|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Problem z možem
19.8.2009 0:30:19   
tinkatonka80
Pozdravljeni!

Večkrat berem DIPO,sedaj imam pa še sama en problem in me zanimajo vaše izkušnje in predlogi.Mi je kar malo težko pisati,ampak rabim malo vzpodbude,kakšno brco v rit.Imam probleme z možem.Letos sva postala starša in imava otroka.Problem je,ker se mi zdi,da se premalo vključuje v vzgojo in družinske zadeve.Včasih imam občutek,da imam sedaj dva otroka,ne samo enega: dojenčka in najstnika.Mož je pred meseci pustil službo ( napisali so,da niso podaljšali pogodbe,zato je 3 mesece imel nadomestilo) in govoril,da si bo našel drugo.Od tega so minili že skoraj 4 meseci,našel je eno službo,podpisal pogodbo,delal en ( 1) dan ( !!!) in se odločil,da to ni zanj.Ima poklicno šolo ne vem,kakšno dobro plačano službo pričakuje za svojo izobrazbo? Zanj ni nič v redu,ali je preveč dela,ali premalo denarja.Jaz sem na porodniški kot študent imam 189 evrov mesečno in otroški dodatek in si ne predstavljam,da bi tako životarili samo zato,ker zanj nič ni v redu.Še posebej,ker sedaj,ni upravičen do denarnega nadomestila in socialne pomoči.

On kadi.Do zdaj je vedno kadil v računalniški sobi,sedaj kadi tudi v dnevni,ampak ko sin že spi.Mene to moti,ker smrdi po celem stanovanju in ker cigaretni dim ni vredu za otroke.Ko sem mu to rekla,mi je rekel,da se mu otrok ni pritožil.

V prostem času,ki ga ima 24 ur na dan,igra igrice ali gleda filme.Skoraj nič ne naredi sam od sebe.On pometa stanovanje in obeša perilo,občasno pomije posodo.Perilo tudi pobira,ampak zmeče na kup,ki čaka name.In potem mi vedno bolj najeda,kakšno stanovanje imava,ampak jaz se ukvarjam z otrokom,on pa ima zgleda počitnice.

Kuham jaz,ampak on ne je skoraj nič.In mi je zadnjič težil,naj skuham golaž,sem skuhala,pa je rekel,da mu ne paše tega jest in da bo nekaj drugega.Zdaj mi skoraj vsak dan govori,naj mu spečem pizzo ali pa vsaj testo naredim,ker nič drugega ne bo jedel in bo potem lačen ( tako me izsiljuje).Jaz mu pizz ne delam več,prej ni bil problem,ker je tudi sam kaj naredil in imel službo,zdaj se mi zdi neumno,da bi mu kuhala,prala,pomivala,skrbela za otroka,on pa bi užival svoja »najstniška« leta.Zato je tudi shujšal.Kar skuham zase noče jesti,gre v McDonalds.

Sedaj je začel hoditi še na kave s prijatelji,me ne moti,ampak vedno naju pusti doma,ali pa noče iti z nama,če ga jaz povabim na pijačo.Se mu ne da,ali je prevroče,ali mu nič ne paše,ali nima časa,ali ravno nekaj dela,vedno ima izgovore.On gre na kavo s svojimi prijatelji,jaz s svojimi,skupaj pa ne gremo,ker se mu ne da,in ker mu ni za sedeti po lokalih ( očitno mu ni sedeti samo z nama).

