ko je ona dežurna. glede na to da sem imela izvide krvi dobre, sem se odločila na dan ko je bila dežurna. in punce ves postopek poroda-morala sem roditi, je zelo pozorno spremljala. in takoj čez 4 dni in še čez 11 dni sem imela pregled, kjer me je vedno vaginalno in z UZ pregledala.

tako da zaenkrat res same pohvale. je pa problem dolgo čakanje. tako da si moraš vzeti kar nekaj uric, če si noseča, da opravi oba pregleda. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dr. Kočnar Nataša - KK
4.11.2008 21:36:12   
bujz
 DR.KOČNAR-jevauser posted image dela v Brežicah in je oseba, ki je s srcem in dušo predana svojemu delu.Mislim, da tako misli večina, pa ne samo njenih osebnih pacientk , ampak tudi tistih, ki so imele samo kratek stik z njo. Če pa so pred njeno ordinacijo čakalne vrste!?...user posted image Mislim, da to pove, da ne hodi v službo zato, da bi samo BILA V SLUŽBI, ampak to pove, da če je toliko žensk pri njej, potem pa ŽE MORA BITI DOBRA!! Iz osebnih izkušenj vem, da bi bil moj porod čisto nekaj drugega, če je ne bi bilo zraven.....  Nasplošno se mi osebje v Porodnišnici Brežice zelo dopade (razen izjem, ampak, kje pa izjem ni????).  Saj je vedno tako- če si ti strpen do drugih, bodo tudi drugi do tebe. Saj ne morejo vsi skakat okoli nas, če nas samo malo kje uščipne, a ne da???? Malo več tolerance in strpnosti, pa bi nam vsem šlo bolje, verjemite!!!!user posted image user posted image user posted image  (pa ne delam v zdravstvu, sem daleč daleč stran od tega...)

(odgovor članu nhaya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dr. Kočnar Nataša - KK
24.6.2010 13:20:52   
consuelo
Dr. Kočnarjeva!!!!

To je ginekologinja, ki res dela s srcem in zelo dobro pozna področje ginekologije. Sama sem že 6 let njena pacientka in sedaj sem v 31. tednu nosečnosti. Kako leto preden sem zanosila (nisem imela težav z zanositvijo), mi je sama predlagala UZ jajčnikov, ker sem dopolnila 25 let in ker še nisem bila nikoli noseča. Nosečnost poteka normalno, vsake 4 tedne imam pregled in UZ in tudi moj mož je lahko vedno prisoten. Kar se tiče sestre, ki dela v istem terminu, ima res svoj pristop ampak je pa zelo prijazna, če se ti normalno obnašaš. Meni osebno je zelo vredu, kar jo vprašam, mi vedno lepo vse objasni (pa nisem v sorodu z njo in je drugače ne poznam). Vsekakor same pohvale celotnemu ginekoliškemu oddelku  SB Brežice.

(odgovor članu bujz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dr. Kočnar Nataša - KK
27.6.2010 15:20:33   
divans1
Hm, tudi jaz lahko sedaj povem svojo izkušnjo. Konec avgusta lani sem zanosila, imela sem nekaj manjših težav na začetku, in dr. Kočnarjeva je res super. Celotno nosečnost je natančno spremljala s številnimi UZ, in imela sem tudi srečo, da je bila zraven pri porodu. Super!!!! Vse je normalno potekalo in sedaj imam doma čudovitega fantka, starega 7 tednov. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu consuelo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?