|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam svetujete, kaj priporočate...
26.6.2009 14:16:34   
Pilar
Že bilijonkrat obdelano....kam na morje: 2 majhna otroka, v mesecu juliju, da ne bo gužve, blizu primerna plaža za otroke.....meni se res ne sanja, kam naj se odpravimo...aja, v poštev pride samo hrvaška in to je to. Ma na živce mi gre  ker ni poletnega vremena...še najraje bi šla v grčijo, ampak moj mož ni navdušen nad avionom...tako, da smo zelo omejeni.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam svetujete, kaj priporočate...
26.6.2009 21:24:10   
krtek 1
Mogoče se ti bo zdelo zlajnano,ampak meni je naselje Katoro v Umagu pravi mali raj za družine.Imaš vse od hotelov(priporočam Sol garden Istra),apartmajev,trgovine,picerije,slaščičarne,mini golf,izposojo električnih motorjev za vožnjo po naselju,vlakec te pelje vsako uro v mesto Umag,otroških igrišč je malo morje,zvečer se lahko sprehajaš ure in ure ob morju...skratka vse na enem mestu.user posted image

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam svetujete, kaj priporočate...
26.6.2009 23:25:36   
ona
Zaton pri Zadru baje tudi pohvalijo,da je za otroke...samo ne vem kako je z gužvo,mislim,da je kar ljudi...
ali pa Mali lošinj,tam so taki zalivčki,potem je še Rab,ki je za otroke....samo vsej tej kraji so po moje nagužvani....user posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam svetujete, kaj priporočate...
26.6.2009 23:43:44   
rija
crikvenica user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam svetujete, kaj priporočate...
27.6.2009 9:10:13   
S*
Rab, Rajska plaža

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam svetujete, kaj priporočate...
27.6.2009 9:17:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Mogoče se ti bo zdelo zlajnano,ampak meni je naselje Katoro v Umagu pravi mali raj za družine.Imaš vse od hotelov(priporočam Sol garden Istra),apartmajev,trgovine,picerije,slaščičarne,mini golf,izposojo električnih motorjev za vožnjo po naselju,vlakec te pelje vsako uro v mesto Umag,otroških igrišč je malo morje,zvečer se lahko sprehajaš ure in ure ob morju...skratka vse na enem mestu.user posted image

Tu je res lepo,sam kaj, ko je drago kot žafran v sezoniuser posted image

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam svetujete, kaj priporočate...
29.6.2009 13:56:08   
ksenija12
mi smo ta trenutek na rabu-lopar, dva majhna, je super!sicer smo prišli šele včeraj in je bilo hladno, dež in sem mislila, da bo grozno, ampak danes je že tista ta prava poletna vročina...apartmajev je fuuul še prostih...!!

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?