Moj dan izgleda tako kot izgleda dan povprečne matere na porodniški.Previjanje,hranjenje otroka,sprehodi,igranje.In včasih bi mi resnično pasalo,če bi se lahko malo spočila,ali pa če bi lahko spala kakšno uro dlje.Ampak to ni možno,ker mož hodi spat okoli enih in spi tudi do desetih zjutraj.Če se skregava prejšnji večer,zjutraj on ustane,uredi otroka in ga ima kakšno uro,da lahko jaz spim.Ampak to je samo,če se skregava.Če se ne,ni nič.Za otroka sam od sebe zelo malo naredi.Vedno je,da je izmučen ( ne vem točno od česa,danes je bil od ležanja v masažni banji,jaz to resno pišem),da se mu ne da,če lahko jaz.Ja,seveda,lahko jaz,a nej pustim otroka v pokakani plenici,ali kaj,ker se njegovemu očetu ne ljubi ?!? In da je še višek,včasih,ko se skregava,me kaznuje tako da otroka skoraj ne povoha.Za bruhat.

Imam občutek,da živim z najstnikom v najhujših letih.Ne vem,kaj ga je tako obrnilo.Ali je prej samo dobro skrival svoj jaz in ga pokazal šele sedaj,ko imava otroka in ko sem »obsojena« nanj in ker misli,da ne bi šla stran ? Včasih imam tak občutek.

Saj je še kup različnih stvari.Ker je brez denarja,mi je zadnjič kar vzel denar za cigarete.Brez vprašanja.Ko sem ga vprašala,če kaj išče službo,mi je rekel,da se to mene ne tiče.Ko sem mu rekla,da imava probleme,je rekel,da sva kot vsi pari,ki se včasih skregajo.Ko sem mu rekla naj se pogovoriva,je rekel da se nimava kaj pogovarjat.Ko je otrok zjutraj čebljal in bi on spal,mu je rekel mir žival.Živiva pri njemu,končujeva mansardo in on noče plačevati stroškov,jaz pa nočem živeti na stroške njegovih staršev.Jaz imam še 4 izpite in diplomo,ki bi jih lahko naredila,če bi le imel kaj časa za otroka in se z njim ukvarjal,ampak časa za to ni.Tašča včasih reče,naj dam otroka k njej v varstvo,da bi se učila,pa kar nočem,ker je to spet odnašanje riti mojemu možu.On otroka redkokdaj vzame sam od sebe,večinoma ga vzame,da jaz lahko delam nekaj,kar mi on naroči in ne zato,da bi se lahko malo usedla dol in spila kavo.

On me ima rad in ima rad tudi otroka,ampak se mu ne da potruditi za nič.Razmišljam,da bi mu dala mesec dni časa in vse delala,pa opazovala kaj bo on naredil brez mojega prigovarjanja,potem pa se bom odločila kako naprej.

Z nekom sem morala to deliti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Problem z možem
19.8.2009 0:45:22   
water lily
Pa spoštuješ ti svojega partnerja? Resno sprašujem. K jaz niti približno neb mogla spoštovat eno lenuharsko gmoto na kavču, k bi mi zasmrajala stanvanje pa gnila od lenobe. Pomoje bi se mi slej k prej začel gnusit.
Je bil pa verjetno že prej tak, sam ti nis tega vidla k je bil v šihtu. K itak mu vsi očitno rit odnašate. Ti z ribanjem, kuhanjem ipd., tastari pa očitno s kešom. K kako si drgač brez dohodka lahko prvoščiš kadit pa mcdonalds pa kavice mi pa res ni jasnouser posted image
Dokler se ti bo dal prenašat to lenobo jo bo pač vleku. In dlje k bo tk doma gnil, bl bo apatičen, pa težje se mu bo spravit delat.
Drgač pa kdo pa plenice, hrano pa obleke za otročka kupuje, no pa za vaju tud? K z niti ne 200€ se pač tega ne da pokrit. Mislm resno neodgovorn smrkovc. Razvajen očitno do daske. V živalskem svetu so taki samci nezaželjeni, ker samice pač nočejo samca, ki ne more prehrant familjeuser posted image

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Problem z možem
19.8.2009 6:59:35   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka80

Pozdravljeni!

