|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bazalna temperatura
8.5.2005 13:05:02   
Sandra*
Ojla!

Zanč sem bila pri ginekologinji in mi je dala list za merjenje bazalne temperature. A je pazlika kje si jo meriš? Jaz si jo merim pod pazduho in imam že od konca :hudicek: do danes (se pravi 7 dan) 36.2? Ful se mi zdi čudno da je skos ista temperatura? A si kera tut mer, na unem primeru k je tut na listu tm ful kaže nihanje temperature?

Al si jo morem mert kje drugje kot pod pazduho?

Hvala, lepo nedeljo vsem in da bomo čimprej srečke:nosecka:!

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bazalna temperatura
8.5.2005 13:07:13   
pika74
Jaz sem jo merila pod jezikom:)-

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bazalna temperatura
8.5.2005 13:11:04   
Sandra*
Pol pa najbolj da še to poizkusim. Ja in kolk si mela pred ovulacijo. A misleš da je možno da imaš pred ovulacijo skos isto temperaturo, k js mam že skos 36.2?

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bazalna temperatura
8.5.2005 13:52:33   
kofetek2010
BT sem si merila pod jezikom, zjutraj še leže preden sem vstala iz postelje :)
spremembe so vsakodnevne, odstopnja oz.nihanja za 0,1 st. - ko povežeš te točke merjenja zgleda kot potres, saj se v času O temperatura še poviša in ostane povišana, če je prišlo do oploditve, če do oploditve ni prišlo se spet zniža :)
jaz imam O med 18 in 22 dnevom po prvem dnevu M

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bazalna temperatura
8.5.2005 16:39:05   
naja78
živjo sandra*.:rozica:

lej,ti še jest povem.
isto sem delala kot je napisala jana 73!v ustih,takoj ko odpreš oči.vsaj 4min.to si zacahni,da boš po okoli 14 dni po:hudicek:,odvisno kdaj bo O.da boš videla kdaj poraste.temp.mora ostati povišana do naslednje:hudicek:,pade na dan :hudicek:,ali pa kak dan prej.
če graf skače,niha,se ne ustraši,ker BT ni vedno pokazatelj O.je pa res,da je dokazno gradivo ko boš prinesla to nazaj G.no jaz sem in meni je G rekel da O,naj bi bila.po tem grafusi lahko G pomaga vsaj približno,ker ni 100% kako je s tvojimi O.o se najboljš vidi z UZ.(folikli)to je meni rekel G.

svetujem pa ti,da uporabljaš živosrebrnega term.,ker je digitalni preveč občutljiv in ga vsaka malenkost "zmede",čeprav tam piše da naj bi up.dig.term.--nasvet od G.

PA VSO SREČO.DOVOLJ BO 3 MESECE ZAPORED.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   bazalna temperatura
8.5.2005 21:52:49   
miska2004
Ojla!
Tudi jaz sem si jo merila (zdaj imam odmor) v ustih, pod jezikom, čeprav je najbolje baje ali v nožnici ali pa v danki.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   bazalna temperatura
9.5.2005 13:40:48   
majana
Jaz sem tudi "bazalka" že tri leta. Merim pa rektalno:zmeden:
pa ni nobene panike, se človek navadi, tako da naredim to še v polspanju. :ups:

Je pa potrebno to res narediti preden se zjutraj vstane in če se je prej vsaj 2 uri splao. WC je že moteč dejavnik.

Pogumno, splojh ni tako hudo.

lp:)

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?