|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Leonišče - koliko časa čakaš?
4.6.2009 8:18:38   
tinkatonka
Pozdravljene,

Naslednji teden imam 1 pregled pri dr. Voglerju v Leonišču, ker nama ne rata zanosit že več kot eno leto. Naročena sem ob 8:45.

Koliko se kaj držijo ure? A je bolje, da sem tam že kaj prej? Ali čakaš tudi več kot dve uri?

Sprašujem zato, ker se moram zmenit v službi kdaj pridem nazaj delat, pa da vejo kok časa me ne bo, no vsaj približno.

Hvala za vse informacije že vnaprej.

Lp Tina


< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 4.6.2009 8:23:43 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Leonišče - koliko časa čakaš?
4.6.2009 9:35:37   
Anonimen
Jaz sem čakala največ pol ure dalje kot sem bila naročena. Je pa dobro biti kakšnih 10-15 minut prej, ker greš najprej v sprejemno in tam zna bit kar gužva.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Leonišče - koliko časa čakaš?
4.6.2009 9:59:18   
ursa30
jaz sem v leonišču čakala dr. tomaževiča približno dve uri, ampak on je itak znan po tem, da se ga čaka v neskončnost user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Leonišče - koliko časa čakaš?
4.6.2009 10:14:43   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Pozdravljene,

Naslednji teden imam 1 pregled pri dr. Voglerju v Leonišču, ker nama ne rata zanosit že več kot eno leto. Naročena sem ob 8:45.

Koliko se kaj držijo ure? A je bolje, da sem tam že kaj prej? Ali čakaš tudi več kot dve uri?

Sprašujem zato, ker se moram zmenit v službi kdaj pridem nazaj delat, pa da vejo kok časa me ne bo, no vsaj približno.

Hvala za vse informacije že vnaprej.

Lp Tina



Jaz imam osebno G tam, pa nikoli ne čakam več kot deset minut. Čeprav nazadnje sem notri pri sestri čakala več kot pol ure, da je v materinsko vpisla kile in pritisk, ker je bila tako izjemno počasna, zdravnica pa ful hitra. Ful mislim, da je odvisno od zdravnika, kje je, kdaj je notri v ordinaciji. Ta moja je vedno notri, še preden se sploh začne vse skupaj. Konkretno za tvojega pa nimam pojma.

Sicer pa ti predlagam, da pridi v sprejemno kakšnih deset minut prej, čeprav tam z debelimi črkami piše, da je naročena ura ura za sprejemno, pa vseeno. Če je v sprejemni vrsta, boš ravno ob naročeni uri na vrsti, sicer ne.

Pa ful veliko sreče ti želim, da je vse okej in da ne boš potrebovala zdravljenja, ampak samo še kakšne mesec slončkanja user posted image

< Sporočilo je popravil giotti -- 4.6.2009 10:16:14 >

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Leonišče - koliko časa čakaš?
4.6.2009 11:02:20   
jajula
ko sem hodila tja na preglede med nosečnostjo sem čakala tud do tri ure...ko pa grem na kontrolni pregled, je pa cca 10 min za čakat. pa ura ko si naročen velja za sprejemno pisarno, da oddaš izkaznico

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Leonišče - koliko časa čakaš?
4.6.2009 11:22:40   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

ko sem hodila tja na preglede med nosečnostjo sem čakala tud do tri ure...ko pa grem na kontrolni pregled, je pa cca 10 min za čakat. pa ura ko si naročen velja za sprejemno pisarno, da oddaš izkaznico


Groza, nimam besed user posted image To že rabiš dopust, da greš na pregled!! Zaenkrat jaz trkam, da pridem tako hitro na vrsto user posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Leonišče - koliko časa čakaš?
4.6.2009 12:00:15   
majalina
jst hodim v leonišče samoplačniško in pridem vedno točno na vrsto. druga zgodba je naročanje... na pregled sem čakala pol leta.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Leonišče - koliko časa čakaš?
4.6.2009 17:14:18   
Najaa
Tudi jaz sem v leonišču vedno dolgo čakala...

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?