Večkrat berem DIPO,sedaj imam pa še sama en problem in me zanimajo vaše izkušnje in predlogi.Mi je kar malo težko pisati,ampak rabim malo vzpodbude,kakšno brco v rit.Imam probleme z možem.Letos sva postala starša in imava otroka.Problem je,ker se mi zdi,da se premalo vključuje v vzgojo in družinske zadeve.Včasih imam občutek,da imam sedaj dva otroka,ne samo enega: dojenčka in najstnika.Mož je pred meseci pustil službo ( napisali so,da niso podaljšali pogodbe,zato je 3 mesece imel nadomestilo) in govoril,da si bo našel drugo.Od tega so minili že skoraj 4 meseci,našel je eno službo,podpisal pogodbo,delal en ( 1) dan ( !!!) in se odločil,da to ni zanj.Ima poklicno šolo ne vem,kakšno dobro plačano službo pričakuje za svojo izobrazbo? Zanj ni nič v redu,ali je preveč dela,ali premalo denarja.Jaz sem na porodniški kot študent imam 189 evrov mesečno in otroški dodatek in si ne predstavljam,da bi tako životarili samo zato,ker zanj nič ni v redu.Še posebej,ker sedaj,ni upravičen do denarnega nadomestila in socialne pomoči.

On kadi.Do zdaj je vedno kadil v računalniški sobi,sedaj kadi tudi v dnevni,ampak ko sin že spi.Mene to moti,ker smrdi po celem stanovanju in ker cigaretni dim ni vredu za otroke.Ko sem mu to rekla,mi je rekel,da se mu otrok ni pritožil.V prostem času,ki ga ima 24 ur na dan,igra igrice ali gleda filme.Skoraj nič ne naredi sam od sebe.On pometa stanovanje in obeša perilo,občasno pomije posodo.Perilo tudi pobira,ampak zmeče na kup,ki čaka name.In potem mi vedno bolj najeda,kakšno stanovanje imava,ampak jaz se ukvarjam z otrokom,on pa ima zgleda počitnice.

Kuham jaz,ampak on ne je skoraj nič.In mi je zadnjič težil,naj skuham golaž,sem skuhala,pa je rekel,da mu ne paše tega jest in da bo nekaj drugega.Zdaj mi skoraj vsak dan govori,naj mu spečem pizzo ali pa vsaj testo naredim,ker nič drugega ne bo jedel in bo potem lačen ( tako me izsiljuje).Jaz mu pizz ne delam več,prej ni bil problem,ker je tudi sam kaj naredil in imel službo,zdaj se mi zdi neumno,da bi mu kuhala,prala,pomivala,skrbela za otroka,on pa bi užival svoja »najstniška« leta.Zato je tudi shujšal.Kar skuham zase Sedaj je začel hoditi še na kave s prijatelji,me ne moti,ampak vedno naju pusti doma,ali pa noče iti z nama,če ga jaz povabim na pijačo.Se mu ne da,ali je prevroče,ali mu nič ne paše,ali nima časa,ali ravno nekaj dela,vedno ima izgovore.On gre na kavo s svojimi prijatelji,jaz s svojimi,skupaj pa ne gremo,ker se mu ne da,in ker mu ni za sedeti po lokalih ( očitno mu ni sedeti samo z nama).

Moj dan izgleda tako kot izgleda dan povprečne matere na porodniški.Previjanje,hranjenje otroka,sprehodi,igranje.In včasih bi mi resnično pasalo,če bi se lahko malo spočila,ali pa če bi lahko spala kakšno uro dlje.Ampak to ni možno,ker mož hodi spat okoli enih in spi tudi do desetih zjutraj.Če se skregava prejšnji večer,zjutraj on ustane,uredi otroka in ga ima kakšno uro,da lahko jaz spim.Ampak to je samo,če se skregava.Če se ne,ni nič.Za otroka sam od sebe zelo malo naredi.Vedno je,da je izmučen ( ne vem točno od česa,danes je bil od ležanja v masažni banji,jaz to resno pišem),da se mu ne da,če lahko jaz.Ja,seveda,lahko jaz,a nej pustim otroka v pokakani plenici,ali kaj,ker se njegovemu očetu ne ljubi ?!? In da je še višek,včasih,ko se skregava,me kaznuje tako da otroka skoraj ne povoha.Za bruhat.Imam občutek,da živim z najstnikom v najhujših letih.Ne vem,kaj ga je tako obrnilo.Ali je prej samo dobro skrival svoj jaz in ga pokazal šele sedaj,ko imava otroka in ko sem »obsojena« nanj in ker misli,da ne bi šla stran ? Včasih imam tak občutek.

