|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čeveljčki za vodo št. 19
29.6.2009 16:09:08   
Vilma
Kje v Ljubljani dobim tako majhne čeveljčke za v vodo? Številka 19, maksimalno 20 (odvisno od modela)?
Preklicarila Pikaolonico, Mass, Humanic  v Ljubljani - nimajo. Vse samo od številke 22 naprej.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čeveljčki za vodo št. 19
29.6.2009 22:47:36   
krtek 1
Jaz sem številko 20 kupila v Hervisu in sicer Adidasove.Imajo gumi(penast)podplat in so na ježka.Pa tudi Tevine so imeli male številke in so tudi primerni za vodo,pa še bolj mehki so od Adidasovih.Lahko še pogledaš na superge.si,sem jih tudi tam videla.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čeveljčki za vodo št. 19
30.6.2009 7:31:27   
Inigo
ja sj so mel. ampak zdj ni nikjer več nič.

in mi imamo za na morje usnjene sandalčke... grrrrrrrrrr! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čeveljčki za vodo št. 19
30.6.2009 10:06:48   
Zofy
Vilma, kaj pa v Mercator centru? Tam so imeli sandalce take penaste št. 20. Stali pa so okoli 7€. Če bom šla kaj mimo, bom pogledala.

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čeveljčki za vodo št. 19
30.6.2009 20:13:29   
Vilma
Dobila čeveljčke danes v Deichmannu - končo! So hecni, da dobijo tako robo 30.6.?! Kot da hodimo družine z malimi otroci šele konec junija na dopuste. user posted image
Zofy sem pogledala v postojnskem Mercatorju, pa so imeli samo od št.23 naprej.
Hvala vam vseeno za pomoč user posted image

< Sporočilo je popravil Vilma -- 30.6.2009 20:14:29 >

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?