|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cene - pomoč
7.6.2009 10:55:17   
malania
Živjo...

...jaz pa pišem seminarsko na podiplomske študiju in bi rabila okvirne cene za določene storitve na poroki:

civilni del poroke (matični urad)
fotograf
muzika (band)
kofeti (na kos)
cvetje


Najlepša hvala!user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 10:55:48   
malania
kofeti = konfeti user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 12:21:05   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: malania

Živjo...

...jaz pa pišem seminarsko na podiplomske študiju in bi rabila okvirne cene za določene storitve na poroki:

civilni del poroke (matični urad)
fotograf
muzika (band)
kofeti (na kos)
cvetje


Najlepša hvala!user posted image


Oprosti, ampak moram napisat: a ni raziskovanje temelji del studija, sploh podiplomskega? Mislim, kaj vec od zastavljanja vpr. na forumih?...pa se to, ce bi vsaj MALO raziskala RR (da kaksnega drugega foruma ne omenjam) bi videla, da pod Poroka 2009 vse tole ze pise, oz. vsaj vecina in ogromno linkov imajo dekleta tam (pa seveda nasvetov).

To, da stricek Google tud marsikaj vrze ven sploh ne bi... maticni urad ma pa tud telefon in se zve vse v nekaj minutah. Se celo primerjavo lahko naredis med uradi, ce te zanima, ali imajo enak cenik in enak postopek (in bos videla, da se kaj razlikuje, tam mas pol zanimiv del svoje seminarske lahko). No, se eno naivno vpr. mam: kaj bos pa za referenco dala potem? RR?

Ampak resno, ne samo da sem jezna, ko berem taksne poste, sem tudi prav zalostna...ljuba dusa, PODIPLOMSKA studentka si, zacni se tko tud obnasat no.

In ves, nic se ne bi obregnila, ce bi imela kaksno zanimivo konkretno vprasanje, ampak tole pa...

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 12:27:23   
arupnik3
civilni obred 35€
fotograf je bil zastonj user posted image
muzika je bla 500€
vse cvetje z konfeti 550€

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 12:52:57   
soraia
civilni del: 0€
fotograf: 200€
band: ga nismo imeli
konfeti: 3,5€ na kos (delano doma, so pa bili posebni)
cvetje: 200€ (šopek, ikebana in naprsni)

Pa srečno pri opravljanju seminarske in celotnega študija.

Če pa te še kaj zanima, kar vprašaj.

< Sporočilo je popravil soraia -- 7.6.2009 12:55:17 >

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 14:07:01   
malania

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

IZVIRNO SPOROČILO: malania

Živjo...

...jaz pa pišem seminarsko na podiplomske študiju in bi rabila okvirne cene za določene storitve na poroki:

civilni del poroke (matični urad)
fotograf
muzika (band)
kofeti (na kos)
cvetje


Najlepša hvala!user posted image


Oprosti, ampak moram napisat: a ni raziskovanje temelji del studija, sploh podiplomskega? Mislim, kaj vec od zastavljanja vpr. na forumih?...pa se to, ce bi vsaj MALO raziskala RR (da kaksnega drugega foruma ne omenjam) bi videla, da pod Poroka 2009 vse tole ze pise, oz. vsaj vecina in ogromno linkov imajo dekleta tam (pa seveda nasvetov).

To, da stricek Google tud marsikaj vrze ven sploh ne bi... maticni urad ma pa tud telefon in se zve vse v nekaj minutah. Se celo primerjavo lahko naredis med uradi, ce te zanima, ali imajo enak cenik in enak postopek (in bos videla, da se kaj razlikuje, tam mas pol zanimiv del svoje seminarske lahko). No, se eno naivno vpr. mam: kaj bos pa za referenco dala potem? RR?

Ampak resno, ne samo da sem jezna, ko berem taksne poste, sem tudi prav zalostna...ljuba dusa, PODIPLOMSKA studentka si, zacni se tko tud obnasat no.

In ves, nic se ne bi obregnila, ce bi imela kaksno zanimivo konkretno vprasanje, ampak tole pa...



