|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški voziček za vrtec
31.8.2009 11:37:28   
m_m
Zanima me katere vozičke imate za v vrtec za skupino 1-2?
Meni se zdi prekomplicirano freestyla vsako jutro zlagat in tovorit v vrtec ter popoldan nazaj domov. Razmišljam o poceni mareli, ampak vseeno takšni da bo zdržala še enega otroka.

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški voziček za vrtec
31.8.2009 14:43:11   
Taanikaa
mi smo imeli prej speedija zdej sem šla pa na mon-a od babywelt (nevem če sem prav napisala) in sem zadovoljna,sploh bom pa voziček puščala v vrtcu in je dosti manj dela z njim,pa še lažje je vodljiv se mi zdi,pa še v prtljažniku mi tolk malo prostora vzame,zaenkrat sem zadovoljna...mi smo kupili novega v BC stal je 160e

< Sporočilo je popravil Taanikaa -- 31.8.2009 14:44:16 >

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški voziček za vrtec
31.8.2009 18:28:41   
K_a_t_i
Mi smo imeli avto, noge in tricikel user posted image . Po 2. letu pa poganjalca ali noge. No, pa mojega naročja ne smem pozabit user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški voziček za vrtec
31.8.2009 19:51:56   
hubi
Mogoče butasto vprašanje, ampak zakaj pa rabite voziček za v vrtec?
A ji mar vzgojizeljice ven vozijo? Mi smo imeli teraso, pa so se skobacali nanjo, ven so pa šli, ko so vsi shodili.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški voziček za vrtec
31.8.2009 20:45:13   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: hubi

Mogoče butasto vprašanje, ampak zakaj pa rabite voziček za v vrtec?
A ji mar vzgojizeljice ven vozijo? Mi smo imeli teraso, pa so se skobacali nanjo, ven so pa šli, ko so vsi shodili.


Enako.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški voziček za vrtec
31.8.2009 20:50:16   
livia
Tudi jaz se sprašujem zakaj rabiš voziček za v vrtec?
Pri nas ima vrtec nekaj svojih vozičkov za tiste, ki še ne morejo veliko hodit, skupine kjer so vsi tamali pa so itak na igrišču.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški voziček za vrtec
31.8.2009 21:53:07   
m_m
taanikaa uf, 160€ se mi zdi preveč za drugi voziček, ker bi bil res samo rezervni.

kati user posted image  ja ja mi mamo tudi to, ampak ne puščamo v vrtcu user posted image

tiste ki ste spraševale zakaj rabijo voziček...
Za sprehode, ker grejo ven tudi ko še ne hodijo vsi, naša je bila ravno leto ostali so malo starejši.

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški voziček za vrtec
31.8.2009 22:17:11   
krtek 1
A potem moraš tam puščati svoj voziček?Najbrž je v vsakem vrtcu drugače...

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški voziček za vrtec
31.8.2009 22:44:07   
glen
Svetujem ti kako poceni marelo ali pa kak rabljen voziček ,ker v vrtcu na žalost vozički dobijo tudi nogeuser posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroški voziček za vrtec
1.9.2009 8:43:48   
ksenjak
m_m_a v vrtcu pa za take otroke nimajo nobenega vozička? Pri nas so imeli dva in ni noben starš svojega s sabo vozil.  Vprašaj, če je sploh potrebno.

lp

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroški voziček za vrtec
1.9.2009 11:04:04   
m_m
ksenja nič nimajo. Mi je vzgojiteljica rekla, če še ne hodi, da bi rabli voziček. Jaz nisem niti poštudirala na to, ker sem mislila, da pač ne hodijo na sprehode dokler ne shodijo vsi. Danes smo se malo spoznavali, in mislim da je celo edina al je bil še eden ko ne hodi. Sej upam da bo zdaj jeseni ampak tisti prvi koraki so še nestabilni.

glen a je pri vas vrtec zaklenjen? A vam je zmankal voziček? Madonca še na take zadeve bo treba verige gor dajat... Tu majo prostor za vozičke v garderobi.

krtek1 ni nujno, lahko pelješ domov, ampak večji voziček več otrok več tovorjenja.



_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroški voziček za vrtec
1.9.2009 12:29:04   
ksenjak
Potem bi jaz v takem primeru kupila tisto čist navadno marelo, ki po moje ne stane več kot 30EUR.


lp

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroški voziček za vrtec
1.9.2009 13:53:15   
Taanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: m_m

taanikaa uf, 160€ se mi zdi preveč za drugi voziček, ker bi bil res samo rezervni.




ja pri nas ni ta vozek zgolj za v vrtec,pri nas je ta vozek za skoz,tk da ni rezerva,je pa lažje vodljiv in lahek tk da tud za babice ni problem zdej,pa v avtu malo placa zasede,v vrtcu ga pa itak ne puščam,danes so rekli da ni potrebno,vbistvu ni kupljen voziček zgolj za v vrtec,sem pa zadovoljna z njim in je res 160e mal velik ampak je pa vreden svoje cene-moje mnenje..drgač pa je ena druga vzgojiteljica,ki ni naša nam zadnjič rekla,da lahko puščamo vozičke tam,da bodo šli na sprehod,naša nam je pa rekla da ne hodijo na sprehode dokler vsi ne shodijo,imajo pa veliko dvorišče tk da ni panike..

so pa v BC marele vozički tud za 20e taki obični al mal čez 20,ne spomnim se večuser posted image

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?