|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obroč za v kad
29.12.2008 12:41:30   
leasnurer
Mene pa zanima, če uporabljate obroč za kopanje malčkov v banji. Namreč mojega 9-mesečnega sina ne morem normalno skopat v banji, saj se mi obrača in obrača.
Kako ste zadovoljne, če jih uporabljate, kje se jih pa da vse nabavit?


Lp, Lea
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 13:05:47   
Petr_a
Pri 9 mesecih pa ja ne potrebuješ obročauser posted image

Pusti ga,natoči malo vode in naj se igra.Potem pa naj se drži za banjo ali naj sedi ,ga namiliš in potem še z toplo vodo ga okopaš in to je vsa umetnost.
obroč ni več za tako velike se mi zdi ;)

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 13:06:55   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

Pri 9 mesecih pa ja ne potrebuješ obročauser posted image

Pusti ga,natoči malo vode in naj se igra.Potem pa naj se drži za banjo ali naj sedi ,ga namiliš in potem še z toplo vodo ga okopaš in to je vsa umetnost.
obroč ni več za tako velike se mi zdi ;)



se podpišemuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 13:37:17   
botrca
Se strinjam, da ga ne rabiš. Mi delamo tak že od 8 meseca:nimamo bane ampak tuš kabino ampak nima veze delali bi enako tudi če bi jo imeli.
Ata (moj mož) natoči vodo, se vsede in si da user posted image  pred sabo, imata še račke in se v igri tudi skopata, jaz ga samo ven vzamem in do konca porihtam. Končano kot bi rekel keksuser posted image . Enostavno.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 13:45:55   
Najaa
Mi smo imeli takrat tisti sedež na v bano ali tuš, ne vem kok se mu že reče. Pri 9m so res živahni. Stojijo še ne stabilno, sedet ne morejo pri miru... user posted image  Tak da nam je ta sedež prišel prav.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 13:51:10   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: leasnurer

Mene pa zanima, če uporabljate obroč za kopanje malčkov v banji. Namreč mojega 9-mesečnega sina ne morem normalno skopat v banji, saj se mi obrača in obrača.
Kako ste zadovoljne, če jih uporabljate, kje se jih pa da vse nabavit?


Lp, Lea



Mi smo ga kupili v Baby centru - Flipper, za drugje ne vem če ga prodajajo, je pa fajn, ker malega lahko mirno notri pustiš in medtem lahko mirno kaj pripraviš, bolj ziher, mi ga pa imamo že od 5,5 meseca.
Vode več natočim kot je tam označeno, moti me edino to, da je flipper visok in se potrebuje veliko vode, če hoče mali čofotati.
Je pa zelo praktičen za stuširati.

evo link:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158689

pa še slikca:
user posted image

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 14:07:36   
Shorty_
sem ga uporabljala od približno 6-10 meseca za tuširanje, moram reči da mi je prišel pravuser posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 15:26:14   
Najaa
Točno ja, Flipper! user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 15:52:11   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: leasnurer

Mene pa zanima, če uporabljate obroč za kopanje malčkov v banji. Namreč mojega 9-mesečnega sina ne morem normalno skopat v banji, saj se mi obrača in obrača.
Kako ste zadovoljne, če jih uporabljate, kje se jih pa da vse nabavit?


Lp, Lea



Midva sva ga ravno včeraj prvič preizkusila in je zeloooooooooo v redu. Kupili smo ga v Baby centru.

user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 16:06:26   
čebeica maja
Mmi ga uporabljamo od 6m, sedaj je pa star 22,5mescev in ga vsak dan uporabljamo in ga še bomo, men je zelo praktičen, si brez skrbi-seveda čist brez ne no, naprimor, ga dam not mali čofoia, jaz pa brisačo pripravim ta čas. Smo probal brez pa tud tamalmu ni blo všeč, mu je skoz drselo.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 16:18:18   
Netopirčy81
Nismo nikoli nucali niti ga nimamo. Saj se je nama tamala tudi skos obračala, ampak smo že nekak. Zdaj pa tko veselo čofota, da je noro.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 17:34:37   
analucija
mi ga imamo in smo super zadovoljni.lp

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 20:35:36   
leasnurer
Hvala vsem za odgovore. Zanima me še samo, kako je stabilen Flipper....A se ne obrača, ko natočiš vodo? Smo se odločili da ga nabavimo;) Hvala vsem še enkrat

Lp, Lea

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 20:36:20   
leasnurer
IIIIIIII Anitka kak je lušen gal ;)

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 22:19:46   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: leasnurer

Hvala vsem za odgovore. Zanima me še samo, kako je stabilen Flipper....A se ne obrača, ko natočiš vodo? Smo se odločili da ga nabavimo;) Hvala vsem še enkrat