Saj je še kup različnih stvari.Ker je brez denarja,mi je zadnjič kar vzel denar za cigarete.Brez vprašanja.Ko sem ga vprašala,če kaj išče službo,mi je rekel,da se to mene ne tiče.Ko sem mu rekla,da imava probleme,je rekel,da sva kot vsi pari,ki se včasih skregajo.Ko sem mu rekla naj se pogovoriva,je rekel da se nimava kaj pogovarjat.Ko je otrok zjutraj čebljal in bi on spal,mu je rekel mir žival.Živiva pri njemu,končujeva mansardo in on noče plačevati stroškov,jaz pa nočem živeti na stroške njegovih staršev.Jaz imam še 4 izpite in diplomo,ki bi jih lahko naredila,če bi le imel kaj časa za otroka in se z njim ukvarjal,ampak časa za to ni.Tašča včasih reče,naj dam otroka k njej v varstvo,da bi se učila,pa kar nočem,ker je to spet odnašanje riti mojemu možu.On otroka redkokdaj vzame sam od sebe,večinoma ga vzame,da jaz lahko delam nekaj,kar mi on naroči in ne zato,da bi se lahko malo usedla dol in spila kavo.

On me ima rad in ima rad tudi otroka,ampak se mu ne da potruditi za nič.Razmišljam,da bi mu dala mesec dni časa in vse delala,pa opazovala kaj bo on naredil brez mojega prigovarjanja,potem pa se bom odločila kako naprej.

Z nekom sem morala to deliti.



da je delal samo en dan, pa kao ni zanj, ma katastrofa. S čim boste pa živeli? Ma kako si on to predstavlja.

Druga izjava, ki me je zmotla je za kajenje v stanovanju pri majhnem otroku in da se kao on ni pritožil. Ma halooo?! koga on zaje****?! Tak sarkastičen odgovor.

In kako vama za vraga s temi 187e znese, da sploh gresta z frendi na kakšno pijačko, ne štekam. Sej to še za mleko in plenice ni dovolj.

In kar skuhaš ni ok, kje pa dobi keš za Mc donaldsa?user posted image

po moje je najboljše, da končaš šolo in se zaposliš, pa zaživiš brez njega, sej nimaš nobene koristi od njega. pa ne mi zdej rečt, da je odličen očka in da te ima rad. Pa kako za vraga lahko reče otroku, ki se zjutraj- zbudi, da je žival
?!

< Sporočilo je popravil blaža -- 19.8.2009 7:00:24 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Problem z možem
19.8.2009 7:21:02   
azik
Se strinjam z blažo

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Problem z možem
19.8.2009 7:32:27   
tinkatonka80
Water lily,spoštujem ga vedno manj.Za otroka kupujem jaz,hrano je kupoval večinoma on,ko je imel službo,zdaj bo to tudi na meni.

Blaža,točno take kritične odgovore rabim,da naredim en korak naprej.Brce v rit.Ker meni se to ne zdi normalno,po drugi strani mi je težko it,ker otrok cvili od navdušenja ko ga vidi.Samo spet je tako,da včasih otrok sedi na tleh in ga s pričakovanjem gleda,on gre pa kar mimo kot da ga ni.

