|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gardaland in otroci
5.8.2009 16:00:39   
Maleal
Od koliko dalje naj bodo stari otroci,da kahko gredo v Gardaland,da je za njih primerno in zanimivo?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gardaland in otroci
5.8.2009 16:05:58   
higuys
znotraj gardalanda imaš fantasy kingdom, ki je komot primeren za triletnike (enih 10 atrakcij)

http://www.gardaland.it/it/attrazioni/fantasy_kingdom/fantasy_map.php

< Sporočilo je popravil higuys -- 5.8.2009 16:07:14 >

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gardaland in otroci
5.8.2009 20:59:33   
ona
Mi smo bli lani ko je imela tamala 3,5 let in letos še enkrat,ko je imela 4,5 let in vsakič ji je bilo ful lepo in ni hotela it domov,tako,da smo lani bli 2 dni dol,letos pa 3 dniuser posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gardaland in otroci
12.8.2009 9:14:08   
špelin@
Se bom kar tule priklopila s svojimi vprašanji.

V Gardaland gremo 2 odrasla in 2 otroka (4 in 10 let). Zadeva je organizirana - z avtobusom. Tam bomo od dopoldneva pa do 23h. Ogledali si bomo tudi Sea Life. Zdaj pa k vprašanjem user posted image

1. Koliko je v samem zabaviščnem parku sence?
2. Kako je, če slučajno dežuje? Tu mislim na to, koliko atrakcij je v dežju uporabnih user posted image
3. Kako velik je Sea Life oz. koliko časa potrebuješ za en počasen ogled?
4. Kje se splača nekaj toplega pojesti in kdaj v dnevu, da ni prehude gneče (ura)?
5. Česa zabavnega nikakor ne smemo spregledati?
6. Je še karkoli (kaj vzeti s sabo, kako so zorganizirati dan,...), kar mi lahko po vaših izkušnjah priporočate?

Hvala
user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gardaland in otroci
12.8.2009 9:40:20   
al1*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Se bom kar tule priklopila s svojimi vprašanji.

V Gardaland gremo 2 odrasla in 2 otroka (4 in 10 let). Zadeva je organizirana - z avtobusom. Tam bomo od dopoldneva pa do 23h. Ogledali si bomo tudi Sea Life. Zdaj pa k vprašanjem user posted image

1. Koliko je v samem zabaviščnem parku sence?
2. Kako je, če slučajno dežuje? Tu mislim na to, koliko atrakcij je v dežju uporabnih user posted image
3. Kako velik je Sea Life oz. koliko časa potrebuješ za en počasen ogled?
4. Kje se splača nekaj toplega pojesti in kdaj v dnevu, da ni prehude gneče (ura)?
5. Česa zabavnega nikakor ne smemo spregledati?
6. Je še karkoli (kaj vzeti s sabo, kako so zorganizirati dan,...), kar mi lahko po vaših izkušnjah priporočate?

Hvala
user posted image



1. Glede sence je bolj bogo, razen tam, kje rso atrakcije pod streho, so pa vsake tolko narejene take fontanice, kjer prši voda, da se malo osvežiš.

2. Če dežuje atrakcije delujejo, mi smo imeli nekaj dežja, pa smo tačas šli v gusarsko ladjo, ki je pod streho.
3. Tu ti ne znam pomagat, ker pred dvema letoma tega še ni bilo.
4. V parku imaš kar nekaj gostilnic, kjer prodajajo fast food - gužva je pa povsod enaka, prav tako tudi cene.
5. Za 4-letnico bodo verjetno zanimive druge reči kot za 10-letnico, ki lahko gre že praktično vse atrakcije. Za vso družino je fajn gusarska ladja, drevo, (prezzemolo), džungla... S tavečjo pa obvezno na Jungle rapids, 3d-kino.... v glavnem vse je fajn.

Fajn je, če imaš denar, dokumente in telefon nekje v kakšni torbici okoli pasu, ker na večino atrakcij ne smeš z nahrbtnikom in ga pustiš nekje pred vstopom.

Lepo se imejte!