Lp, Lea



Se lepo prisesa v banjo in je fajn stabilen.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obroč za v kad
29.12.2008 22:20:02   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: leasnurer

IIIIIIII Anitka kak je lušen gal ;)


Hvalauser posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Obroč za v kad
30.12.2008 11:19:57   
tatly
proda katera rdečfredov obroč?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Obroč za v kad
30.12.2008 11:39:50   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: leasnurer

Hvala vsem za odgovore. Zanima me še samo, kako je stabilen Flipper....A se ne obrača, ko natočiš vodo? Smo se odločili da ga nabavimo;) Hvala vsem še enkrat

Lp, Lea



Ne, ful je stabilen. Včasih sem ga komaj odlepila od bane. user posted image

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Obroč za v kad
4.2.2009 12:22:21   
bongica
Živjo!
Mene pa zanima kje se dobi šlauf za dojenčka? Čisto običen šlauf za ga napihnit, sam da ma u luknji tisto za nogice, da dojenček ne pade skoz. A ga majo morda v Baby centru? Kr sm gledala na spletni strani Baby centra, sam ga ni.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Obroč za v kad
4.2.2009 22:37:03   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: bongica

Živjo!
Mene pa zanima kje se dobi šlauf za dojenčka? Čisto običen šlauf za ga napihnit, sam da ma u luknji tisto za nogice, da dojenček ne pade skoz. A ga majo morda v Baby centru? Kr sm gledala na spletni strani Baby centra, sam ga ni.



js ti priporočam fredov obroč, je mal dražji, ima pa več pozitivnih lastnosti npr. otrok nemore ven past, ker se zadaj zapne,.....
mogoče jih pa zdej nimajo ker ni sezona, v prašaj v trgovini, mogoče majo v skladišču, mi ga imamo že dve leti od 3mesca dalje, sem ga pa kupila v babycentru

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu bongica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Obroč za v kad
5.2.2009 8:35:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: bongica

Živjo!
Mene pa zanima kje se dobi šlauf za dojenčka? Čisto običen šlauf za ga napihnit, sam da ma u luknji tisto za nogice, da dojenček ne pade skoz. A ga majo morda v Baby centru? Kr sm gledala na spletni strani Baby centra, sam ga ni.



js ti priporočam fredov obroč, je mal dražji, ima pa več pozitivnih lastnosti npr. otrok nemore ven past, ker se zadaj zapne,.....
mogoče jih pa zdej nimajo ker ni sezona, v prašaj v trgovini, mogoče majo v skladišču, mi ga imamo že dve leti od 3mesca dalje, sem ga pa kupila v babycentru


Fredov obroč lahko kupiš v Baby centru in/ali Pikapolonici. Nedolgo tega sem ga videla še na policah. Jaz sem ga kupila novembra lani, izven sezone, tako da ga imajo res vedno. Stane pa okoli 23 eur. Mi ga še nismo sprobali, ampak baje je zelo dober , varen in dolgo uporaben in ga zelo pohvalijo.

Lp

(odgovor članu čebeica maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Obroč za v kad
5.2.2009 13:15:39   
katarinas
Mi tudi imamo obroč za v kad, sicer ne original Flipper, ampak obroč iz Leclerca, ki stane samo 11 € in je suuuuper. Jaz kopam mojo notri že od 6 meseca, sedaj je pa stara 13 mesecev in ga še kar uporabljamo. Je pa tam nekje do 15. meseca.
Fino je, ker je ne rabim skoz držat, pa tud bolečin v križu zato nimam, ona lepo notri čofota, jaz pa lahko zraven pripravim druge stvari. Pa še laske z lahkoto operemo. To je ena najboljših stvari, kar sem jih kupila tako, da pripročamuser posted image
Je pa zelo stabilen, ker ima spodaj seske in se ne more prevrniti.

Šlaufek za v vodo - jaz sem celo poletje kupovala Fredov obroč, pa mi je bil vedno predrag, na koncu ga nisem kupila in smo imeli čisto navadnega in smo tudi s tistim preživeli. Je pa res, da punce Fredov obroč pohvalijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Obroč za v kad
3.5.2009 16:30:23   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: bongica

Živjo!
Mene pa zanima kje se dobi šlauf za dojenčka? Čisto običen šlauf za ga napihnit, sam da ma u luknji tisto za nogice, da dojenček ne pade skoz. A ga majo morda v Baby centru? Kr sm gledala na spletni strani Baby centra, sam ga ni.

ja u pikapolonici sm ga že vidla, za BC ne vem, sam marskej nimajo ne netu

(odgovor članu bongica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?