On dobiva denar od svojih staršev.Jaz sem jim že velikokrat rekla,da se mi to ne zdi vredu.Da mu dajejo potuho.Se oba starša strinjata z mano,ampak njegova mami se z mojim možem noče kregat,zato vedno mene nekaj nagovarja,naj mu jaz govorim in ga prevzgajam,jaz se pa tega ne grem.Jaz imam svoje ( skrite) prihranke.Ker sem vedela,da je študentska porodniška nizka,sem varčevala in imam privarčevanih okoli 2000 evrov.Plenice imam pralne ( bombažne),sem dobila podarjene.

Včeraj mi je tast rekel,da je prej živel na njun račun,zdaj bo na mojega.Da ne bo nič več dobil od njiju.In da sta naredila napako,ko sta mu 6 let nazaj ( star je bil 28) pustila,da je bil leto dni doma,onadva sta mu pa dajala denar in ga živela.Ko sem rekla,da me moji starši tako ne bi niti slučajno živeli,bi me prej naterali iz hiše,sta rekla,da ne razumeta mojih,ker se tako malo brigata zame.Ampak meni je vse skupaj vedno manj normalno in slabo okolje za otroka.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Problem z možem
19.8.2009 7:41:15   
Volga
A imaš ti priliko iti k svojim staršem? Ker če imaš, pojdi, pa tam razmišljaj kako in kaj naprej, mislim, s takim, sori, kretenom, ki svojemu otroku reče: tih bod žival, pa jaz ne bi niti minuto živela. Ko gre za otroka bi pa ubijala, dobesedno.
Lenuhar gnili.

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Problem z možem
19.8.2009 7:48:48   
t5t6
Pa od česa vi živite? Če prav razumem ima tvoj mož 34 let? Ko sem začela brat sem imela občutek, da jih ima kaj čez dvajset. Ne morem vrejeti da zdrav človek pri teh letih se ni sposoben toliko zmigati, da poskrbi zase in za svojo družino. Lahko, da je v depresiji zaradi službe, posledično se počuti majvrednega in potem postane začaran krog, ko se mu niti doma ne da več nič naredit. Ampak če se glede služb zmišljuje se mi bolj zdi da je en navaden izkoriščevalski lenuh. Jaz bi na tvojem mesetu dobro razmislila o tem, če si sploh želiš živeti s takim človekom. Saj poti v življenju je več, ni nujno, da vztrajaš na eni, če vidiš, da pri tem nisi srečna. Po mojem človeka, ki se tako obnaša ne moreš ljubiti, lahko da si z njim iz navade ali ker se bojiš sprememb, razmisli in dobila boš odgovor kaj narediti.

Srečno

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Problem z možem
19.8.2009 7:48:50   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka80

On me ima rad in ima rad tudi otroka,ampak se mu ne da potruditi za nič.



Po vsem kar si napisala, se ne morem strinjat s tabo, da vaju ima rad. Podcenjevanje in zajebavanje zame ni znak ljubezni.

Jaz bi na tvojem mestu spakirala in šla k svojim staršem. Kaj pa bo imel otrok od takega očeta? In kaj boš ti imela od takega partnerja? Že zdaj nimaš nič, razen skrbi, sekirancije in stroškov, s časom bo pa verjetno še slabše, če mu boš takole "rit odnašala".

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Problem z možem
19.8.2009 7:51:12   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka80

On me ima rad in ima rad tudi otroka, ...


Kako prosim?

Ponovi vajo - preberi vse od začetka in potem še enkrat premisli o tej izjavi.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Problem z možem
19.8.2009 7:54:28   
muha1
Ko je otrok zjutraj čebljal in bi on spal,mu je rekel mir žival.
On me ima rad in ima rad tudi otroka,ampak se mu ne da potruditi za nič.
Preberi si prvi in drugi stavek in potem presodi, kako ima rad tebe, predvsem pa otroka, ki je za njega ena žival user posted image

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Problem z možem
19.8.2009 8:02:54   
tinkatonka80

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka80

On me ima rad in ima rad tudi otroka, ...


