|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dopust v Grčiji-Kefalonija
16.3.2009 21:20:56   
Anonimen
Tiste, ki imate izkušnje z takim dopustom. Kater hotel, ki vsebuje all inclusive, da je plaža blizu in primerna za otroke (5 let in 11 mesecev).
Kaj mi predlagate?

Hvala za odgovore!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dopust v Grčiji-Kefalonija
17.3.2009 7:53:32   
kokoska007
zelo lepa plaža je v Skali; hotel, ki ga NE priporočam je Porto Skala
Kefalonija in A.I. pa ne gresta ravno skupaj; Porto Skala ima sicer A.I. ampak je to daleč od tistega, kar si mi predstavljamo za all inclusive. ali izberi drug otok ali pa drugačno storitev.

< Sporočilo je popravil kokoska007 -- 17.3.2009 7:58:08 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dopust v Grčiji-Kefalonija
17.3.2009 11:15:28   
greece
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

zelo lepa plaža je v Skali; hotel, ki ga NE priporočam je Porto Skala
Kefalonija in A.I. pa ne gresta ravno skupaj; Porto Skala ima sicer A.I. ampak je to daleč od tistega, kar si mi predstavljamo za all inclusive. ali izberi drug otok ali pa drugačno storitev.


Zelo dobro napisano. Tudi mi smo iskali podobno in na koncu spoznali, da ne obstaja in izbrali drug otok (otok Kos). Kefalonija je res prelepa, vendar se bom nanjo vrnil, ko bo moj sinček dodal še nekaj let in ne bomo vezani na hrano in hotele.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dopust v Grčiji-Kefalonija
24.3.2009 22:29:58   
tofsi
Pozna katera hotel Norida Beach na Kosu. Izbrali smo ga za letošni dopust. Sedaj me pa skrbi, ker ima slabo oceno na Holiday checku. Prosim za vaša mnenja!

(odgovor članu greece)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dopust v Grčiji-Kefalonija
25.3.2009 11:38:34   
viv_
Nazaj na Kefalonijo: lepa plaža je tudi Antisamos... ampak je bilo takrat ko smo bili mi nenormalno veliko os. Jak!user posted image



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?