Najprej sem to želela spregledati, ampak ne bom, ker ne bom dovolila, da me nekdo, ki me ne pozna in niti ne ve kakšno seminarsko nalogo delam kako in kaj.... tako komentira.
Ja, in kaj če vprašam na forumu, saj sploh ne veš zakaj konkretno rabim podatke.. in da povem... ti podatki v tej seminarski sploh niso bitni, lahko se jih tudi izmislim, ampak ker želim da so vsaj malo primerljivi in realni sem vprašala tukaj... Point seminarske pa je delo s specifičnim programom (naučiti se uporabljati program), in ker jaz delam na tematiko poroke bi v seminarsko vključila tudi določene stroške...
Lahko bi napisala še kaj... ampak bom raje tiho.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 14:07:34   
malania
arupnik3 in soraya - hvala za pomoč!!! user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 14:15:11   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: malania

Živjo...

...jaz pa pišem seminarsko na podiplomske študiju in bi rabila okvirne cene za določene storitve na poroki:

civilni del poroke (matični urad)
fotograf
muzika (band)
kofeti (na kos)
cvetje


Najlepša hvala!user posted image


jaz ti lahko edino na prvi del odgovorim:
- poroka na gradu (Škofja LOka): 210€
-poroka v mestu (Žigonova hiša): 120€



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 14:23:45   
malania
Hvala vam punce, sem si že vse zabeležila...user posted image
Ker pa delam na tematiko svoje poroke, mi bodo končni podatki in izračuni prišli pošteno prav...

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 14:29:07   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: malania


Najprej sem to želela spregledati, ampak ne bom, ker ne bom dovolila, da me nekdo, ki me ne pozna in niti ne ve kakšno seminarsko nalogo delam kako in kaj.... tako komentira.
Ja, in kaj če vprašam na forumu, saj sploh ne veš zakaj konkretno rabim podatke.. in da povem... ti podatki v tej seminarski sploh niso bitni, lahko se jih tudi izmislim, ampak ker želim da so vsaj malo primerljivi in realni sem vprašala tukaj... Point seminarske pa je delo s specifičnim programom (naučiti se uporabljati program), in ker jaz delam na tematiko poroke bi v seminarsko vključila tudi določene stroške...
Lahko bi napisala še kaj... ampak bom raje tiho.


No ce bi tako napisala, mi ne bi bil noben problem. Sej bi bil samo en dodatni stavek dovolj. Se vedno pa velja, da imas dostop do najbolj azurnih podatkov prav na temi Poroka2009. In enako velja, da moras imeti zanesljive reference (ce hoces dobro nalogo, bos podkrepila stvari z realnimi podatki in veljavnimi referencami).

Ne bom se opravicevala, ker se vedno trdno stojim za svojim mnenjem. Je tako, da se tvoj post lahko bere prav tako, kot sem ga prebrala sama. In ceprav nisem zelela bit nesramna, sem morda grobo odreagirala. To pa zato, ker se ukvarjam s podiplomskimi studijami in z izobrazevalnim procesom itd. in ne mores verjet koliko ljudi dejansko ubere tovrstne bliznice ker se jim ne da raziskovat, niti s prstom mignit. In kot bi rekla ena od RR uporabnic: to je javni forum in vsak napise kar misli. Hkrati pa tudi bere, kar zeli prebrati.

Zelim ti uspesen studij.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 14:53:47   
malania
Vem kako je glede seminarskih nalog, marisikdo jih sploh ne piše, ampak naredi po sistemu copy paste, ter po možnosti še pisave ne spremeni (imam tudi jaz doma nekoga, ki te zadeve popravlja na dodiplomskem in vem, kako izgledajo tovrtne umetnine).
Številne podatke najdeš na različnih portalih, je pa res, da jaz osebno najraje sodelujem na RR, ker se tukaj res dobro počutim in ne vidim razloga, da ne bi zadeve, ki je objavljena že drugod vprašala tudi tukaj...

Glede referenc in iskanja podatkov na forumih se strinjam s tabo! Je pa res, da nam je lahko tudi forum pri študiju v veliko pomoč... saj več glav ve, če sami česa ne vemo, nas lahko do tega usmeri nekdo, ki je o tem bolj obveščen....

Lep dan želim!

