|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojiva se le na eni dojki
9.4.2009 19:01:03   
NINOLINA
nič mi nijasno, že tak se trudiva da bi bilo čim več mlekeca pol pa se noče na obeh dojit. Moj sine si je ozbral levo dojko in le ponoči ga pretentam z desno. je pa res da z desne teče manj ( samo iz enih dveh lukenj) Pri levi pa je včasih že prevč...............Kaj naj naredim, na desni joče in se upira pa brcauser posted image user posted image user posted image user posted image

Se je to že kateri naredilo, mal me skrbi ker nej bi izmenično dojile enkrat desna enkrat leva, tu pa ne steče. Pa itak že premal pridobiva v 4 dneh komaj50g

lp
nin@
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojiva se le na eni dojki
9.4.2009 19:08:43   
Anonimen
Moja druga punčka se že od rojstva doji iz desne.Ni pa ni hotla sprejet leveuser posted image Že na daleč se vidi,kako je desna večjauser posted image

(odgovor članu NINOLINA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojiva se le na eni dojki
9.4.2009 19:14:00   
lidija***
Pri meni je imela mala tako obdobje- okoli treh mesecev, ko se tudi ni hotela dojiti na desno dojko. Potem jo je minilo, se mi pa zdi, da ima rajši levo kot pa desno. Dojka ima zaradi tega majn mleka in se mora še bolj truditi, da dobi obrok. Probaj s črpanjem, da povečaš količino mleka.
Kar se pa teže tiče pa mislim, da je 50g v štirih dneh v redu. Teža se ponavadi ne gleda tako pogosto, razen če ni že porodna teža nizka.
Obrni se tudi na svetovalke za dojenje!

Veliko srečeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NINOLINA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojiva se le na eni dojki
9.4.2009 19:15:41   
pipic
http://med.over.net/forum5/read.php?94,5282362,5289332#msg-5289332

http://med.over.net/forum5/read.php?94,5279118,5281242#msg-5281242

http://med.over.net/forum5/read.php?94,5229551,5230506#msg-5230506

itd
Poglej si,vse je na tem forumu zapisano

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojiva se le na eni dojki
10.4.2009 0:19:01   
Najaa
Meni iz desne teče iz manj luknjic, ampak tamala nima problema s tem.

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojiva se le na eni dojki
10.4.2009 22:26:49   
NINOLINA
jz imam na desni dojki majšo bradavico , pa mu tudi to ne odgovarja, je pa znorel ko sem si gor dalal nastavekuser posted image user posted image user posted image user posted image , jok,  brcanje, zvijanje pa je šele 14 dni star


lp
nin@

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojiva se le na eni dojki
10.4.2009 22:27:35   
NINOLINA
aha na eni pije , pa gaje dans stehtala in je pridobil 100g v 3 dneh, tk da ni panike


lp
nin@

(odgovor članu NINOLINA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?