|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v čem je finta otroških čajev?
17.10.2007 9:29:30   
solatja
npr. krtek, pa lumpi pa kaj so še? a otrok to dejansko te čaje rajši pije, ker (če) so sladkani? instant čaaji so vsi zelo sladki, še najmanj Bebivita, ampak res me zanima, če je v teh čajih še kaka druga finta razen tržne? a so ti čaji po okusu boljši kot navadni sadni? user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v čem je finta otroških čajev?
17.10.2007 9:33:15   
hrabra miška
Moj user posted image ni nikoli maral teh čajev,vedno je rajši pil in še danes kakšnega sadnega.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v čem je finta otroških čajev?
17.10.2007 10:08:05   
poliloni
Po moji logiki  otroški čaj ponavadi vsebuje kumino, janež (nekaj zeli za trebušček), ali pa je preprosto sadni. Enako kot vsi tisti za odrasle, le da vsebujejo mogoče manj agresivne okuse in zelišča, ki nimajo kakšnih močnih učinkov na telo. Itak pa tisti v vrečkah niso sladkani, tako da so po moje primerljivi z ostalimi. 

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v čem je finta otroških čajev?
17.10.2007 10:45:41   
SanjaS
Dej mu vodo. Boš vidla, da bo čist zadovoljen. Ne vem zakaj  se vsi držite tistih starih for a la"voda še za v čevelj ni dobra..."?

Pol je pa otrok žejen, ženske mu pa tiščijo razne čajčke, sokce ipd... No, pa da vas vidim ko ste žejne a bi se kej odžejale z n.pr. piškoti??? In ubogi otrok pije tisti sladkor in se naliva, odžeja se pa bolj slabo.

So že zdavnaj pogruntal da sladkor ni zdrav, ča pa pogledaš na te čaje (še posebno instant) je pa sam sladkor in arome.... BZ, če mene vprašaš.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v čem je finta otroških čajev?
17.10.2007 19:33:44   
barakuda
Ja SanjaS, veš da imaš kar prav, čeprav jaz se včasih tudi spozabim in mu dajem sokce, sicer Fruc ki je dokaj razredčen, pa venar.
Sama se pa  nalivam z vodo user posted image


(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v čem je finta otroških čajev?
18.10.2007 12:33:53   
livia
Tudi mi pijemo večinoma vodo. Mogoče 1x na teden dobi kak sok v trgovini, če nimam njene flaše z vodo pri roki. Ji pa pogosto stisnem tudi eno pomarančo in dodam vodo, da pride vsega skup za 2 dcl. To kar zeksa, tako ji je všeč.

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: v čem je finta otroških čajev?
20.10.2007 9:56:58   
martinuška
Se popolnoma strinjam s SanjoS. Tudi meni je totalno brezveze neke čajeke in sokove dajat, če pa je voda najboljša. Jaz jo tudi najraje pijem, in naša punčka prav tako. Samo voda je najboljša za žejo, vse ostalo je ali sladkano, vsak čaj ima seveda svoj učinek (ki ni nujno dober - nekatera zelišča pač imajo tudi stranske učinke), tako da ne vidim razloga, zakaj bi sledila stari tradiciji, da je treba otroku dajat "čajek". Sploh pa ne instant čajev.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v čem je finta otroških čajev?
21.10.2007 11:28:05   
Barbs
Pri nas vsi radi in načeloma tudi vedno pijemo vodo, če pa komu zapaše, si pa brez slabe vesti privošči tudi kaj drugega.
Ta veliki otroci kak gosti sok, ledeni, čaj, fruc, najmlajši enako, poleg tega obožuje mandarince in če pocuza dve, se ravno tako odžeja - pozabljamo na vsebnost vode  v sadju, ki ga pojemo. Čaja popijemo malo, razen, ko kdo zboli, mal za pocrkljat, pa še takrat metinega in ga sladimo z žličko medu. Instant čajev ne mara noben od otrok; na začetku me je nekaj metalo, pa sem ga probačla včasih mal uturat najmlajšemu, ker se mi je zdelo kao praktično. Ampak smo ga takoj skenslali, ni šel preveč v promet.user posted image

No ja, jaz metin čaj pijem tudi zvečer pred spanjem. Da si mal živčke odčajamuser posted image  Včasih pa z najdražjim razdevičiva kako dobro buteljko iz kleti.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu martinuška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: v čem je finta otroških čajev?
21.10.2007 11:39:06   
Anonimen
Po moji logiki  otroški čaj ponavadi vsebuje kumino, janež (nekaj zeli za trebušček), ali pa je preprosto sadni. Enako kot vsi tisti za odrasle, le da vsebujejo mogoče manj agresivne okuse in zelišča, ki nimajo kakšnih močnih učinkov na telo.


Ja, to bo to.

V instant pa predvsem v zaslužku user posted image

(odgovor članu poliloni)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: v čem je finta otroških čajev?
21.10.2007 12:38:08   
Anonimen
 kot so že nakatere omenile,zgolj komercijalne,zasluškarske namene.
Osebno sem sama čas skuhala,kumina in janež.Brez dodatnega sladkanja,ker je kumina sama po sebi sladkastega okusa,drugače pa so,je pil-i vodo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: v čem je finta otroških čajev?
22.10.2007 11:02:26   
jakaracman
Ja ko je mrzlo zelo rada čaje pije in malo limonice .Dam ji navaden sadni čaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: v čem je finta otroških čajev?
23.10.2007 8:39:08   
koala
Instant čaji so definitivno prsladki, saj so sestavljeni iz se mi zdi da treh različnih sladkorjev, če se ne motim.

Sama se najbolj odžejam z neladkanim hladnim zeliščnim čajem in tudi moj otrok bo dobil takšnega za žejo, se mi pa zdi, da ti otroški čaji ful pomirijo razdražen želodec, no vsaj meni.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: v čem je finta otroških čajev?
24.10.2007 21:43:03   
aezzy
zivjo,
nasa pije samo vodo ze od zacetka. in jo ima zelo rada, imamo sreco, sploh ne mara sladkih stvari, niti nesladkanih cajev, sokov, kompota......voda je najbolj zdrava.
zadnji cas ji je vsec domac grozdov sok, mesan z vodo, seveda. naredi en ali dva pozirka, potem pa hoce vodo.
sem probala za hec gosti sok, pa ga je spila en pozirek.

voda, voda, voda, to je najbolj fajn, ceprov mi je ena mami rekla: a ti ji das pa samo vodo????? ces, se caja ji ne privoscis. za crknit, kajne?!

drugace pa je finta lumpija v tem, da je cenejsi kot enak drugi caj, ker je mercatorjev.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: v čem je finta otroških čajev?
7.11.2007 19:29:27   
jakoLUlana








IZVIRNO SPOROČILO: SanjaS

Dej mu vodo. Boš vidla, da bo čist zadovoljen. Ne vem zakaj  se vsi držite tistih starih for a la"voda še za v čevelj ni dobra..."?

Pol je pa otrok žejen, ženske mu pa tiščijo razne čajčke, sokce ipd... No, pa da vas vidim ko ste žejne a bi se kej odžejale z n.pr. piškoti??? In ubogi otrok pije tisti sladkor in se naliva, odžeja se pa bolj slabo.

So že zdavnaj pogruntal da sladkor ni zdrav, ča pa pogledaš na te čaje (še posebno instant) je pa sam sladkor in arome.... BZ, če mene vprašaš.


nikoli ampak res nikoli ne pijem vode. Mi je oabna. Bolj me odeja nekaj gaziranega, zato ne vidim probema v tem, da se otrok odzeja s cajem

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?