|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stajce
7.7.2009 10:59:19   
žab*ca
Kako se vam obnesejo lesene stajce,tiste ki jih imate.Razmišljamo o nakupu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stajce
7.7.2009 11:18:32   
katarinas
Sama je sicer nisem imela, ker smo za stajico uporabljali kar prenosno posteljo, ker mi je bilo bolj praktično.
Jo ima pa kolegica in se zelo pohvali.user posted image

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stajce
7.7.2009 11:23:32   
ksenija12
nismo imeli, včasih smo uporabili prenosno posteljico, sicer pa sta se oba plazila okoli. Po moje je čisto odvisno od strukture stanovanja ali jo potrebuješ ali ne.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stajce
7.7.2009 11:23:47   
Hope2
IMamo stajico, vendar ne leseno in sem prav vesela, da ni lesena. Ko je ugotovil, da lahko stoji in ko je od onemoglosti, štoravosti ali zabave padal, bi fajn buške pridobival. Pa še pes bi mu igrače ven vlačil med letvicami ali pa bi njumu kaj ven padlo. Sicer pa stajico uporabljamo bolj za hitro pospravljanje igrač in v primeru, ko moram na WC ali kaj nujnega opraviti in ne morem met malega in psa na očeh. 

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stajce
7.7.2009 15:40:40   
LenaG
Mi jo imamo pa moram priznat da sem, odkar se vstaja, kar nesrečna, ker me je ves čas trah, da si bo pridobila kakpno buško. Pri babici pa v ta namen uporabljamo prenosno posteljo in je prav super, pa še spi lahko v njej. Tudi sama sem oklevala, pa se mi je lesena zdela boljša, zdaj ne vem, če bi jo še kupila. Je pa super stvar za pospravljanje igrač na eno mesto user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?