|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Malce predaha!
21.5.2005 13:14:10   
Anitka
:rozica::rozica:Pozdravljene drage moje prijateljice!:rozica::rozica:

Kot ste že verjetno opazile, me zadnja dva dni ni bilo kaj preveč na RR-ji, to pa zato, ker je padla odločitev, da se po Pikino povedano dam malce na OFF. Vedite, da je to zame zelo težka odločitev, ker vas imam zelo rada in brez vas ne morem. Sem mislila najprej kar tako ponikniti, a nisem imela srca, da ne bi napisala še nekaj besed in vam vse skupaj obrazložila.

Veste tale zadnja M me je pošteno spravila na dno, sploh ker sem imela še na petkovem srečanju tako veliko upanje in tak dober občutek kot še nikoli doslej. Potem pa je prišel izcedek in za njim :hudicek: Sedaj vem in spijaznila sem se s tem, da brez progesterona ne bo šlo in vem, da mi pred avgustom zagotovo ne bo uspelo. Poiskala si bom neke nove izzive, za nekaj dni odkopila RR-jo, razčistila misli v moji glavi in potem se bom spet polna energije vrnila k vam :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: Enostavno dovolj imam tega, da tresem med vas tole mojo slabo voljo in negativno energijo, ker si zaslužite več! Zaslužite si me kot osebo, ki vam bo dajala pozitivno energijo in obljubim vam, da se taka tudi vrnem med vas. Kdaj bo to, ne vem. Čutim pa, da ne bo dolgo, ker brez vas je težko.


Upam, da nisem preveč sklobasala in da mi ne ničesar zamerite.

Imam pa še eno prošnjo - prosim, če lahko katera poskrbi za Seznam (bodočih) nosečk in ga sproti osveži. In upam, da bo ob moji vrnitvi mrgolelo novih :nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka:

LP,

vaša Anitka:pika:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Malce predaha!
21.5.2005 13:24:49   
Nannn
Anitkaaaaaaaaaa :((:(( pa tako lepo te je bilo brat...z velikim veseljem sem prebrala vse kar si napisala...po drugi strani te pa cisto razumem in si lahko predstavljam kaj dozivljas...ja se na srecanju smo bile vse skupaj polne optimizma da ti tokrat rata a zal se je pojavila :hudicek:

Upam da se kmalu vrnes in nas se naprej razveseljujes z tvojimi enkratnimi besedami...in da nam poves enkratno carobno novico ki jo vsaka po svoje pricakuje :rozica:

Good luck Nannn :muca::muca:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Malce predaha!
21.5.2005 13:25:07   
Pia73
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Čeprav mi je hudo, ko tole berem, vedi da te podpiram. Že sedaj se veselim časa, ko te bom lahko spet brala pa kadarkoli bo to.

Rade te imamo! :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Drži se! :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Malce predaha!
21.5.2005 13:27:06   
Anitka
Punčke moje ne jokat, saj ne odhajam za vedno. Pridne bodite, rade se imejte in se kmalu spet beremo. :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

vaša Anitka:pika:

P.S. Punce saj mam mobitel :)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Malce predaha!
21.5.2005 13:28:05   
Pia73
Se sms-amo,......... :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Malce predaha!
21.5.2005 14:16:27   
PiaM
Anitka, le tako naprej.Na pravi poti si, te podpiram! Delaj to, kar te veseli, uživaj vsak dan, me bomo mislile nate...

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Malce predaha!
21.5.2005 14:34:55   
tinkamiška
Anitka jst te razumem, čeprav me ni čisto nič motilo tudi če si bila slabe volje, samo hudo mi je bilo. In prav se mi zdi, da si nam pokazala, da si žalostna, da smo lahko tudi me tolažile tebe, ki nam vedno tako stojiš ob strani:rozica::rozica::rozica:

Za mene boš vesčas med nami, ampak vseeno bi bla zelo vesela, če se čimprej vrneš:rozica::rozica::rozica:

Želim ti...sej veš kaj ti želim, iz vsega srca!!!!:angel:

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Malce predaha!
21.5.2005 14:47:24   
Anonimen
Anitka!

Držim pesti, da ti bo odklop obrodil sadove. Če ti bo pa brez RR dolgčas, pa se pelji malo na "izlet" in naju pridi obiskat. :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Bojana&Živa

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Malce predaha!
21.5.2005 15:50:56   
Nyah*
Anitka, ce ves in cutis, da ti bo tako lazje, kar odklopi!
Me smo tukaj in ves, da bomo visele tu tudi isti moment, ko se vrnes:)-:)-:)-!

Pogresale bomo tvoje poste, ampak ko se vrnes, bos pa spet duhovita kot vedno, ane:bravo::bravo::bravo:!

Lepo se imej med odklopom, pazi nase,
:rozica::rozica::rozica::rozica:,

Nyah.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Malce predaha!
21.5.2005 17:03:46   
GoYa
Vsaka od nas pride prej ali slej do tega, da se da za nekaj časa na off.
Te čisto razumem in 100 % podpiram.
Ti kar malo odklopi in se lepo imej.

