|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ogljikovi hidrati
4.11.2009 21:27:02   
Anonimen
zasvojena sem z njimi, ne morem brez kruha sam to bi jedla k pa sam kruhne moram in si moram kej dat gor se samo redim??????????????????'
rabim nasvet kako se za vedno rešit zasvojenosti z OH??? vse sem že poskusila in še vedno sem se zatekla k OH,  fizično sem že okrepala in hodim na aerobiko, sam kako se naj psihično prepričam da kruh ni vredu in da sem čist zasvojena z njim, bela moka je že šla od hiše sam še vedno jem preveč......

PROSIM NE SE SMEJAT, AMPAK RES POTREBUJEM KAKŠEN PAMETEN NASVET KAKO SE REŠIT OZ. ZMAJŠAT OH??????

user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ogljikovi hidrati
4.11.2009 21:50:14   
kajalin*
Enako user posted image  z razliko od tebe pa lahk živim brez drobtinice kruha,js pa brez testenin in mesa na morm user posted image aja pa hujšat se ne znam spravit sam narazn lezem,nimam 20kg preveč kakih 7 bi pa moglo it dol k so viškauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ogljikovi hidrati
4.11.2009 21:59:47   
bskrle
Glej začni postopoma, jaz  npr. jem kruh le med vikendi.
J epa res,da jem sladoled skoraj vsak danuser posted image


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ogljikovi hidrati
5.11.2009 7:23:22   
Anonimen
sej delam to, krompirja skoraj ne jem več, sam tud prej sem ga raje se izogibala, testenine imam na jedilniku sam enkrat na teden, pa še to ne vsak tedenuser posted image pr men je najhuje kruh, k nobene stvari ne morem jest brez kruhauser posted image je pa tud to res da mi je uspelo likvidirat belo moko in s tem tud bel kruh in zdej se ne morem rešt kruha, sam jedla ga bi user posted image in s tem so šle tud kg goruser posted image


(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ogljikovi hidrati
5.11.2009 7:49:53   
al1*
a to knjigo si že prebrala?
http://www.rotis.si/index.php?str=product&prodid=9

Ali pa montinjak?

Če hočeš shujšat, pol je edina metoda, da se res trdno odločiš in kruh črtaš. Poješ recimo kos črnega kruha zjutraj in to je to. Na začetku je hudo, pol pa se navadiš. Ko pa enkrat spet začneš, pol pa.....user posted image


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ogljikovi hidrati
5.11.2009 8:22:21   
bskrle
Pa še to, jaz  jem 3 glavne obroke, ne jem pa vmes, razen kakega sadja, pa lepo hujšam pol kile na teden, ko jem kruh, pa ga le 1 kos in še to zjutraj.
PA ŠE TO - ni nujno,da se rediš le od hrane, lahko dela napačno ščitnica ipd.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ogljikovi hidrati
5.11.2009 14:37:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

a to knjigo si že prebrala?
http://www.rotis.si/index.php?str=product&prodid=9

Ali pa montinjak?

Če hočeš shujšat, pol je edina metoda, da se res trdno odločiš in kruh črtaš. Poješ recimo kos črnega kruha zjutraj in to je to. Na začetku je hudo, pol pa se navadiš. Ko pa enkrat spet začneš, pol pa.....user posted image



metenjaka imam in sem že probala se prehranjevat po njegovi metodi, sam mi ne uspe ukint tega hudičevega kruha, ga bi pojedla na tone, pa se brzdam sam mi ne uspeuser posted image

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ogljikovi hidrati
5.11.2009 14:54:00   
HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Pa še to, jaz  jem 3 glavne obroke, ne jem pa vmes, razen kakega sadja, pa lepo hujšam pol kile na teden, ko jem kruh, pa ga le 1 kos in še to zjutraj.
PA ŠE TO - ni nujno,da se rediš le od hrane, lahko dela napačno ščitnica ipd.




Jaz kruh jem morda 1 x mesec, razen če ga PZ spečem sama...
Ne jem belega riža, sem kupila pol kg od Montija za 3 eur???, PZ testenine, pa telovadim, pa samo gor in gor.....?!
Tako da vedno bolj verjamem eni znanki, ki dela v zdrastvu, ki mi pravi, da je 'optimalna' človekova teža tista, pod katero ne moreš shujšati - ne štekam samo, kako sem lahko 32,5 let oz. malo manj živlnjenja čisto lepo preživela s 15 kg manj????!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ogljikovi hidrati
5.11.2009 15:07:57   
kaya2007
navadiš se. jaz si tudi nisem predstavljala življenja brez kruha, zdaj ga pa ne jem že skoraj eno leto. pojem kakšen košček, če mi je res zelo dober. to se mi je zgodilo mogoče 2x. prav tako ne jem testenin (občasno le polnozrnate), tudi riž precej poredko, ne jem krompirja..pa še kaj bi se našlo.
in odkar ne jem kruha pojem ogrooomno solate in precej več zelenjave kot prej. in seveda jem več mesa in rib, prej sem jedla skoraj vsak dan makarone user posted image  
je pa bolje mogoče, da ukineš postopoma. kupi si pumpernikel ali kakšen tak kruh, pa ga pojej največ en kos na dan. za prilogo pojej eno kepico basmatija ali rjavega riža. polnozrnate testenine jej max 1 porcijo na teden.

veš, telo se vsega navadi. in jaz kruha res več ne pogrešam. mi zadiši, ja. ampak če ga poskusim, ni več tako dober, kot ga imam v spominu. tako kot cigarete hihi, jih imam tudi v lepem spominu, če poskusim, so mi pa bljak. pa sem kadila kot turek več kot 10 let.

huanita, s tabo se na žalost strinjam. vse življenje sem imela 45-48kg, po nosečnosti (takrat sem šla 25kil gor), pa nikakor ne pridem na svoje kile. drastično sem spremenila prehrano (prej sem jedla res vse, kadar koli in precej veliko), nekaj časa sem vsak dan tekla, 3x na teden bila na fitnesu..no, zdaj sem 2 leti in pol po porodu, pa se moje kile ne premaknejo nikamor. imam jih 50 in pika user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ogljikovi hidrati
5.11.2009 15:10:07   
kaya2007
aja, cveka še to. dodajaj si dovolj zdravih maščob (olivno olje, ribe, oreščki), ker ti bo to pomagalo
tudi pri lakoti. pa jej čim več solate, tam so vlaknine, ki ti dajejo občutek sitosti.
in ne baši se s sadjem, je sicer zdravo, ampak je veliko cukra.

in najbolj pomembno, če že ješ hidrate, jih jej v prvi polovici dneva (zajtrk, kosilo), potem pa ne več.
lahko se pa tolažiš s tem, da so hidrati itak povsod (tudi v zelenjavi, ampak to kar pridno jej user posted image )

< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 5.11.2009 15:11:57 >

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?