|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče piti
12.5.2009 21:23:32   
Kodrček
Lep pozdrav.

Moja tamala je stara 2 leti in zelo malo pije. Dokler je še pila čaj ga je spila po 1,5 litra. Ker pa jo odvajamo od čaja, ji ponujam vodo,vodo z okusom,soke,.. Ampak spije samo 1 mali sokec in malo flaško čez cel dan. Ne vem več, kako naj jo pripravim naj spije več. Probala sem milijon flašk z različnimi nastavki, slamicami. Nič. Sploh se ne potrudi. Navajena je vlečti na dudo od aventa. Znorela bom. user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče piti
12.5.2009 21:52:20   
Najaa
Zakaj pa ne sme pit čaja? Čaj je ja boljši kot voda z okusom ali sok?
Jaz bi bila srečna, če bi moja pila čaj. Pije pa sok z vodo. Zadnjič je začela še vodo pit in to po taki fori... Jaz sem imela tisto 0,75l flašo evian in ji je bila tako všeč, da je kar pila vodo, ki je do takrat ni hotla. Pol sem ji pa kupla, da ima svojo flašo. user posted image

(odgovor članu Kodrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče piti
12.5.2009 21:54:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kodrček

Lep pozdrav.

Moja tamala je stara 2 leti in zelo malo pije. Dokler je še pila čaj ga je spila po 1,5 litra. Ker pa jo odvajamo od čaja, ji ponujam vodo,vodo z okusom,soke,.. Ampak spije samo 1 mali sokec in malo flaško čez cel dan. Ne vem več, kako naj jo pripravim naj spije več. Probala sem milijon flašk z različnimi nastavki, slamicami. Nič. Sploh se ne potrudi. Navajena je vlečti na dudo od aventa. Znorela bom. user posted image




In zakaj jo odvajate od čaja?? Saj tudi v vrtcu dobijo čaj za žejo, recimo.

Daj otroku čaj in nehaj jokat pa tudi znoret ni treba user posted image

(odgovor članu Kodrček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče piti
12.5.2009 22:14:15   
Kodrček
Ja fora je v tem da sam čaj pije in noče nič drugega. Pila je pa čaj krtek navadni, planinski, lumpi,hipp instant.

(odgovor članu Kodrček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noče piti
12.5.2009 22:16:33   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kodrček

Ja fora je v tem da sam čaj pije in noče nič drugega. Pila je pa čaj krtek navadni, planinski, lumpi,hipp instant.

Pa naj deklica veselo čajčka user posted image

Glej, naš skoraj enoletni fantič tudi pije samo eno vrsto pijače: razredčen jabolčni sok. In nič drugega - ne vode, ne mleka, ne čaja, ne drugih sokov, ama ništa. In kaj naj? Če nočem, da bo žejen, bo pač pil svojo kislico user posted image


(odgovor članu Kodrček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noče piti
12.5.2009 22:17:16   
botrca
Moj pije samo vodo in sem prav vesela. Tudi v vrtcu sem opozorila, da naj mu ne dajejo čaja zaradi zobekov.

Pa ji kupi kako privlačno flašo z navadno vodo (evian) ali pa kupi aventov magični lonček.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Kodrček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noče piti
12.5.2009 22:21:29   
tins
Nej otrok pije, kar ima rad...mislm- buzerirat otroka za čist vsako starševsko muho.... 

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noče piti
12.5.2009 22:33:32   
Kodrček
Ma vse flaške, magični lonček s plastičnim, gumijastim cucljem, nubi s slamico, milerjevo s slamico, lonček z nastavkom, razni liki.. Ampak tk po malem pije,pa gleda, jo vrže na tla, če ji pa daš aventovo na cucelj pa spije celo flašo na enkrat.user posted image

(odgovor članu Kodrček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noče piti
12.5.2009 22:34:28   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Kodrček

če ji pa daš aventovo na cucelj pa spije celo flašo na enkrat.user posted image


mislim, da te malo iskoriščauser posted image   Pa obiskuje vrtec?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Kodrček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noče piti
12.5.2009 22:44:40   
Kodrček
Ne, ne hodi u vrtec. Drugač pa je lepo. Zdj je začela pit iz aventovega magičenga lončka. Upam da bo np. Ne vem pa glede čaja katerega naj ji devam. Pa še tak izbirčnež je,pije samo jabolčni sok, navadne vode noče niti povohat, razen če je za life user posted image .

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?