|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi pregled v neplodnostni ambulanti
24.4.2009 9:11:54   
tinkatonka
No končno sem se naročila user posted image  (napotnico imam že od novembra) in junija imam prvi pregled v neplodnostni ambulanti, natačneje pri dr. Voglerju (Leonišče - Lj).

Kaj lahko pričakujem na 1. pregledu?

Že vnaprej hvala za informacije.

Lp  Tina



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi pregled v neplodnostni ambulanti
24.4.2009 9:36:22   
vrtnica.m
Ja pri meni je bilo tako, da sem imela kot prvo razgovor in na razgovoru me je napotila (jaz sem pri dr. Bokalovi v Leonišču) z napotnicami na preiskave in sicer dala sem kri, ginekološki pregled, ultra zvok in tudi sem dobila napotnico za laparoskopijo (namreč z mojim se trudiva že več kot 2 leti da bi user posted image  - jaz sem stara 32, moj pa 33). Tudi moj se je mogel prijaviti za spermiogram.

Vse te "preiskave" sem hitro opravila. Celo sedaj v marcu sem imela laparoskopijo (bi jo imela že januarja, pa mi je oče umrl user posted image  in sem mogla vsemu stresu odpovedati). Sedaj pa imam po laparoskopiji (na srečo ni bilo nič hujšega - le dva mioma v maternici) razgovor pri moji zdravnici 20. maja. In bom videla kako bo takrat in kako naprej.


Skratka, želim ti veliko sreče. Moram pa še pohvaliti (vsaj iz moje strani) vse zdravnike, sestre,... so zelo prijazni v stari porodnišnici oz. Leonišču.


Lep pozdrav.



(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi pregled v neplodnostni ambulanti
24.4.2009 10:10:24   
Storžica 81
Ojla,

jaz sem imela prvi pregled 23. januarja pri G Drobniču. Poslal me je na odvzem  krvi in moža na ponovni spermiogram. Pri drugem obisku pa naju je poslal na IVI.
( na laparo in hiperoskopijo pa me dal že moj prejšnji osebni ginekolog).

(odgovor članu vrtnica.m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi pregled v neplodnostni ambulanti
24.4.2009 14:36:00   
Anonimen
tinkatonka, kaj ti si kar klicala v Lenonišče in "zahtevala" dr. Voglerja, al so ti ga kar sami dali? Maš mogoč tudi kakšno tel. št.? Mi2 se moreva tud naročit, pa me mal zanima kako poteka samo naročanje. izvide mam pa od hsg in spermiograma-vse BP, pa naju je ginekologinja naprej poslala, da vidjo še kaj več. user posted image
hvala že vnaprej,

lep dan želim.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi pregled v neplodnostni ambulanti
24.4.2009 19:09:58   
tinkatonka
anonimna.....dr. Voglerja sem izbrala po priporočilu osebne G. Naročila sem se pa preko narocanje.spec.gin.amb@kclj.si . So zelo pridni in sem imela naslednji dan na mejlu že datum pregleda in uro.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi pregled v neplodnostni ambulanti
24.4.2009 21:35:12   
Anonimen
tudi jaz sem tako naredila, in res so zelo ažurni. user posted image  

< Sporočilo je popravil *rebecca* -- 24.4.2009 21:39:23 >

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi pregled v neplodnostni ambulanti
24.4.2009 21:38:37   
Anonimen
hvala tinkatonka,
meni je moja G. priporočila 2 dohtarha, tko da nimam pojma za koga se odločit. se bom pa tud jat naročila kar prek spleta, upam da še pred poletjem pridem na vrsto.

hvala, pozdravček

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?