Kako prosim?

Ponovi vajo - preberi vse od začetka in potem še enkrat premisli o tej izjavi.


Saj vem.Včasih se mi zdi,da imam to samo za izgovor da se ne premaknem naprej.Če bi katera druga to pisala,bi ji rekla naj gre,samo ko sem sama v tem,je pa težje narediti,kot govoriti.

Volga,to kar je rekel otroku je bila kaplja čez rob.

Moja starša sta že skoraj 20let ločena,ampak bi šla lahko k mami v stanovanje ( oče živi pri partnerki v bloku in nimata skoraj nič prostora).Lahko bi šla tudi k babici.Pri njej bi si verjetno lahko uredila lastno kuhinjo in kopalnico.Moram en dan do nje in malo vprašati.Ona živi v hiši.Sem že veliko razmišljala o tem,samo mi zmanjka moči za odločitev.Čeprav vem,kaj bi bilo prav zame in za otroka.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Problem z možem
19.8.2009 8:03:42   
barika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ženska, spokaj kufre in otroka, pa ČIM DLJE stran od njega!! in to čim prej!!


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Problem z možem
19.8.2009 8:06:11   
Anonimen
Mi je kar malo težko pisati,ampak rabim malo vzpodbude,kakšno brco v rit


brco v rit definitvno. njemu.

user posted image

jst mu sam spokam kufre, pa ključavnico zamnjem. sploh nimam kej debatirat.user posted image

(odgovor članu tinkatonka80)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Problem z možem
19.8.2009 8:10:00   
Tanik
čas je da greš in mu postaviš ultimat pa njegovim staršem tudi poveš.
tako ne boš mogla živet v nedogled, vedno slabše bo, če se tvoj ne bo vzel v red.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Problem z možem
19.8.2009 8:21:36   
rija
kakšen pezdeuser posted image

sori tinkatonka....ampak jaz mislim, da si ga nasrkala. ta tip ne bo nikoli drugačen, se ne bo nikoli spremenil.

pojdi in si ustvari boljše življenje.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Problem z možem
19.8.2009 8:22:13   
mojamura
nehaj sama sebi izgovore iskat. ker prej ko boš uvidela kakšen je, prej bo bolje! Očitno je tvoj partner ena zelo razvajena egoistična žival.
Tebi in otroku bo bolje brez njega, kot pa z njim.

Pa še to, mislim, da sta njegova starša kriva, da je tak kot je....nobenega občutka odgvornosti, nobenih delovnih navad, da je zagledan sam vase in misli, da se svet vrti okrog njega totalna katastrofa.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Problem z možem
19.8.2009 8:25:12   
Anonimen
Pa še to, mislim, da sta njegova starša kriva, da je tak kot je....n


ja sej so zmeri starši krivi, kakršenkol je že otrokuser posted image tko je in nič drugače, čeprov marsikomu ta logika ne diši najboljuser posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Problem z možem
19.8.2009 8:46:29   
Anonimen
V naravi obstaja izraz zajedalec. Izkorišča druge, zato da sam lagodno živi.

Seveda te ima rad: dokler narediš vse namesto njega, ne samo to, dokler narediš tako, kot si je on zamislil. Če prav razumem, je star 34 let?!
Če bi bil dec, bi zagrabil katerokoli delo, da bi se imeli vsi skupaj lepo. Tako pa je navadna mevža, ki ga skrbi samo lastna rit.
Zelo, zelo dvomim, da je sposoben kadarkoli poskrbeti za kogarkoli kot zase. Pa še to dela na račun drugih.

(odgovor članu tinkatonka80)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Problem z možem
19.8.2009 9:09:02   
tinkatonka80

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
Pa še to, mislim, da sta njegova starša kriva, da je tak kot je....nobenega občutka odgvornosti, nobenih delovnih navad, da je zagledan sam vase in misli, da se svet vrti okrog njega totalna katastrofa.