_____________________________

lp


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gardaland in otroci
12.8.2009 9:45:35   
špelin@
al1*, najlepša hvala za vse obširne nasvete user posted image

Hudič je, ker imajo spletno stran samo v italijanščini in ne razumem praktično nič. Zato moram za vse takole spraševati user posted image
Ali pa sem preveč slepa, da bi našla angleško (internacionalno) ali pa magari nemško različico user posted image


Če še komu kaj pade na pamet, bom vesela user posted image


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gardaland in otroci
12.8.2009 9:50:05   
al1*
Tudi angleško je:
http://www.gardaland.it/en/home.php


_____________________________

lp


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gardaland in otroci
12.8.2009 9:52:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Tudi angleško je:
http://www.gardaland.it/en/home.php


Pa kje za boga miloga sem to sfalila?? user posted image user posted image user posted image

HVALA TI user posted image


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gardaland in otroci
17.8.2009 11:00:03   
špelin@
Še 1 vprašanje:
a mogoče kdo ve, kolikšna je višinska omejitev (koliko mora biti otrok visok) za vožnjo z "Mamutom"?

http://www.gardaland.it/en/attrazioni/mammut/

Našla podatek user posted image


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 17.8.2009 11:11:53 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gardaland in otroci
17.8.2009 23:11:52   
ona
Glede dežja-mi smo imeli letos dva dni dež in uživali bolj kot lani ko smo se gužvali---smo bili na vseh atrakcijah,vse je delalo,mokri smo bili ko miši in to dva dni zaporedoma...najlepše je bilo,ker ni bilo gužve in smo v igralih kar notri ostali in se vozili okoli brez it venuser posted image
Jaz takoj podpišem za dež v Gardalandu,edino je fajn,če imate s sabo palerine,drugače jih pa tam takoij začnejo prodajat,ko začne deževatuser posted image
Z dežnikom je bolj nerodno.

Glede atrakcij pa smo mi tako prakticirali(imamo tudi desetletnika),da smo najprej mi šli provat,oz mož,če je za takega otroka,ker nekje je res,da je omejitev npr. od 140 cm naprej,samo je lahko kar kruta atrakcija,ki vsekakor ni za otroka pa čeprav ima npr. 10 let in je višji od 140 cm.

Če se odločite se splača it med tednom,ker ni toliko gužve,ker za viken se boste kar načakali,lahko tudi po uro in več za eno atrakcijo in potem ti mine dan brez,da bi pol videl in provaluser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gardaland in otroci
17.8.2009 23:14:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Glede dežja-mi smo imeli letos dva dni dež in uživali bolj kot lani ko smo se gužvali---smo bili na vseh atrakcijah,vse je delalo,mokri smo bili ko miši in to dva dni zaporedoma...najlepše je bilo,ker ni bilo gužve in smo v igralih kar notri ostali in se vozili okoli brez it venuser posted image
Jaz takoj podpišem za dež v Gardalandu,edino je fajn,če imate s sabo palerine,drugače jih pa tam takoij začnejo prodajat,ko začne deževatuser posted image
Z dežnikom je bolj nerodno.

Glede atrakcij pa smo mi tako prakticirali(imamo tudi desetletnika),da smo najprej mi šli provat,oz mož,če je za takega otroka,ker nekje je res,da je omejitev npr. od 140 cm naprej,samo je lahko kar kruta atrakcija,ki vsekakor ni za otroka pa čeprav ima npr. 10 let in je višji od 140 cm.

Če se odločite se splača it med tednom,ker ni toliko gužve,ker za viken se boste kar načakali,lahko tudi po uro in več za eno atrakcijo in potem ti mine dan brez,da bi pol videl in provaluser posted image

Ma ti si me za rep ujela - čez nekaj ur gremo user posted image

Hvala za vse info user posted image
Jutri menda ne bo dežja. Na tiste najbolj krute atrakcije pa tudi mene ne spravijo več user posted image


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gardaland in otroci
17.8.2009 23:17:37   
ona
Super,pol pa maksimalno uživajte!!user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gardaland in otroci
17.8.2009 23:20:54   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Super,pol pa maksimalno uživajte!!user posted image user posted image

Hvala user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gardaland in otroci
19.8.2009 19:34:33   
ona
No,kako ste se imeli,če ste se mogoče že vrnili?user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gardaland in otroci
21.8.2009 8:21:03   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ona

No,kako ste se imeli,če ste se mogoče že vrnili?user posted image

Ej, odlično je bilo user posted image Sicer gneča 100/uro in vroooče, ampak smo se krasno zabavali user posted image Šli smo pogledat tudi Sea Life in je fantastično user posted image Pa ful prijazno osebje, ti kar sami ponudijo, da ti angleško povedo vse o živalih, ko vidijo, da italijansko ne razumeš, res pohvalno user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?