|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slab vid
19.5.2009 22:13:25   
NINOLINA
Že med nosečnostjo proti koncu sem ugotovila da slabše vidim, pa sem mislila da sem zmatrana. No zdej po porodu pa je bilo hodo in sem dobila očala! pravi okolist da mi bo mogoče čez čas deoptrija mal padla nazaj, ampak mogoč. Jz pa na daleč hul slab vidim....


lp
nin@
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slab vid
20.5.2009 6:45:51   
muha1
Meni se je med prvo nosečnostjo spremenila dioptrija za 1.5 user posted image , med drugo pa hvala bogu nič. Ni pa mi šlo nič nazaj, dioptrija ostaja ista.

(odgovor članu NINOLINA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slab vid
20.5.2009 11:09:25   
Lunca1
Moja mami je pred porodi tudi imela očala samo za branje, po porodih pa jih je morala skoz nosit. Meni pa se je tudi vid poslabšal.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
31.5.2009 23:26:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slab vid
2.6.2009 22:11:07   
NINOLINA
mene je to grozlivo motilo, ker sem prej vse bisto vidla, zdej pa spacano na daleč, da sem prav živčna in nosim očala skoz, ker imam tud cilinderuser posted image user posted image


lp
nin@

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slab vid
8.6.2009 13:02:42   
ronja
Dostikrat se dioptrija poslabša med nosečnostjo in pri porodu. Meni se je. Včasih gre nazaj, včasih pa ne. Meni ni šla nazaj, ampak se mi pa po 2. porodu ni še bolj poslabšalo - tako da imaš komot še enegauser posted image user posted image .

(odgovor članu NINOLINA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
4.7.2009 22:33:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?