:rozica:

P.S.: Slikca pa čisto tebi paše ;)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Malce predaha!
21.5.2005 18:38:42   
ZARA
...jah ne vem...men ni prov,ampak mi bo kmal,ker te podpiram pri odločitvi in ...ma ne vem ,kaj sploh hočem napisat...
DRŽ'SE :rozica:!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Malce predaha!
21.5.2005 20:23:07   
puncica
Anitka ti kr na off, jst bom poskrbela za sezname (bodočih) noseč, ne skrbi. Vseeno držim močno močno pesti zate in v mislih sem s teboj.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Malce predaha!
21.5.2005 21:21:14   
cmokec
Anitka, delaj kar ti najbolje ustreza in če je to kratek odklop od RR, se pa malo oddahni. Probaj uživati in se veseliti malim stvarem okoli tebe. Vesela bom, ko te bom spret brala in to neglede nato, kako bo novička. Želim ti seveda vse dobro.

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Malce predaha!
21.5.2005 22:17:48   
Anonimen
Sopek rozic zate, Anitka!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Malce predaha!
21.5.2005 22:22:28   
biba77
Cakali te bomo... :rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Malce predaha!
22.5.2005 4:04:02   
Maša26
Anitka, razumemo te, pogrešale te bomo pa tudi!!!

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Pridi nas še kaj pogledat, zato ne boš nič manj plodna ;);););););)

:miska::metulj::sloncek::kuza::miska::metulj::morje::rozica::sloncek::kuza::rozica::rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Malce predaha!
22.5.2005 10:50:41   
aljča
Ojej en dan me ni tu gori pa je že vse spremenjeno.:(Anitka si me kar lepo presenetila s tole izjavo :(.
Tolk sem zmeraj z veseljem prebirala tvoje pisanje,ker si res pravi:angel:sedaj pa ti je na žalost zmanjkalo moči.Sam prosim te ne meči puške v koruzo.Veš kolk nas je tu gori ko ti lahko napolnimo nazaj baterije in boš zopet močna.Res pa je da je v maju polno vsega:lepih rožc,porok,novih zaljubljenosti pa velik novih:nosecka:.In to te včasih spravi iz tira ko premišljuješ zakaj nisi med njimi.Ampak Anitka jest vem da si ti zelo močna oseba in da boš tud tole krizo preživela.Daj si duška in odklopi se vedi, da smo vsi tu gori s teboj,ko boš pa mislila, da si pripravljena pa pridi zopet nazaj k nam.Jaz te že sedaj pogrešam ampak te razumem.Drži se draga Anitka.
Lepo pozdravljena Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Malce predaha!
22.5.2005 11:30:30   
diamantka
anitka, tukaj smo zate :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Malce predaha!
22.5.2005 17:52:31   
tia
Anitka :((:((:((:((:((:((:((:((,ker ti si :angel: med nami.

A te pri odločitivi podpiram,misli na kaj drugega ,uživaj,seveda pa se lahko kaj oglasiš.

Zate :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:.

Tia

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Malce predaha!
22.5.2005 19:22:35   
girly
vzemi si čas anitka...ko boš pripravljena, se boš že vrnila med nas in me te bomo vesele :bravo: . do takrat bomo pa mislile nate in zate držale :miska:, da boš čimprej spet "stara" anitka. malo se razvedri, misli in delaj lepe in zanimive stvari, da boš imela o čem poročat :)-

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

lp,girly :metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Malce predaha!
22.5.2005 20:07:50   
pika74
Jooooooj Anitka - te čist zastopim... sam imam malo slabo vest. Zadnjič sem nakladala, da se je treba upret tej M in tej žalosti in dat na OFF. Sam ne na tak način, da se gre dol iz RR. Mislm, zdej me pa mal črv žre, da sm te vzpodbudila k temu, da nas zapustiš.

Čeprav te čist podpiram in velikokrat sem bla sama na tem, da mi ni več pasalo bit na RR, ker je blo preveč te žalosti okoli neuspelih poskusov in vedno znova prihajajočih M. Ni blo fer do nas in to je blo težko gledat in spremljat.

Maaah ne vem, kako nej ti napišem. Lej, jst naprimer odklopim tud tako, da se preselim mal na naš vsakdan in tam mal klobasam, pa kej ušpičim. Al pa kr neki. Sam ne nas čist zapustit. Mislm, sej nimam pravice kle svetovat, kaj pa kako. Sam mal me vest peče, da si to naredla zarad unga mojga nakladanja ob jezi nad M.

Ma dons nism glih talent za pisat. Boljš, da neham, da ne bom kam zašla ;)

Kokrkol že. Jst te podpiram in sem s tabo

pa en lep šopek rdečih vrtnic :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

p.s.
Imaš lepo slikco :love:

:metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Malce predaha!
23.5.2005 13:05:11   
Gea1
Verjetno zdaj ne bereš več. Ampak vseeno. Ti kar odklopi. Uživaj, športiraj, kakšen kozarček več spij in pejt ven.
Delaj vse tisto, kar potem ne boš mogla. In še nekaj: čisto vsem nam bo ratalo, le verjeti je treba v to.
Čeprav je včasih težko in pomisliš, zakaj pa ne jaz?
Ampak tako pač je. In me na to na žalost nimamo vpliva. Ker če bi ga imele, bi vse sedaj že pestovale svoje :duda:.

Pozdravček in se beremo, ko bo prišel čas za to. :kuza:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?