Saj starša to sama rečeta.Njemu ni nikoli bilo nič treba.Tudi ko je delal,ni dajal nič denarja v skupno gospodinjstvo ( ko je še živel z njima).In ko mu je oče dal kakšno odgovornost,je mama naredila namesto njega,ker se je bala,da on ne bo dovolj dobro naredil.Kaos.In ko sem rekla,da sem si sama plačevala pol morja,ko sem delala prek ŠS ( in bila stara 17let pa šla s prijatelji na morje),sta mi po ovinkih rekla,da mi moji starši niso dovolj nudili.Ne vem,meni se zdi normalno,da otroka naučiš samostojnosti pred 30 letom.Zadnjič mu je tudi moj stric ponudil službo,ima svoje podjetje ( gradbeništvo)in išče enega.Delo ni ne vem kaj,ampak primerno izobrazbi.Pa noče ker bi včasih bilo cel dan,ker plača ni velika,ker bi delal z bosanci in ne bi imel dobre družbe.Neumno do konca.Saj res samo izgovore iščem.Hočem biti optimist in misliti,da se bo sam od sebe spremenil,samo očitno se nebo,ker mu je čisto lepo takole.

Zdaj greva z tamalim ven,ker še ni vročine.Mož še spi.Pa drugače je še kup enih drugih stvari,samo tisto je še bolj neumno od mene,da prenašam.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Problem z možem
19.8.2009 9:16:53   
piko12
Sej si si že sama odgovorila. Upam, da se boš čim prej brcnila v rit in šla, ker tega si pa res ne zaslužiš. On naj pa uživa s svojimi starši, ki mu bodo nudili......vse!user posted image

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Problem z možem
19.8.2009 9:19:07   
zez76
Run Forest,run!!!! Nikoli ne bo bolje! Prej je bil isti(pred otrokom) sam,ker sta bila sama in sta skrbela vsak zase nisi tega opazila! Upam,da ti bo uspelo ... Srečno

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Problem z možem
19.8.2009 9:20:36   
corfu
Imej se rada in ukrepaj, ukrepaj zase in za svojega sina. Črpaj svojo notranjo moč in se postavi po robu. Jaz osebno bi šla k babici, pa še ona bi bila vesela, ko bi imela svojega pravnuka ob sebi... Ne zatiskaj si oči, kako ga je otrok vesel in podobno, vesel bo ko bo s tabo v miru zaživel, kajti mislim, da se tvoj mož ne bo spremenil, kasneje po možnosti bo še pil in podobne zadeve. Punca, jaz bi že včeraj šla. Želim ti vso srečo!

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Problem z možem
19.8.2009 9:49:43   
n.nati
Jaz ostanem brez besed, ko berem takšne stvari, ker si sploh ne znam predstavljat, da se lahko en oče in mož tako obnaša. Ne vem kaj še čakaš, spakiraj kufre pa pojdi čimprej vstran. To njegovo obnašanje je skrajno nezrelo. Tako ali tako si navajena za vse poskrbet sama tako, da verjemi, da ga sploh ne boš pogrešala.

(odgovor članu tinkatonka80)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Problem z možem
19.8.2009 10:04:25   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A imaš ti priliko iti k svojim staršem? Ker če imaš, pojdi, pa tam razmišljaj kako in kaj naprej, mislim, s takim, sori, kretenom, ki svojemu otroku reče: tih bod žival, pa jaz ne bi niti minuto živela. Ko gre za otroka bi pa ubijala, dobesedno.
Lenuhar gnili.


Dobro napisano. In ta izjava, da ima svojega otroka za žival je od vsega naštetega tudi mene najbolj zbodla. Tukaj bo treba pošteno udarit po mizi ali pa it.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
19.8.2009 10:09:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MAŠKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?