|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po zdravem otroku 2 ss
30.7.2009 11:28:22   
janapan
Ojla....tudi mi upamo na user posted image , doma imam 2 leti staro punčko, ki je ratala v prvo z nosečnostjo ki je potekala bp....v začetku leta sem zopet zanosila nenačrtovano ampak sem v 5 tednu  dva dni po tem ko mi je test pokazal + doživela ss, včeraj sem v 6 tednu znova imela ss.......
A je to zgolj neko nesrečno naključje al se je tud vam mamicam z enim otročkom kasneje začelo to dogajat. A ste potem šle na preiskave al ste imele brez preiskav in posegov še otročičke....
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po zdravem otroku 2 ss
30.7.2009 11:32:53   
Anonimen
jaz sem imela med prvim in drugim sinom ss. oz. odmrtje plodu v 8.em tednu. kmalu po ciscenju sem zanosila in domen je dobil bratca. brez raznih preiskav in zdravljena. zdaj pricakujemo se sestrico.
po mojem gre res za nakljucje.
drzim pesti, da se tretjic"prime"!

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 30.7.2009 11:43:26 >

(odgovor članu janapan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po zdravem otroku 2 ss
30.7.2009 11:38:21   
Jančika_
1. zdrav otrok, neproblematična nosečnost
2. ss pri 10 tednih
3. ss pri 6 tednih
4. spet zdrav otrok in neproblematična nosečnost
5. ss pri 9 tednih

Zaradi težav po zadnji abraziji (grozljive bolečine med M, samo kapljica krvi - sum na zlepljenje maternice) je sledila histeroskopija, pri kateri so mi našli in odstranili pregrado čez pol maternice, ki ni bila prej vidna na nobenem UZ, niti en dan pred posegom ne. So mi rekli, da sem imela veliko srečo, da sem s tako pregrado dva otroka normalno donosila, da nista bila zahirana in da sta se pred porodom obrnila z glavo dol.

6. zaenkrat dobro kaže (23. teden)

Po moje vsekakor ne bi škodil kak usmerjen pregled zaradi pregrade.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po zdravem otroku 2 ss
30.7.2009 13:01:18   
glen
1. noseč. bp imamo zdravo 5 letnico
2. nos. ss v6 ted
3. nos. ss v 12 ted
4 .nos bp imamo 5 meseč fantka.
Drugače sem jaz zdrava brez gin. težav.Taka je pač narava.
Tudi za vas bo posijal še enkrat sonček,srečnouser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po zdravem otroku 2 ss
30.7.2009 13:39:32   
lara33
No se jz sem taka.
1. nosečnost bp- zdrav 3 letnik
2. nosecnost- ss v 11 tednu
3. nosečnost- ss v 8 tednu
Zdej se pa ze pol leta trudimo, ampak ne zanosim. Sem pa bla ze 2x na UL- po zadnjem SS, ampak ne pokaze nič.
Naj s epovem, da sem vse 3 nosecnosti zanosila v 1. oz. 2 mesecu.
Kaj cmo- ni kej. Se vedno upam na najboljse :)

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: po zdravem otroku 2 ss
3.8.2009 11:28:34   
nati29
Pri meni je potekalo tako:
1. nosečnost malo težav, vendar se je srečno izteklo,
2. nosečnost ss v 5. tednu,
3. nosečnost ss v 8. tednu.

Moja G me je poslala na pregled za pregrado, čeprav ona ni nič videla (pri vseh pregledih doslej nič), je dr. Tomaževič takoj odkril pregrado, tako da čakam na operacijo.

(odgovor članu lara33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: po zdravem otroku 2 ss
3.8.2009 14:24:39   
mucomuc
Zdravo,

jaz sem pred 5 leti zanosila spontano brez kakeršnihkoli zdravil  s trojčki, ostala mi je samo moja hči, ki ima 4 leta. Potem sva se z dragim trudila 2 leti in nato s klomifenom januarja zanosila, pa je bil v 6-7 tednu SSuser posted image , zdajpa sem se nekoliko pobrala in sem spet na klomifenu, ampak še enega SS ne bom prebolela. To je najhujše kar se lahko zgodi. user posted image

Ne smemo obupat , ampat težko je po SS upat.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: po zdravem otroku 2 ss
3.8.2009 14:29:32   
sayuri
Pri meni je bilo takole:

1. nosečnost SS v 6. tednu
2. nosečnost zdrav fantič
3. nosečnost abrazija v 9 tednu (se šteje kot SS) - zanosila z ICSI
4. nosečnost zdrava dvojčka - zanosila z ICSI

< Sporočilo je popravil sayuri -- 3.8.2009 14:30:25 >

(odgovor članu mucomuc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?