|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče več z nami!
24.4.2009 11:25:04   
hariba
Moj najstarejši sin bo septembra star 14 let. Po duši in srcu je športnik oziroma nogometaš, trenira ga že 9 šolsko leto. Živi zanj. To noč imamo namen iti  na obisk k stari mami od mojega partnerja in nato še 3 dni na morje, vendar on je izjavil, da ne gre z nami, ker ima v nedeljo tekmo in med počitnicami dopoldan tekmo. Je poklical svojo babico in jo vprašal, če lahko pride za ta čas k njej. Seveda je privolila,čeprav je tudi ona ga hotela prepričati naj gre z nami. Jaz sem precej žalosta imam mešane trenutke. Priznam, da me je malce zadelo to, da se sine počasi osamosvaja. Bi ve zahtevale, da odide z vami na počitnice, ker to bi bil seveda tudi skupno preživet čas, brez tistega vsakdanjega norega ritma in bi se lahko bolj posvetili drug drugemu. A bi dovolili, da ostane doma?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče več z nami!
24.4.2009 11:27:58   
higuys
dovolila, da ostane doma. Ker vem, da sama pri 14 - ih niti pod razno nisem šla z mojimi na dopustek , če me je zanimalo kaj drugega.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče več z nami!
24.4.2009 11:34:19   
uwaga
Te razumem. Tudi jaz bi želela, da gre z nami po drugi strani pa , če je tak zegrižen športnik bi mu dovolila, da ostane doma.
Skratka, pustila bi ga doma z tremi listi navodil " za uporabo doma za najstnike", polnim hladilnikom, pa vsak dan bi mu težila po telefonu.user posted image
Tako je moje razmišljanje danes.
Čez sedem let, ko bom pa v taki situaciji pa veeeeliko vprašanje kako bom reagirala!?user posted image user posted image

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče več z nami!
24.4.2009 11:39:09   
donat

jaz pri štirinajstih tudi nisem hotela iti s starši, to je bila takšna *muka* kar pusti ga domauser posted image , ko se spomnem da sem mogla hoditi na praznovanje k sorodnikami, stalno smo prvi prišli in stalno zadnji odšliuser posted image ma na sploh me niso zanimale njihove debate, pa še zdaj ne hodim z veseljem, kar sprašujejo in so pametniuser posted image

pa lepo se imej na prvomajskih


lpuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noče več z nami!
24.4.2009 11:40:26   
Gina
Dovolila da ostane doma (pa mi je tudi težko, ko se naš ravno tako osamosvaja). Moja mami je vedno rekla za pubertetnike: Imejte jih radi, dajte jim jesti, pustite jih pri miru. Imela je prav. 

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noče več z nami!
24.4.2009 11:42:16   
mala maja
če ima varstvo, veš da ne bo delal neumnosti in veš zakaj hoče bit doma naj bo doma. Pa še šole in domačih nalog ni.14 let je res že čas ko lahko malemu zaupaš, sicer pa danes obstajajo mobiji in boste na vezi.


Naš je star 12 let in je bil že ene parkrat za vikend sam pri babici. Sicer na zadnje ni naredil domče naloge in zato sedaj nekaj časa ne sme bit domauser posted image  

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noče več z nami!
24.4.2009 12:24:29   
hariba
Ja hvala za vaša mnenja, po vsej verjetnosti bomo nocoj pač sami brez njega v Bih odpotovali,verjetno si ne bo premislil do prihoda iz šole. Ja tako je, vse je enkrat prvič, do sedaj je z veseljem hodil z nami, še zlasti na morje.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noče več z nami!
24.4.2009 13:19:22   
lelaval
verjetno bi dovolila.
Moja najstarejša bo maja stara 12 let, pa velikokrat izrazi željo, da ne bi šla zraven (a to je odsotnost za urco ali par urc), drugače pa ne zdrži brez mene več kot 3 dni


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noče več z nami!
24.4.2009 14:30:06   
Splišni
Joj ja, bi. Bi mu pustila biti doma. Sploh ker ima tekmo. Če je ne bi imel, bi bila bolj v dilemi, kaj naj naredim, ampak tako pa ne.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noče več z nami!
24.4.2009 18:13:40   
bumerang
Bi mu pustila, da ostane doma sam, ga niti k babici ne bi pošiljala.
Me pa lahko še enkrat vprašaš čez deset let. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Noče več z nami!
24.4.2009 23:22:10   
brigitaa
otroci rasejo...tko pač je, pa ne gredo zravn, se je treba počasi navajat, sploh če ima tekmo, ni kaj za spraševat.....življenje teče dalje....

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Noče več z nami!
25.4.2009 19:03:26   
hariba
Ja vem, da počasi odrašča in se bo treba s tem sprijaznit, vendar, da bi bil 8 dni sam se mi vseeno zdi malo prehudo, v naši bližini, sploh tam kjer stanuje večina njegovih sošolcev je dosti mafije. Pa svojim letom je zelo primerno raztresen in se bojim,  da bi pozabil zaklenit ali pa štedilnik ugasnit. Tudi on je rekel, da bi mu bilo verjetno malo dolg čas samemu v hiši, pri babici pa nima družbe vrstnikov. Smo sklenili pa 1 kompromis, da namesto da bi odšli že to noč, ki jeminila gremo jutri po njegovi tekmi, kar od tam na pot. Sta se s trenerjem zmenila ,da ga pač na tista 2 treninga med počitnicami ne bo, bo veliko soigralcev prav tako majnkalo. Ima pa tam kamor gremo najprej na obisk 2 fanta njegove starosti. Bomo kdaj drugič ga pustili kakšna 2 ali 3 dni za probo samega doma.

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Noče več z nami!
25.4.2009 20:47:52   
sanja nk.
heloo
no jaz imam 12 in 14 letnika, podobno kot ste tukaj pisale
no naj rečem, da kar se tiče počitnic in podobnega, gresta oba takoj zraven
seveda imata oba svojo družbo, samo kar se pa tiče uživaškega dela sta vedno zraven user posted image user posted image
tudi ko imata tekme, sta kot od haribe oba strastna športnika, imata skoz treninge, samo si zato vzameta čas
pa tudi skupaj počnemo veliko stvari...
12 letnika še nisem doma pustila samega, drugače da je pa bil brez naju kje, pa že velikokrat..tudi pri prijateljih in sorodnikih
14 letnik pa je že doma sam ostal kakšne 3-4 dni,
obvezno poln hladilnik, pa mobitel prižgan , ostalo se pa sam znajde, tako da za njega me ne skrbi, mali pa še ne bo preizkušen kmaluuser posted image
drugače pa če imata čas, mislem da nimata drugih planov gresta zmeraj zraven obiski, šport, izleti...nee-je sem pa slišala že pri 5 letih user posted image user posted image , drugače pa nikamor ne siliva se pa drugače zmenimo.
lp


(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?