|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LLetz in nosecnost
3.9.2009 20:48:52   
doloress
Pozdravljene,

zanima me ce je katera prezivela LLetz poseg? In po koliko casa ste potem zanosile? Ste imela pri nosecnosti ali pri porodu kaksne tezave?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LLetz in nosecnost
4.9.2009 7:42:58   
Anonimen
Jaz sem ga imela v letu 2004. Dobri dve leti kasneje sem zanosila, ampak nisem čakala zaradi posega, zato ti ne morem povedat koliko časa po posegu priporočajo, da lahko zanosiš. Ti bodo že tam povedal, saj so prijazni. Sam poseg ni noben bavbav. Dobiš nerkozo. Kasneje se zbudiš in itak nič ne veš. Vem, da priporočajo mal počitka, nekaj časa krvaviš, ampak nič hujšega.
Drugač pa sem rodila 5t prezgodaj, ampak zaradi pritiska, s CR. Mam pa baje tudi že drugače krajši MV. Mi je pa G odsvetovala Mireno, baje jo sploh ne dajejo po takih posegih.

Upam, da sem kaj pomagala. Srečno!

(odgovor članu doloress)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LLetz in nosecnost
4.9.2009 8:33:39   
*zabica*
men so priporočal da pocakam kaksen mesec, da se maternicni vrat zaceli. opreacijo sem mela pred cca. 5 meseci in res ni nikakrsen bavbav. dobila sem sam lokalno anastezijo, poseg traja cca. 10 minut, mal pocakas v bolnici in potem gres lahko domov. Mene je sicer popoldne mal bolelo, pol pa razen krvavitev nisem imela kaksnih hudih tezav. me je pa prestrasla mocna krvavitev, vendar so mi potem pac razlozili da to ni nic takega in  da vsaka zenska odreagira drugace. Zanosila pa zal se nisem, cakam na izvid brisa, potem pa se narocim na laparoskopijo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LLetz in nosecnost
4.9.2009 9:09:54   
doloress
ja saj jaz sem ze bila na tem postopku, dve leti od tega, zdej bi samo rada imela otroke pocasi, pa me zanima ce je imela katera operirana kaksne tezave. Ma kaj donosila si OK? Ker mene ginekologinja ze zdaj strasi, da bom morala celo nosecnost prelezati, ker skoraj nimam MV.

kaj pa je Mirena drugace?

jao dosti berem vse te forume, pa videt se pramalo ;) ce bom se vec me bo sef odpustil se preden zanosim :P


< Sporočilo je popravil doloress -- 4.9.2009 9:13:23 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LLetz in nosecnost
4.9.2009 9:12:10   
doloress
videti da je tudi odvisno od vsake posameznice, jaz bi mogla bit v bolnici dva dni, ampak ker je bila zdravnica moja soseda, me je spustila domov in vmes prisla domov pogledat, sem pa mogla strogo lezat cel teden in prcej sem krvavela, sexat pa nisem smela, hotla ali mogla cel mesec po operaciji

kaj pa je laparoskopija in za kaj je to dobro?



(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LLetz in nosecnost
4.9.2009 12:11:14   
josec
Oj! Tudi jaz sem preživela Lletz oz. sem bila operirana kar dvakrat, ker mi naj prvič ne bi postrgali vsega spremenjenega tkiva. Nenačrtovano sicer sem zanosila že četrti mesec po operaciji in normalno brez težav donosila. Tako imam zdaj že skoraj leto starega navihančka, ki bo kmalu tekal s svojim starejšim bratcem (4 leta).  To pomeni, da so se mi težave začele po prvem porodu in sicer bi naj imela samo polip, ki pa je že imel spremenjene celice... No, zdaj je vse kul in dejansko lahko brez problemov donosiš po taki operacije, če le ni še kak drug problem. LP

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LLetz in nosecnost
4.9.2009 14:54:36   
*zabica*
Na pregledu so mi nasli pregrado v maternici, poleg tega imam pa eno cisto na jajcniku, tko da mi bodo odstranil pregrado in porihtal jajcnike....

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: LLetz in nosecnost
5.9.2009 12:45:40   
Anonimen
Doloress nisi edina ki jo je ginekologinja čisto prestrašila. Jaz sem imela poseg leto in pol  nazaj. Sedaj začenjamo delati na bebiki in ko sem šla na pregled k ginekologinji mi je ravno tako rekla da naj se pripravim na to, da bom celo nosečnost v bolniški, nič dvigovanja, nobenih odnosov skozi celo nosečnost in pa da bom mogla več mesecev striktno ležat, kajti MV je pač prekratek. Po pravici povedano me je kar malo minilo ampak ko sem malo bolj prebrala sem videla da včasih delajo paniko tudi malo prehitro in sedaj sem se sprijaznila in upam na najboljše. Mogoče pa mi le ne bo treba ravno vse preležat in bo vse potekalo normalno.  Če ne pa nama ne bo preostalo drugega kot ležat. Mogoče pa zanosive istočasno pa si bova malo družbe delale vsaka na svojem kavču user posted image pred svojim compom. Na samo zanositev to ne vpliva najhujše kar naju lahko doleti je strogo ležanje in upanje na čim daljšo nosečnost. Tako da vem kako se počutiš in kar ti lahko rečem je glavo gor in upaj na najboljše. Ni vse tako črno, kot se sprva zdi. Jaz delam na prvi zanositvi in vedno imaš v mislih kako boš s trebuhom okoli nakupoval in se veselil, nato pa ti nekaj takega vse podre in vse kar vidiš je sebe s trebuhom v pojstli. Ampak veliko jih je moralo preležati in če je to cena lepe zdrave bebike potem bom pač par mesecev bivala v pojstli. Uff sem se razgovorila. Hotela sem ti samo reči da počakaj in boš videla kako bo vse šlo. Nekatere so imele poseg pa je bilo vse o.k., druge pa so morale preležati zadnje mesece in upati da ostane bebika čim dlje noter. Poleg tega ti lahko tudi naredijo cirkulažo (ti zavežejo mv) in to naj bi tudi pomagalo. Ampak zaključek do katerega sem jaz prišla po vsem brskanju po netu je bil, da znajo tile naši G včasih tud malo prekmalu paniko delat. Jaz sem se odločila da se bom prepustila toku in reševala stvari sproti, ko bodo prihajale. Sicer pa če pride do najhujšega bom pa vsaj naspana po več mesecih pojstle user posted image

(odgovor članu *zabica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: LLetz in nosecnost
6.9.2009 18:42:38   
doloress
Jah jaz tudi upam, da bo vse OK. Ker si res ne zelim celo nosecnost prelezat. Ze taKO se full hitro zredim, da bi pa 9 mesecev lezala noseca, me pa tko ne bodo drugace kot z dvigalom v bolnico spravli :D .  Da pa mojemu povem, da se user posted image nebi smel 9 mesecev, ja pa debata o user posted image pri nas zakljucena. Ze tako je bolj meni ko njemu, to bi ga pa dotolkolo se za ene par let. Tako da res upam, da me G samo strasi in da bom lahko aktivno prezivela nosecnost. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?