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 16:21:27   
poli*
civilna= 0 €
fotograf= 400 €
band= 350 €
konfeti= 2,2 €
cvetje- še ne vem, ampak okrog 250 €

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 16:31:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malania

civilni del poroke (matični urad) 0,00€ (itak zastonj)
fotograf 0,00€ (moja kolegica z najinim fotoaparatom)
muzika (band) 0,00€ (nisva imela banda, ker ni bilo žurke)
kofeti (na kos) 0,00€ (ni bilo konfetov)
cvetje cca. 2€ (mami za šopek nabrala tulipane in narcise na vrtu, kupila je le papir, ostalih rož ni bilo)



prstani 79,00€ (srebrni- moj 64€, njegov 15€)
še kaj? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malania)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 22:04:00   
malania

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: malania

civilni del poroke (matični urad) 0,00€ (itak zastonj)
fotograf 0,00€ (moja kolegica z najinim fotoaparatom)
muzika (band) 0,00€ (nisva imela banda, ker ni bilo žurke)
kofeti (na kos) 0,00€ (ni bilo konfetov)
cvetje cca. 2€ (mami za šopek nabrala tulipane in narcise na vrtu, kupila je le papir, ostalih rož ni bilo)



prstani 79,00€ (srebrni- moj 64€, njegov 15€)
še kaj? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



UUuuu... user posted image
Jaz pa sem prišla na 9.000 € ... v upanju, da nisem česa pozabila... user posted image user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Cene - pomoč
7.6.2009 23:21:22   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: malania

civilni del poroke (matični urad) 0,00€ (itak zastonj)
fotograf 0,00€ (moja kolegica z najinim fotoaparatom)
muzika (band) 0,00€ (nisva imela banda, ker ni bilo žurke)
kofeti (na kos) 0,00€ (ni bilo konfetov)
cvetje cca. 2€ (mami za šopek nabrala tulipane in narcise na vrtu, kupila je le papir, ostalih rož ni bilo)



prstani 79,00€ (srebrni- moj 64€, njegov 15€)
še kaj? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


si si pa privoščila drag prstan ...user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Cene - pomoč
8.6.2009 11:01:30   
eva1
Civilni del-z rožami,postavitvijo zunaj in pogostitvijo(kanapeji, šampanjec....)-mislim da okoli 600€
snemalec-300€user posted image (se ne spomnem več točno)
fotograf - 450€
bend-1200€
rože- 400€-500€(naprsi šopki, moj šopek, 2xokrasitev avta, okrasitev gostilne)
potem vabila, zahvale, konfeti-mislim, da je bilo vse skupaj okoli 150-200€ nekaj doma delano, nekaj naročeno

potem pa prstani -400€ obleka 350 €, gostilna -2100€..pa če gremo v podorbnosti se še kar nekaj nabere(okrasitev doma, postrežba doma....

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Cene - pomoč
8.6.2009 23:06:07   
didikaa
uh...nekaj že lahko napišem...

ansambel= 1500 eur
moja obleka= 410 eur
čevlji= 40 eur
obleka in čevlji za preoblečt= 120 eur
dvorana= 100 eur
pogostitev= 2500 eur
civilna = ( še ne vem )
njegova obleka= ( še ne vem )
čevlji= ( še ne vem )
prstani= 700 eur
cvetje= 1100 eur
....in ogromno stvari še manjka....drago to ko satan....
aja vabila so bla 25 eur

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Cene - pomoč
9.6.2009 19:01:42   
malania

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: malania

civilni del poroke (matični urad) 0,00€ (itak zastonj)
fotograf 0,00€ (moja kolegica z najinim fotoaparatom)
muzika (band) 0,00€ (nisva imela banda, ker ni bilo žurke)
kofeti (na kos) 0,00€ (ni bilo konfetov)
cvetje cca. 2€ (mami za šopek nabrala tulipane in narcise na vrtu, kupila je le papir, ostalih rož ni bilo)



prstani 79,00€ (srebrni- moj 64€, njegov 15€)
še kaj? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


si si pa privoščila drag prstan ...user posted image user posted image




Ja, očitno bo treba kakšen diamantek kar v zlatarni pustiti... user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?