|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je kater uspelo?
13.3.2009 12:28:50   
patt
Včeraj sem dobila prvo inekcijo dipherlene.s partnerjem greva drugič v postopek umetne oploditve(prvič ni prišlo do transferja ker je bila samo ena celica).Včeraj mi je Dr.vzel vso voljo saj greva na oploditev z spermiji pridobljenimi iz partnerjevih mod.rekel je naj se raje kar postaviva v vrsto za darovalca ,ker je ta sperma tako slabe kvalitete da bi se zgodil čudež če bi prišlo do oploditve??zanima me če je kateri od vas uspelo zanositi v podobnem primeru
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je kater uspelo?
14.3.2009 21:09:31   
dysan
nimam takšnih težav...
ampak bi vama samo htela zaželet vso srečo.... pa da čimprej prideta do svoje user posted image   SREČNO

_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu patt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je kater uspelo?
15.3.2009 7:15:07   
BarbiG
Pozdravljena Patt. Ja nama je uspelo, že dvakrat. In sicer na GKLJ. Pri mojmu so ugotovili, da ima agenezijo semenovoda in so mu naredili punkcijo testisa. Potem so to tkivo razdelili in ga dali v epruvete in zamrznili. Uspelo nama je v prvem poskusu, potem čez dve leti sam postopek ni bil uspešen, vendar sva pridelala dva zamrznjenčka in je uspelo. Tako da imava zdaj doma dva navihana sončka, stara skoraaj 6 in 4. Sedaj se trudiva za tretjega otročka. Nama v decembru ni ratalo, bova ponovno poskusila v maju. Tako da ni za obupat. Mogoče je v tem primeru boljša GKLJ, kjer moškemu z operacijo vzamejo toliko tkiva, da ga v primeru, da so migetalčki v redu tudi zamrznejo in moškemu ni potrebno vsakič znova it na punkcijo testisa. Midva hodiva k dr. Drobniču. Le pogumno, enkrat vama bo že uspelo.

(odgovor članu patt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je kater uspelo?
17.3.2009 7:32:33   
patt
BarbiG,čestitam in hvala za vzpodbudo.Ker nama je Dr.Reš rekel da bi se zgodil čudež če bi uspelo potem čudeži obstajajo.Ne vem pa od koga je sedaj bolj odvisno da uspe.Do sedaj sem imela stimulacijo samo z klominifenom,pridelala po 2 jajčni celici tako da sem sedaj prvič na inekcijah.Se mogoče kaj spomniš kakšni so bili videti plavalčki(živahni,plavajoči)in koliko jih je bilo.???Midva imava tudi nekaj zamrznjeno kar sva videla na ekranu jih je bilo ene 5 bolj mirnih!!

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je kater uspelo?
17.3.2009 7:50:19   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: patt

BarbiG,čestitam in hvala za vzpodbudo.Ker nama je Dr.Reš rekel da bi se zgodil čudež če bi uspelo potem čudeži obstajajo.Ne vem pa od koga je sedaj bolj odvisno da uspe.Do sedaj sem imela stimulacijo samo z klominifenom,pridelala po 2 jajčni celici tako da sem sedaj prvič na inekcijah.Se mogoče kaj spomniš kakšni so bili videti plavalčki(živahni,plavajoči)in koliko jih je bilo.???Midva imava tudi nekaj zamrznjeno kar sva videla na ekranu jih je bilo ene 5 bolj mirnih!!



Ne, žal plavalčkov nikoli nisva videla, vem pa samo to, da so bili OK. Pri nama je hendikep samo v tem, da ima moj prekinjen semenovod in plavalčki ne morejo ven. So mi pa rekli, dr. Tomaževič, da je večji uspeh v takih primerih z zamrznjenim tkivom kot pa da bi mu pred samo punkcijo naredili biopsijo testisa. Verjetno je to povezano s tem, da odtajanje preživijo le najmočnejši plavalčki in iz tuki izhaja večji uspeh iz zamrznjenih plavalčkov. Midva sva takoj, ko se je bedelo kje tiči problem, bila poslana na konzilij in v ICSI postopek. Sploh se niso kaj dosti meni posvečali, ker itak tud če bi mene dal na ne vem kakšne preiskvae, pa pol na klomifen, ne bi zadeve to nič spremenil. Meni so tako naredilio le en ornk ultrazvok v času ovulacije in preverili raven FSH hormona.

NE obupaj, vedno obstaja možnost, zadosti je en sam plavalček. Je pa tko, da kakšni bolj odgovarja terapija pri Rešu, drugim bolj v Mariboru, tretjim spet bolj v Ljubljani. Pravijo, da je po dveh neuspehih dobro malo center zamenjati. JAz glede na to, da mi je v Ljubljani že dvakrat uspelo, ne mislim menjat centra, ker mi očitno njihova terapija ustreza. Sam ne vem, kaj je bilo decembra, da ni ratal. Držim pesti, da vama uspe.

(odgovor članu patt)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?