|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Temperatura in O
1.4.2009 17:28:04   
Hana76
Imam vprašanje: moja temperatura zelo niha - od 36,4 - 36,8. Zadnje sem imela včeraj, čeprav mi je O test pokazal le šibko testno črtico, torej O nisem imela. Koliko mi mora narasti temperatura, da bom vedela, da imam O?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Temperatura in O
1.4.2009 18:25:20   
divans1
To pa ne vem odgovora. Čisto odvisno od posameznice. Dvigniti se mora na najmanj pol stopinje, pa ta temperatura ni glih točen pokazatelj ovulacije, veš??? Pri redkem procentu žensk res pokaže prav.

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Temperatura in O
1.4.2009 19:03:13   
Hana76
Hvala divans1. Ja, vem da temperatura ni točen pokazatelj. Očitno se pri sebi ne morem zanašat nanj. Sicer sva včeraj vseenouser posted image - za vsak slučaj... user posted image  Saj škodit pa ne more, ne?...

No, glede temperature sem pa mislila, da ne niha tako iz dneva v dan, ampak očitno sem se motila... Bom vidla, kaj bo danes O-test pokazal...

Kako si pa ti, divans1?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Temperatura in O
1.4.2009 19:28:28   
divans1
Ja škodit sigurno ne more, če sta user posted image !!!! Hmm, kako sem jaz? Bolj tako, se mi zdi, da ratujem že prava živčna bombica, veš? Je pa danes 22.dan ciklusa, pa me prsa čist nč ne bolijo, drgače so me pa vsak mesec nekje od 18.dneva naprej do tečke... Ne vem, kot si že sama napisala, meni se tudi zdi pravi ČUDEŽ, da bi mi ratalo zanosit. Nemogoče se mi zdi...

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Temperatura in O
2.4.2009 8:52:36   
JanaB
Divans1 ... midve sva pa v istem dnevu ciklusa user posted image  danes = 23. dan. Tudi mene prsa nič ne bolijo, ostali znaki pa kvečjemu počasi napovedujejo tečko, vključno z izcedki nekaj dni nazaj. Upam, da je vsaj par dni še ne bo na spregled, da bodo vsaj ciklusi ostali približno enako dolgi, ker je tako lažje računat O user posted image Kdaj jo ne čakaš?

Hana76 ... pri izračunu O si pomagaj z http://www.fertilityfriend.com/ ... dnevno vnašaš BT, rezultate O testov in drugo, pa ti program izračuna O.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Temperatura in O
2.4.2009 15:57:51   
divans1
Pričakujem jo nekje konec drugega tedna.user posted image

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Temperatura in O
2.4.2009 16:02:59   
JanaB
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Pričakujem jo nekje konec drugega tedna.user posted image

Ne bit žalostna. Držim pesti, da vrageca ne bo!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Temperatura in O
2.4.2009 16:18:13   
divans1
Hvala JanaB, tudi jaz želim tebi isto!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Temperatura in O
2.4.2009 17:07:36   
Hana76
Tudi jaz držim pesti za vse nas!user posted image

Divans1 - been there, done that - en čas sem bila taka živčka, da sem kar po*, če se je kakšna količkaj pereča tema odprla, čeprav sem sicer kar potrpežljiv človek... Tako da te kar razumemuser posted image .

Ja, glede na to, da imata cikel enak, lahko navijamo, da istočasno nalulatauser posted image ,user posted image . Držimo se, ženske!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?