|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri voziček
2.8.2009 10:46:00   
tikatonka
zanima me če ima katera tak voziček http://www.mimovrste.com/artikel/4030025418/otroski-vozicek-chipolino-omnia-4-moder. Kako ste zadovoljne. Ne vem ali naj kupim tega ali Quinny http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=192747.user posted image

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri voziček
2.8.2009 10:51:26   
Katjusa
jst ti lahko sam zappa odsvetujem ker nima naklona hrbtišča.... mi smo ga kupli zato, da damo gor jajčko sicer pa mi je žal nakupa.....

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri voziček
2.8.2009 11:02:32   
tikatonka
No saj ravno to me malo muči. Ker če tamala zaspi je fino da se lahko malo poleže, da ni čisto zvita.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri voziček
2.8.2009 11:05:35   
Dudica1
mi imamo tega baby welt moon fit rjavega - zelo podobnega zappu vendar se da naklon spreminjat in strehico ima...
user posted image
Z njim smo zelo zadovoljni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri voziček
2.8.2009 11:59:47   
Isabellabina
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

mi imamo tega baby welt moon fit rjavega - zelo podobnega zappu vendar se da naklon spreminjat in strehico ima...
user posted image
Z njim smo zelo zadovoljni user posted image user posted image user posted image




Enako le da ima štiri kolesa pa še v Baby centru sem videla da je sedaj samo 99e jaz pa sem dala nekaj čez 150 e.Z zgornjim sta enaka ,le da ima ta spredaj še varovala kar je meni ful vredu saj se lahko otrok čisto naprej nagne .

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri voziček
2.8.2009 12:03:41   
botrca
Mi imamo: Ne bi ga menjala za nobenega drugega...user posted image user posted image user posted image


user posted image

< Sporočilo je popravil botrca -- 2.8.2009 12:04:22 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri voziček
2.8.2009 14:44:29   
pf
Mi imamo baby welta in je super.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri voziček
2.8.2009 20:03:16   
Dudica1
big mamma jaz sem dala 99€ za njegauser posted image ...jaz imam tega za manjši voziček marelo in ga tud ne zamenjam.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?