|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mleko Beba 3 ali Hipp 3
3.6.2005 8:30:34   
majčica
Zanima me za katero nadaljevalno mleko po osmem mesecu naj se odločimo, ker se bomo počasi začeli odvajati od dojenja. Aptamil ga ful zapira, brala pa sem da pohvalite Bebo in Hipp...sem hotela že kupiti Hipp, pa ga imajo samo z okusom banane (obstaja tudi navaden?).
Hvala za pomoč, pozdravček!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mleko Beba 3 ali Hipp 3
3.6.2005 9:28:37   
Anonimen
Jaz imam od Hippa-najprej sem imela jabolko,pa je imela krče pa še v rito ji ni šel preveč,zdaj pa imamo z okusom banane ga pa z veseljem popije,sploh pa če je notri čokolešnik (kakšen dolg stavek).
Če ga boš kupila ga daj raje v Millerju.

(odgovor članu majčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mleko Beba 3 ali Hipp 3
3.6.2005 12:04:16   
Tinna
**** kolko pa stane Hipp3 v Millerju? Mi ga kupujemo v Mercatorju sicer okus vanilija 1.340 SIT.

LP:sloncek::sloncek:

(odgovor članu majčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mleko Beba 3 ali Hipp 3
3.6.2005 20:22:45   
Anonimen
Glih ene tolk stane,ne vem točno.Ga je pa 600g,ima Clip zapirač pa še v dveh žakeljčkih je pakiran.Aja,pa grudic ne dela:bravo:

(odgovor članu majčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mleko Beba 3 ali Hipp 3
3.6.2005 20:36:01   
Jančika_
Hipp 2 stane v Müllerju 900g 1800sit. Za trojko pa ne vem.

(odgovor članu majčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mleko Beba 3 ali Hipp 3
3.6.2005 21:29:37   
majčica
****, kaj pa gostota mleka...a gre trojka normalno po flaški s cucljem številka 2 (nuk s širokim vratom) ali je treba kaj drugega kupit? Hvala za odgovor in letim v Muellerja jutri po mlekec:-)

(odgovor članu majčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mleko Beba 3 ali Hipp 3
3.6.2005 23:50:54   
Anonimen
Jaz imam nukov cucelj številka 2(za gosto hrano).Je sicer kar velka luknja,ampak ko dam noter čokolešnik vse v momentu popije.
A veš da se mi ne zdi bolj gost...

(odgovor članu majčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?