|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija na pršico in cvetni prah
9.5.2009 12:25:20   
biga
A se lahko pojavi že pri 2-letnem otroku? Moj sinko, ki bo te dni dopolnil 2. rojstni dan, je imel do prvega leta alergijo na KML. Potem je bilo vse v redu, nimamo težav, veliko in skoraj vse je, izogibamo se edino oreščkom, medu in morskim sadežem. Zadnje dni me pa skrbi, ker ponoči skoz kašlja, ima kar hude napade kašlja, zato se zbuja in občasno joka. Podnevi kdaj pa kdaj zakašlja, ampak nič hujšega. Zanima me, kakšni so znaki alergije na pršico in cvetni prah, a naj ga dam testirat? Kiha tudi dostikrat, ko smo zunaj. Jaz imam alergijo tudi na cvetni prah poleg drugih.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
9.5.2009 15:07:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija na pršico in cvetni prah
9.5.2009 15:13:25   
šnucika
Naša pupa ima tri leta in od 5. meseca hodi v alergološko in na testiranja.Nič ne pokažejo testiranja,ima pa atopijski dermatitis,ki se izboljšuje in očitno alergijo na pelode.
Jaz sem tudi alergik in astmatik,zato ima na žalost veliko možnosti podedovati te zadeve.
Že od lani opažam iste znake pri njej in ob istem času....kihanje,vnete oči,srbenje obraza....z astmo pa smo kot kaže tudi že začeli,saj je ob vsakem nahodu na ventolinu in redno na flixotideuser posted image
Alergologinja mi je rekla,da se alergije na pelode lahko "skrivajo" kar nekaj letuser posted image ,da nabolj zanesljivo jih pokažejo testiranja po tretjem letu ali še kasneje.Tako,da jo bom jeseni verjetno spet peljala....

< Sporočilo je popravil šnucika -- 9.5.2009 15:14:14 >


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija na pršico in cvetni prah
10.5.2009 20:40:32   
TiaSara
Naša je stara 8 mesecev, pa ima potrjeno alergijo na pelode. Je pa menda zelo redko, da se pojavi tako zgodaj.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?