|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Laparoskopija
31.5.2005 12:02:37   
gaja17
Pozdravljene vse uporabnice tega foruma!
Vidim po vaših sporočilih, da imate veliko izkušenj, zato bi vas želela vprašati če slučajno katera ve če so možnosti za zanositev po laparoskopiji in histeroskopiji kaj večje? Pri operaciji so mi odstranili ciste v jajčnikih in imela sem edomentriozo! Prav na živce mi že gre to neprestano čakanje iz meseca v mesec in nikoli nič! Mislim, da bodo mojemu kmalu popustili živci ali pa meni! Šele sedaj razumem vse tiste ženske, ki si močno želijo otrok pa jih ne morejo imeti! Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Laparoskopija
31.5.2005 12:41:21   
emaa
ja možnosti so povečane se mi zdi še 6 do 9 mesecev po posegu. Midva bova vedela naslednji teden, če sva po laparo in histero kaj naštimala, ali bova še kak mesec uživala.

:rozica:

(odgovor članu gaja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Laparoskopija
31.5.2005 13:19:25   
gaja17
Resnično ti privoščim, da bi se ti naslednji teden zgodilo tisto kar si sama želiš najbolj! aja še to a je res,da prvi mesec po posegu nimaš ovulacije in da ti zato rečejo, da ne smeš iteti odnosov 3-4 tedne?

(odgovor članu gaja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Laparoskopija
31.5.2005 13:21:50   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=40328&idk=91

Mogoče še tu najdeš kaj informacij!

Bojana

(odgovor članu gaja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Laparoskopija
31.5.2005 13:44:53   
cica
ta mesec sem imela HSG in me ful bolijo jajčniki, M mi zaostaja 2 dni,... Pila sem tudi klomifen, pa me zanima, ima katera podobne izkušnje?? Koliko časa po laparo ne smeš zanositi?
Lep dan in veliko:sloncek::sloncek:

(odgovor članu gaja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Laparoskopija
31.5.2005 14:23:09   
emaa
imaš O, jaz sem imela laparo 28.4. pa so mi po operaciji povedali, da se pripravlja O na levi strani, včeraj mi je G povedala, da bo vsak čas O. Čakat je pa treba tko kot ti rečejo. V Trbovljah so meni rekli, toliko kot se ti zdi čakat s :sloncek: in delanjem otrok. Tako da ta mesec mi že veselo brez zaščite, zanosi jih pa veliko takoj, tako da če ni zdravniških ovir, da je treba čakati, kar veselo na delo.

(odgovor članu gaja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Laparoskopija
1.6.2005 7:49:51   
gaja17
Emamair a si bila ti slučajno v Trbovljah na laparoskopiji, ker če si bila se morava poznat ker sem jaz imela laparoskopijo 29.04.05 v Trbovljah!

(odgovor članu gaja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Laparoskopija
1.6.2005 8:03:31   
emaa
ja sem bla v Trbovljah, sem šla 30. domov, a sva se mogoče v jedilnici vidle zadnji dan, al si še na oddelku ležala?

(odgovor članu gaja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Laparoskopija
1.6.2005 8:09:06   
gaja17
Sem bla v šoku do nedelje, ko so me domov spustili! In kaj pravijo, kaj so ti našli! Men so v jajčnikih odstranili ciste in imela sem edomentriozo! Upam, da bo na kontroli 10.06. vse ok, ker sem tudi dobila menstruacijo ta mesec! Pa ti kako je s tabo! A si ležala v šoku ali v sobi?

(odgovor članu gaja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Laparoskopija
1.6.2005 8:14:27   
emaa
prvi dan sem bla v šok sobi, a si bla v enki, ker v dvojki je bla sam ena nosečka, s krvnim strdkom v telesu, če me spomin ne vara. Sem bla pa v enki. Si ležala poleg punce, ki je imela carski rez, pa ful luštnega fantka, Tjaši, se mi zdi. Je bil rojen 29 let za mano, ker sem bla operirana na svoj roj. dan, pa se mi je tko fino zdel, ko so ji malega nosil.

(odgovor članu gaja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Teh 9 stavkov NE recite paru, ki (še) nima...
Prikrita sporočila v teh najpogostejših stavkih, ki jih sprejemajo pari brez otrok, povsem spregledajo občutke strahu, d...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?